Skocz do zawartości

Rakowy film na fb i komentarze białorycerstwa


ZERO

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna prawdziwa rzecz w tej prezentacji jest taka, iż loszka zostawiona sama sobie moment się ogarnie aby znaleźć nowego faceta. Kosmetyczka, solarka, odchudzanie aż trafi się nowy jeleń i wtedy gdy uzyska poczucie bezpieczeństwa znów będzie zaniedbana i spasiona w ciągu kilku miesięcy. 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Jedyna prawdziwa rzecz w tej prezentacji jest taka, iż loszka zostawiona sama sobie moment się ogarnie aby znaleźć nowego faceta. Kosmetyczka, solarka, odchudzanie aż trafi się nowy jeleń i wtedy gdy uzyska poczucie bezpieczeństwa znów będzie zaniedbana i spasiona w ciągu kilku miesięcy. 

I zarośnięta :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka komentarzy bardziej rozgarniętych samiczek.

Nawet te w przeciwieństwie do białych rycerz potrafią wyczuć wciskany kit, no ale w końcu to samice.

 

 "Wniosek z tego taki, że kobieta jak ma męża to o siebie nie dba, a jak ją zostawił to się ogarnęła i znalazła innego! I dla drugiego miała czas się ogarniać!?
Słabe to!
Tak samo jak facet musi zabiegać całe życie o kobietę, tak samo ona powinna dbać o siebie!
"

 

"Takie dyrdymały to tylko głupie kobiety tworzą dla innych głupich kobiet.po 1 dbanie o dom i dzieci nie oznacza że się je wszystkio co w zasięgu wzroku,a po 2 nawet przy małych dzieciach można a nawet trzeba dbać o siebie po to by czuć się nadal jak kobieta a nie robot domowy.nie dziwię się gdy faceci odchodzą jak kobiety nie dbają o siebie i nie chcą uprawiać seksu.Ja też mam 2 dzieci,starsza ma 4 lata a młodsza 7 m-cy i znam kobiety mające nawet 3 czy 4 i nadal są seksowne"

 

"Oj oj oj ludziska. Jestem kobietą i się nie zgadzam! Tego nie napisał żaden facet ani tym bardziej mąż, który rzekomo zostawił żonę dla młodszej czy ładniejszej i teraz ogromnie tego żałuje. Tylko zraniona kobieta, która nie potrafiła lub nie chciało jej się o siebie zadbać. Nawet w starym małżeństwie należy dbać o związek każdego dnia. Podsycać namiętność i miłość. To się tyczy obu stron ale jeśli kobieta nie dba o swój wygląd to się potem dziwi, że ją mąż zostawił. Dom, sprzątanie, gotowanie, dzieci, praca to tylko WYMÓWKI!!! Drogie Panie jeśli nie chcecie być zgorzkniałymi porzuconymi żonami zadbajcie o siebie i swój wygląd! PAMIĘTAJCIE!!! Jak kobieta chce to wszystko może! Świat należy do nas! "

 

"słabe to i bardzo tendencyjne 1f926_1f3fc_200d_2640.png??‍♀️ Wychodzi na to , ze kobieta umie się ogarnąć i znajduje na wszystko czas dopiero jak ja mąż zostawi .. czy przepraszam wraz z odejściem męża przestała mieć dzieci i zajmować się nimi , domen , pracować itp .. ? 1f926_1f3fc_200d_2640.png??‍♀️ 1f633.png? Błagam ... jak widzę niektóre kobiety "matki , polki " to przyrzekam sama tez bym je zostawiła .. 1f633.png?1f64f_1f3fb.png "

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Panowie taki filmik jest komentowany przez osoby:

-o niskim SMV (niezbyt ładne kobiety, faceci na emeryturze - zakładam max 2,5k zł)

-osoby zostawione w taki sposób, które nie posiadają samoświadomości - zazwyczaj na koncie swoje 2-3 zdjęcia, reszta - czyt. milion plus - swojego dziecka.

 

Więc po co tracić czas na słuchanie kur, jak się chce być orłem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 18TillIDie napisał:

Szkoda mi tylko tego białorycerstwa bo nie wiedzą co czynią...

 

 

Czemu szkoda Ci?

 

To dobrze że takie białorycerstwo panoszy się po świecie. Jeśli masz tego świadomość to wiesz, że że jesteś po ciemnej stronie mocy i to jest zajebiste!

Korzystaj z tego ile wlezie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GluX napisał:

 

Niestety, Panowie taki filmik jest komentowany przez osoby:

-o niskim SMV (niezbyt ładne kobiety, faceci na emeryturze - zakładam max 2,5k zł)

-osoby zostawione w taki sposób, które nie posiadają samoświadomości - zazwyczaj na koncie swoje 2-3 zdjęcia, reszta - czyt. milion plus - swojego dziecka.

 

trafna analiza ....

 

generalnie czytając wypowiedzi tych białorycerzy aż mnie zemdliło ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przyszło to oczywiste pytanie : 

 

wtedy nie dbała teraz dba!? Przecież każdy wie, że samotny rodzic ma 10 razy więcej ogarniania domu. To  jak to ? 

 

No i że ją "spotkał i wyglądała jak wtedy gdy ją spotkał pierwszy raz" - piszę w cudzysłowie bo przecież ta historia się nigdy nie wydarzyła. 

Otóż kobieta nosi maskę którą ściąga dopiero w domu przy samcu oswojonym. Więc gdy ją spotkał, to miał na sobie znów tę maskę. Dokładnie poukrywane wszystkie

wady, wszystkie żółcie i złośliwości na twarzy. Wiadomo - kobieta, kamuflaż itd. No więc dlatego wygladała jak wtedy. Jest prawdziwą kobietą - swoją prawdziwą twarz, prawdziwe oblicze

zarezerwowała jedynie dla tego kto ją "naprawdę pokocha" >D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem jedynie 11 sekund - dosłownie.

Nie czujecie się głupio oglądając - tudzież czytając takie gówno? Mnie to po prostu odrzuca - tak jak gdybym się bał, że mogę się uwstecznić intelektualnie przez to. Dlatego ucinam to szybko.

O komentarzach nie będę wspominał - nic nowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, K272 napisał:

 

 

Czemu szkoda Ci?

 

To dobrze że takie białorycerstwo panoszy się po świecie. Jeśli masz tego świadomość to wiesz, że że jesteś po ciemnej stronie mocy i to jest zajebiste!

Korzystaj z tego ile wlezie :-)

To właśnie my jesteśmy po jasnej stronie mocy a białorycerze po ciemnej ponieważ oni błądzą po omacku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.