Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety zdradzają - 10 przyczyn


Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, Długowłosy said:

Najlepsze jest to, że je to jeszcze bardziej nakręca ;)

A owszem.

Jedna niedawno mnie puscila kantem bo chce faceta ktory jest zonaty.

I nawet sie z nim bzyka. Sama to powiedziala.

Dobiloby mnie to bo chwile wczesniej bzykala sie ze mna jak kroliki na wiosne ale ze w miedzyczasie dodalem 2+2 zgodnie z matematyką red pill - zanim to wyplynelo w - eee - tzw. szczerej rozmowie - ja juz wzialem odtrutke, znaczy sie inna dupe. Taka co wlasnie ją olsnilo ile traci o czym pisalem chwile temu w innym wątku.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, radeq napisał:

 

A może po prostu taki jest nasz zwierzęcy instynkt - ruchać jak najwięcej? A filmy i seriale po prostu to wszystko powielają. 

Z punktu widzenia mnie, najlepiej by było gdybym zapłodnił wpizdu mężatek i moje zajebiste geny poszły by dalej w świat :D 

 

Oczywiście, że tak. Przy czym ten model 'zwierzęcy' obowiązywał kiedyś - gdy nie dbano aż tak o potomstwo.

Obecnie w społeczeństwie funkcjonuje nakaz opiekowania się potomstwem do uzyskania przez nie samodzielności. Stąd promowanie i nakaz

monogamii, potępienie (oficjalne) zdrad oraz system prawny wspierający w/w.

 

Aktualna wizja związku-małżeństwa, gdzie obydwoje partnerzy dbają razem o dom, dzielą się obowiązkami, wspólnie wychowują dzieci - to jest

wizja związku korzystnego dla kobiety. Jednocześnie męski punkt widzenia - gdzie główną rolę gra niezależność, wolność oraz możliwość

swobodnego decydowania o sobie, swoich zasobach oraz żądaniach wobec partnerki należytego zachowania celem kontynuowania związku - czyli

punkt widzenia męski - został napiętnowany, dorobiono mu gombrowiczowską 'gębę' zła i jest mocno ograniczony przez system prawny.

 

Aktualnie świat jest ułożony pod potrzeby kobiet. My jesteśmy dodatkiem do tego ich świata. Oficjalnie niby równość w partnerstwie - natomiast od

chwili formalnego związania się na warunkach prawnych powszechnie obowiązujących -  "TyrajMisiu".

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niemiłościwie nam panująca inżynieria prawno-społeczna, prowadzi nieuchronnie do radykalnego i klarownego podziału na dwie kasty: kurwy i pracusiów. Stanowimy niebezpieczne dla systemu zarzewie buntowników, bo niekoniecznie chcemy pracować wyłącznie na rzecz owych "kurew", patrzymy i widzimy. Czasem nawet widzimy rzeczy jakimi są i bez patrzenia ;) 

 

Systemowo jesteśmy zmuszani do utrzymywania owych, choćby z własnych podatków (np. programem 500+). Chcemy czy nie, finansujemy paniom ich swawolny i beztroski styl życia. Skoro płacę takiej np. 500 miesięcznie, to niech chociaż za ten hajs, przyjdzie raz w tygodniu chatę mi posprzątać. Ale nie - nie mamy żadnego prawa czegokolwiek od nich wymagać a skrajną bezczelnością byłoby oczekiwanie szacunku czy wdzięczności. Bo jakże ktoś może być wdzięczny, jeśli mu się należy? Mało tego, że płacimy, to jeszcze cieszymy się jak świnie z budowy pobliskiej ubojni. Myślicie że one tego nie wiedzą? "Jeśliś frajer, to płać". Właśnie dlatego gremialnie twierdzą że "prawdziwych facetów już nie ma" i wszyscy to "pizdusie". No i przecież są "lepszą płcią" a skoro wszystko im o tym codziennie przypomina, to musi być prawda. A "lepszemu" przecież więcej wolno. Niemcy przecież też byli "lepsi" od Polaków, dzięki czemu mogli nas bez wyrzutów sumienia wyrzynać. W przekonaniu pewnej rasy, jesteśmy bezdusznym mięsem, więc mamy festiwal pogardy i bezlitosnej eksploatacji. 

 

Jakiś czas temu rozmawiałem ze znajomą o ogólnie ujmując - braku równowagi między jin i yang. Powiedziała w pewnym momencie - "bo {wy faceci} jesteście skończonymi durniami {dotyczyło uleganiu popędom}, a która mądra kobieta nie wykorzysta głupiego?" (ona ogólnie lubi się wyrażać o kobietach jako "mądrych", takie femi-skrzywienie ma).

