Skocz do zawartości

Czyżby jeszcze jakieś trochę myślały


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

Linkowałem już tę dziewoję w jakimś temacie. Na jej kanał trafiłem z polecenia Kelthuza. A wiadomo, przy Kelthuzie nawet Korwin to biały rycerz :D. Brakowało takiej fajnej jutuberki w Polsce jak np. ShoeOnHead czy ABitOfBritt z USA. Filmy jak najbardziej OK. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolejny wytwór pokroju MalvinyPe...

 

Co prawda może nie przedstawiający (jeszcze) silnej, młodej i niezależnej kobiety jak wyżej wspomniana Pani, ale coś mi podpowiada mój nos Wielkiego Inkwizytora Zua, że los będzie taki jak wiele przedtem i wiele po niej... Wszystko rozbije się zapewne o teorię względność czasu :D

 

 

Oddaje się studiowaniu tego przypadku. Czy będę bił się pokornie w pierś i odszczekiwał co napisałem w tym poście? Wątpię, lecz chciałbym by tak stało. Czas pokaże czy jest wyjątek potwierdzający regułę.

 

Na chwilę obecna podchodzę do tej Pani z dystansem oraz chłodnym zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mosze Red napisał:

Nie jest urodziwa, musi być inna niż wszystkie, rozumieć facetów, mieć pro męskie poglądy jak inaczej znajdzie tego jedynego? :> 

 

Tym bardziej, że już 24 lata na karku i inż Fizyki Technicznej przed nią... Ach ten czas... Spędza sen z powiek Fizykom :D

 

Pytanie czy poglądy zostaną utrzymane po zmianie energii (czyt. Ślub). Myślę iż będzie taką Kotką Schroedingera. Niby tak, ale w nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.