Skocz do zawartości

Książka o hunie (ezoteryka)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie B!racia,

 

Wiele książek jest nt. huny, dlatego pytam was o najbardziej optymalną opcję. Najwłaściwsza .

Najlepiej, jak książka będzie całkowicie tłumaczyła czym jest "Huna"  i w jaki sposób ją praktykować .

 

Serdeczne Dzięki 33

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@DrizztDzięki, @Selqetdzięki :)

Bo trochę czasu minęło od opublikowania tego tematu przeze mnie, i ze z niecierpliwienia musiałem coś kupić.

Kupiłem "Huna. Teoria i praktyka Wiedzy Tajemnej - William R. Glover"  i muszę powiedzieć, że się zawiodłem. 

Krótka, na dodatek więcej historii niż praktyki i wiedzy którą można użyć w praktyce. 

 

Mimo wszystko dam jeszcze szansę 'Khunie' i zakupie proponowane pozycję przez was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichaelLevitt napisał:

Krótka, na dodatek więcej historii niż praktyki i wiedzy którą można użyć w praktyce. 

 

Niestety, ale takie proporcje ma większość książek związanych z rozwojem osobistym. Np. czytam książkę na 150 stron z której robię notatki na 2 strony A4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@MichaelLevitt jeśli mogę Ci coś doradzić.

 

Jak chcesz zgłębiać się w Hunę, ezoterykę itd. to lepiej zaczynać od budowania kręgosłupa moralnego. W wątku o dziewczynach kumpli dałeś niezły popis swoich umiejętności bycia flagą na wietrze. Jeśli nie będzie zbudowanego stałego fundamentu, bardzo łatwo się zagubić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.