 

35 minut temu, Długowłosy napisał:

Dopóki nie opanujesz popędu dopóty nie jesteś wolny.

Podkreślić wężykiem. Sex - tak, ależ proszę! Tylko nie za wszelką cenę. Szanuj się, bo nikt inny lepiej tego nie zrobi. Zdradzicie przyjaciela dla zysku? Sprzedajecie swoją pracę za 1PLN na godzinę? Bo taką wartość w oczach większości pań ma męska energia im poświęcana. Choć zasadniczo jest nawet bezwartościowa, bo piesków merdających ogonkiem i gotowych aportować jest jak ziaren piasku na plaży. Ceńcie się tak w biznesie jak i w relacjach. Jako w relacjach panie to czynią. 

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "Januszem Ezoteryki" ale...

Marek często pisał i mówił o "młodych" i "starych" duszach. 

I tak sobie myślę, że coś w tym jest... w kontekście tego wątku.

 

Czytam ten temat i widzę, jak wielu Braci ma jeszcze nieprzerobione pewne sprawy i w jakie się gówno przez to będziecie ładować, a potem wypłakiwać, że ona to k.rwa, s.ka co Was w rogi walnęła czy oskubała do 0...

Panowie - podstawy.

Dolna głowa nie może nad Wami Panować, a tu czytam że ten by bzykał wszystko jak leci, a tamtemu się marzy zostać mistrzem PUA...

 

Jprdl :D

Bracia ogarnijcie się, a Wasze konta i głowy będą spokojniejsze :)

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Długowłosy napisał:

Dopóki nie opanujesz popędu dopóty nie jesteś wolny.

Klin klinem czyli jedną babę drugą babą.... Droga donikąd. 


To prawda, ale mam wrażenie, że nie którzy odbiorą to jako.Pokaże sukom, że mnie seks nie rusza. Co też się skończy źle.
Kontrola oznacza "kontrolę". Ja uważam, że tylko syty. Albo osoba, która już się parę razy najadła do wyżygu, albo zatrucia żołądka. 
Jest w stanie to kontrolować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Donovan napisał:

 Ja uważam, że tylko syty. Albo osoba, która już się parę razy najadła do wyżygu, albo zatrucia żołądka. 
Jest w stanie to kontrolować.

 

Bzdura. To zależy od charakteru.

Zazwyczaj jest tak, że ta chęć "sytości" wynika z kompleksów wyniesionych z porażek w wieku licealno-studyjnym :)

 

Seks w dużej ilości, onsy, karuzela kobiet wokół to straszne marnotrawienie czasu i zasobów.

Są lepsze rzeczy do roboty w życiu.

 

Praca nad sobą, przemyślenie wielu spraw, pukładanie życia, potem kobiety.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Długowłosy napisał:

 

Bzdura. To zależy od charakteru.

 

Czyli od duszy.

"Zazwyczaj jest tak, że ta chęć "sytości" wynika z kompleksów wyniesionych z porażek w wieku licealno-studyjnym"

Ja zauważyłem, że Ci co kompleksów nie mają ruchają najwięcej. I lubią to robić.

Ogólnie twoje nauki. W sensie ezoterycznym i duchowym. Można sprowadzić do jednego zdania.

Rozwijaj duchowśoć, prawą półkulę tą , którą mocniej mają rozwiniętą kobiety.


 

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Donovan napisał:

Ja zauważyłem, że Ci co kompleksów nie mają ruchają najwięcej. I lubią to robić.

 

I wszyscy inni mają robić tak samo? Słabe.

Widocznie nie znasz ludzi, którzy wyuczyli się pewnych technik i "odbijają" sobie zaszłości.

 

Cytuj

Rozwijaj duchowśoć, prawą półkulę tą , którą mocniej mają rozwiniętą kobiety.

 

Zawsze możesz zostać idiotą na poziomie troglodyty oraz nie rozwijac duchowości i myślenia. Owszem - popukasz weekendowe karynki ale na tym kariera się kończy.

 

Nie moje "nauki" (bo ja tu nikogo uczyć nie zamierzam - kto chce korzysta z przemyśleń i doświadczeń) ale raczej rada - rozwijać siebie, uczyć się, gromadzić majątek, być szczęśliwym - kobiet będzie masa.

 

A gonienie za nimi uważam za największą głupotę jaką może popełnić facet.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I wszyscy inni mają robić tak samo? Słabe."

Nigdzie tak nie napisałem. Ja się tylko dopytuje , chcę poznać rozwiązania, o których mi nikt wcześniej nie wspominał.


"Widocznie nie znasz ludzi, którzy wyuczyli się pewnych technik i "odbijają" sobie zaszłości."

