Skocz do zawartości

Nakierowanie na właściwe tory


aloha

Rekomendowane odpowiedzi

@aloha do jasnej cholery dostałeś rady więc z nich korzystaj. Masz 5 albo 6 lat, że trzeba Cię za rączkę prowadzić? Napisano Ci już wiele razy co masz przeczytać i zrobić. Poza tym czytaj forum i sam je eksploruj a nie tylko czekasz aż każdy Ci podsunie wszystko pod nos. Chcesz coś zmienić i zrozumieć, to się w końcu kurwa wysil.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, HORACIOU5 napisał:

@aloha do jasnej cholery dostałeś rady więc z nich korzystaj. Masz 5 albo 6 lat, że trzeba Cię za rączkę prowadzić? Napisano Ci już wiele razy co masz przeczytać i zrobić. Poza tym czytaj forum i sam je eksploruj a nie tylko czekasz aż każdy Ci podsunie wszystko pod nos. Chcesz coś zmienić i zrozumieć, to się w końcu kurwa wysil.

 

Chłopaki obawiam się że nasze rady sa jak walenie konia przez rękawicę kucharską. 

 Dlaczego.

Dlatego że jak sam byłem po "tamtej " stronie lustra jak autor to rady " musisz mieć cel w życiu , pasję a wtedy one same się pojawią ""  czytałem mniej więcej tak : o kurwa jaką by tu pasję uskutecznić żeby one to widziały , hmm może base-jumping to jest mega męskie , odlotowe a one lubią takich zajebiscie odważnych facetów , wtedy pewnie będą sciągać majty przez głowę" . 

Rady " miej wyjebane a będzie Ci dane rozumiałem tak"  : hmm jak ona się tu pojawi to zrobię tak żeby myślała że mam ją w dupie, zneguję ją na chama to wtedy na pewno zacznie za mną latać. Całym sobą wysyłałem jeden sygnał : I NEEEEEED YOU

Ja sam nie wiem kiedy mi się to przełączyło  ,ale dziś mam dni że mi to tak wisi ze jak gadam z laską to przeginam z byciem miłym żeby mieć polewę z tego jak się krzywi z jakim lizusem ma do czynienia. 

Tylko ze one kurwa nie chcą się krzywić i czego bym nie zjebał to i tak widzę ten zjebany błysk w oczku a  u mnie się włącza alarm " UWAGA UWAGA ZAGROŻENIE DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU JARECZKA .

Jedynie jak mi się panna bardzo podoba to wchodzę jeszcze czasami w stary tryb. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5

 

Czytam i eksploruje. Książki już nabyłem i czytam kobietopedie w chwili obecnej. Lecz chodziło mi czy są wątki na forum które opisują tylko te stany obojętność i zasada niedostępności. Bo znalazłem o obojętności lecz to nie były tematy a posty. Będę szukał dalej bo jeszcze tylko na tych dwóch mechanizmach jak działają mi zależy się dowiedzieć, na wszytko inne znalazłem już odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętność pojawia się wtedy, kiedy masz zajebiste życie wypełnione swoimi pasjami po brzegi i każda minuta poświęcona dla kobiety jest na wagę złota, bo zamiast słuchać jej pierdolenia to wolałbyś np. kopać w bagnie robaki, żeby zapolować na suma w rzece. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aloha napisał:

@HORACIOU5

 

Czytam i eksploruje. Książki już nabyłem i czytam kobietopedie w chwili obecnej. Lecz chodziło mi czy są wątki na forum które opisują tylko te stany obojętność i zasada niedostępności. Bo znalazłem o obojętności lecz to nie były tematy a posty. Będę szukał dalej bo jeszcze tylko na tych dwóch mechanizmach jak działają mi zależy się dowiedzieć, na wszytko inne znalazłem już odpowiedź

Tego nie da się wykuć jak materiał na sprawdzian do gimnazjum, tu trzeba trochę własnego pomyślunku w oparciu o posty i tematy z forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest roznica miedzy byciem obojetnym a "chceniem" bycia obojetnym.

Czy interesuje cie ile stopni ciepla jest dzis w Kambodzy?

To potraktuj inne rzeczy tak samo.

 

Sumujac:

Zajmij sie czym sensownym.

Ucz sie hiszpanskiego, spawania, wsiadz w pociag w piatek wieczorem i jedź gdziekolwiek, wrzuc w Google "co by tu k-wa sensownego zrobic" i zrob to co znajdziesz w wynikach...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aloha napisał:

Zasada niedostępnosci to tutaj chodzi o to, żeby odmawiać i nie być na każde zawołanie kobiety ?

 

Dajcie sznur, będę się wieszał :mellow: Ten znak zapytania w tym zdaniu wstawiłeś oczywiście przez przypadek i zdanie jest oznajmujące, nie pytające, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.