Skocz do zawartości

Samcze ciuchy


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

Marek, nie myślałeś o tym, by w sklepiku były koszulki, bluzy, bransoletki na nadgarstek, jakaś beka ze skody etc. z logiem Radia Samiec albo ''Męskiego ducha nie gaście? Nie każdego stać na sygnet za kilka stów. Czy w ogóle taki pomysł jest? Wielu youtuberów ma swoje ubrania. Gdzieś czytałem, że Abstrachuje zarabiają więcej z ciuchów, niż z wyświetleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest całkiem dobry pomysł... Żeby takie ubrania miały mieć sens, tzn. być wysokiej jakości i przez to promować forum, to by były drogie. Łatwiej promować naszą grupę akcesoriami, bo do (prawie) do wszystkiego pasują...

 

Bo jak to by miało wyglądać? T-shirty z nadrukami? To jeszcze może by przeszło... Ale bluzy z kapturami? Klapki z logo forum i gratis zestawem skarpetek hehe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wyjdzie niestety:

 

1. Trzeba latać na pocztę bezustannie i robić wysyłki. W dobie ultraszybkich wysyłek w trakcie 24h, nie mógłbym wysyłać co jakiś czas. A ja mam często problem z wyjściem - raz się uda a raz nie. Czyli wyjścia i stres za niewielkie pieniądze. Żeby kogoś zatrudnić, to musiałbym jeszcze dołożyć.

 

2. Chcę być na razie kojarzony z konkretnymi rzeczami, drogimi i z klasą. Srebrny sygnet z logo jest czymś z klasą, koszulka z nadrukiem już nie bardzo.

 

 

Koszulki i gadżety to pomysł na czas, gdy uda się nam przebić i to mocno. Wtedy to ma sens, i zajmie się tym pracownik - a teraz za mało osób to kupi, by mogło się to opłacić. Sam może jednak sobie zrobię nadruki na swoje ciuchy, jak już będę występował otwarcie, co może za parę lat nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.