Jeden z nich ma 54 lata, własną firmę Porsche Cayeene. I jeździ po wszystkich senatoriach. Mi mówił, że zawsze miał kobiety i powodzenie. Nie mówię tego dla przekory, on nie zna żadnych technik.

"

Zawsze możesz zostać idiotą na poziomie troglodyty i nie rozwijac duchowości i myślenia. I owszem - popukasz weekendowe karynki ale na tym kariera się kończy.

 

Nie moje "nauki" ale raczej rada - rozwijać siebie, uczyć się, gromadzić majątek, być szczęśliwym - kobiet będzie masa."


 Tak to prawda masz rację.  Te rady już znam. Medytuję piłem ayahuascę dla wzmocnienia medytacji. Ja uważam tylko, że są ludzie, którym będzie dobrze w tzw. gonitwie za "kroczem". I to wynika z ich charakteru. Tak jakby to było ich pasją, rozrywką. Dopóki, to nie zabierze nam całego życia. Nie krytykował bym tego.

 

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Donovan napisał:

Jeden z nich ma 54 lata, własną firmę Porsche Cayeene. I jeździ po wszystkich senatoriach. Mi mówił, że zawsze miał kobiety i powodzenie. Nie mówię tego dla przekory, on nie zna żadnych technik.

 

Poznał najlepszą z technik :D

 

17 minut temu, Donovan napisał:

Nie krytykował bym tego.

 

A ja krytykuję i ostrzegam bo sam zmarnotrawiłem na to kawał życia. Ale każdy ma swoje cele egzystencji tutaj i jeśli komuś ilość nacięć na ręce pozwala na życie pełne radości to.... jego sprawa.

Ale osobiście współczuję.

 

PS Jak zaczniesz fajnie medytować to wspomagacze z zewnątrz zupełnie nie będą Ci potrzebne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donovan to że są tam jacyś ludzie to niech se będą. Trudno jest być "rodzynkiem w cieście", gdy wokół nie ma ciasta. A słyszałeś o ludziach, którzy jeżdżą z całej PL do BER w dniu premiery najnowszego iPhone i stoją dwa dni w kolejce żeby go mieć? Kolejki się ustawiają za przedmiotem, obiektywnie niewiele wartym (dobra, sam mam "japka"), który za niedługi czas wyląduje na portalu aukcyjnym w cenie "zdechłych psów". To również podpada pod niepanowanie nad popędami.

 

Nie należy po prostu się skupiać wyłącznie na kobietach i wstawiać ich w każde równanie, bo doprowadzisz do tego, że cały Twój świat będzie się kręcił wokół dupy i dupa będzie Cię kontrolowała jak Ty pilotem kontrolujesz swój telewizor. Tak jak kręci się dla tych przez Ciebie wspomnianych, co po sanatoriach czas tracą i de facto instrumentalne zainteresowanie ze strony kobiet powinni odbierać jako obelgę a zamiast tego cieszą się jak głupi do sera. Ale skoro nie mają nic lepszego do roboty niż bycie niewolnikiem udając wolnego człowieka... Jak chcesz, Ty wybierasz.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie należy po prostu się skupiać wyłącznie na kobietach i wstawiać ich w każde równanie, bo doprowadzisz do tego, że cały Twój świat będzie się kręcił wokół dupy i dupa będzie Cię kontrolowała jak Ty pilotem kontrolujesz swój telewizor. "

Ja rozumiem co do mnie mówicie. I rozumiem kwestię problemu. Głowię się tylko nad tym co zrobić aby człowieka młodego ocalić przed tym pomijących, którzy nigdy się nie zmienią Calibabka i inni kobieciarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Donovan napisał:

Ja rozumiem co do mnie mówicie. I rozumiem kwestię problemu. Głowię się tylko nad tym co zrobić aby człowieka młodego ocalić przed tym pomijących, którzy nigdy się nie zmienią Calibabka i inni kobieciarze. 

 

Wystarczy nie powielać błędów innych męzczyzn o których jest to forum... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam,  że jeśli samiec i to bez względu na wiek nie potrafi wymienić chociaż jednej czynności, którą wartościuje co do przyjemności wyżej niż seks to powinien się poważnie zastanowić czy jeszcze jest mężczyzną. 

Edytowane przez Herbu Mizogin
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Herbu Mizogin napisał:

Uważam,  że jeśli samiec i to bez względu na wiek nie potrafi wymienić chociaż jednej czynności, którą wartościuje co do przyjemności wyżej niż seks to powinien się poważnie zastanowić czy jeszcze jest mężczyzną. 

I analogicznie - kobieta nie posiada zainteresowania innego niż plotki, paznokcie, czy zakupy jest w perspektywie czasu zupełnie nic nie warta - po co nam taka kula u nogi? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzają bo 90% samców ciągnie do nich jak ćma do ognia. I jak kobieta oceni, że jej się to kalkuluje to zdradzają.

 

Jeżeli taka Pani jest z jakąś męską cipą, która jej wszystko wybaczy to zdradzi taką cipę z atrakcyjnym gościem, bo wie, że ten pierwszy jej wybaczy, a ten drugi może zapewnić lepsze życie.

 

Jeżeli natomiast jest z władczym gościem, który ma zasoby i trzyma ją krótko to nie wiem co by się musiało stać, żeby go zdradziła. Raczej konsekwencje byłby dla niej marne. Zauważcie, że te najbardziej atrakcyjne laski są ze skurwielami, więc jak chcesz przy sobie mieć atrakcyjną kobietę to bądź skurwielem i miej zasoby, bo bez nich długo jej nie utrzymasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PewnySiebie napisał:

@Siłacz

@Herbu Mizogin Popadasz w skrajność. Seks jest ważny, ale Bóg najważniejszy. Nie okłamujcie się. 

Ja też żałuję, że nie mogę zapytać Szekspira co mu sprawiło większą przyjemność - napisanie ,,Hamleta" czy ruchanie jakiejś dworskiej kurewki. 

 

Ale myślę, że odpowiedź znam chociaż moje przyjemności tak w jednej jak i drugiej sferze są zapewne znacznie skromniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎28 o 16:13, gornet napisał:

Jeżeli natomiast jest z władczym gościem, który ma zasoby i trzyma ją krótko to nie wiem co by się musiało stać, żeby go zdradziła. Raczej konsekwencje byłby dla niej marne.

Oj tam od razu marne... Znajdzie sobie jakiś inny, lepszy model, też władczy i też z zasobami, ale w danej chwili lepszy (w jej mniemaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A mi Panowie po analizie swojej sytuacji ( i kilku wpisów na forum) wychodzi tak:

- Przewiozlem swoja bialorycersko do slubu (trwalo to ca. 7 lat)

- Po slubie zaczalem pracować ( wiadomo podwyzki co roku, praca w miedzynarodowym korpo na fajnym stanowisku - lubie to co robie zeby nie bylo ) - dojechalem do spoko levleu finansowego. Tutaj ona tez podjechala wysoko na dzien dzisiejszy i jest finansowo na moim poziomie jak twierdzi moze byc niezalezna od mnie.

- po drodze dowiozlem dwojke brzdacow i mieszkanie na kreske.

- teraz po ca 15 latach zwiazku babie odjebalo (jest po 30 i co swoje miala zrobic (rozmnozyc sie) to juz zrobila - teraz potrzeba emocjii :) - nadmenie ze jest po wymagajacych studiach i z katolickiego domu - wiec i jakis poziom IQ posiada i ryzy matriksa ja przez jakis czas trzymaly) - pewnie sama sprawa rozwodowa ja mega nakreca :)

- dodatkowo ona teraz sie musi zaczac realizowac ( mam wrazenie jakby mentalnie wrocila do wieku lat 20 )

- a jesli chodzi o nowa galaz to skacze na faceta ktory ma wieksze SMV odemnie i tam ma lepsze perspektywy finansowe 

Po kilku miesiacach jakiegos dolowania i ogolnie zjazdu dochodze do wniosku ze one to robia w 80% nieswiadomie - (bo nowe emocje, haj zakochania, potrzeba dowartościowania się) - w sumie to zycze jej jak najlepiej (jak to Marek mowi) - ja sobie w zyciu poradze (tyle rzeczy dowiozlem to i bede dowozil).

Jest tylko zal jednej rzeczy ze bedac po 30 okazuje sie ze k....a Mikolaja nie ma. Mogloby by to wychodzic jak czlowiek ma lat 14 - 16  wtedy mialby wiecej czasu zeby sie z tym pogodzic i nie wychodziloby to z zaskoczenia :)

Pozdro 

Edytowane przez chudy.bolek.3891
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudy.bolek.3891 to jest standard loszka po 30 przeżywa ostatnie chwile w którrych jest w stanie złapać zasobnego samca - jeżeli złapie to znaczy, że koleś jest białym rycerzem i zostanie ogolony w przeciągu kilku lat.

Co do pracy kobiet w korpo mam wrażenie, że one dochodzą do pewnego pułapu którego nie przeskoczą - wpływ korpo wali im na psychikę - widząc przepych i bogactwo/styl życia wyższej kadry - aktualny miś/mąż nie dorównuje im - reszta to schemat maż puszczony z torbami albo silna niezależna kobieta po 30 z nowym "bolcem" co tydzień ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.