Skocz do zawartości

singapurski pocałunek


Gość marcel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca, ale było coś w tym stylu tylko, że partnerka miala slabo wyrobione ale i tak mozna bylo wyczuc te miesnie. Jest dookola tego duzo mitow widze na polskich stronach, ktos to porownuje do indyjskiego sahajoli co jest nieprawda. Są też takie kobiety co podnoszą ciężary pocałunkiem singapurskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mam nadzieje, że doświadczę tego typu pocałunku w swoim życiu ;)

A tak przy okazji, jak możnaby powiedzieć dziewczynie, żeby zaczęła ćwiczyć mieśień kegla w sposób wystarczająco delikatny? :D

haha ciężka sprawa..wiesz każda kobieta inaczej zareaguje, ale większość pewnie się oburzy, albo nie wie co to jest :D

mnie nikt nie mówił..ćwiczyłam kegla nawet jeszcze nie wiedząc, ze to jest To :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak przy okazji, jak możnaby powiedzieć dziewczynie, żeby zaczęła ćwiczyć mieśień kegla w sposób wystarczająco delikatny? :D

 

Powiedz, że trafiłeś ostatnio na stronę gdzie kobiety spuszczały się nad swoimi orgazmami przy okazji singapurskiego pocałunku i chciałbyś tego z nią spróbować, żeby też doświadczyła takiej rozkoszy - oczywiście. Pewnie będzie drążyć temat bo nie wie czym to jest (jak większość ludzi), podeślij opis, jak się skusi to sama poćwiczy :)

A tak na prawdę najefektywniejsze ćwiczenie tej partii mięśni to wolne ciężary, tj. sztanga na plecy i przysiady, oczywiście martwy ciąg, wiosłowanie itd również nie zaszkodzą Twojej Pani. Po 3 miesiącach zapieprzania jakość seksu poszybowała o kilkaset procent :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że trafiłeś ostatnio na stronę gdzie kobiety spuszczały się nad swoimi orgazmami przy okazji singapurskiego pocałunku i chciałbyś tego z nią spróbować, żeby też doświadczyła takiej rozkoszy - oczywiście. Pewnie będzie drążyć temat bo nie wie czym to jest (jak większość ludzi), podeślij opis, jak się skusi to sama poćwiczy :)

A tak na prawdę najefektywniejsze ćwiczenie tej partii mięśni to wolne ciężary, tj. sztanga na plecy i przysiady, oczywiście martwy ciąg, wiosłowanie itd również nie zaszkodzą Twojej Pani. Po 3 miesiącach zapieprzania jakość seksu poszybowała o kilkaset procent :)

 

 

Dokładnie tak, najlepiej zachęcać kością i efektami, hehe. Faktycznie to poprawia jakość seksu ale warto tez aby pracować nad rewersyjnymi keglami bo to przedluza orgazm i jego intensywnosc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D zrobiłam dziś ten test z bananem :D  banan był średniej twardości i musze powiedzieć że jest dobrze :P

Wprawdzie nie zgniótł się cały ale po bokach go przygniotłam :lol:

hmm cóż ćwicze dalej :lol:  :lol:  :lol:

 

gdy "twoja wagina będzie gniotła orzechy włoskie." to stwierdze, ze opanowalas technike singapurskiego pocalunku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm miałam niedawno taka sytuacje że facet powiedział: "Sylwia Ty mi normalnie obciągnęłaś kutasa cipką" :lol:

Haha to było tak: gdy leżał na mnie i posuwał w pewnej chwili poprosiłam żeby się nie ruszał i sama wykonywałam takie ruchy pupą jakbym go ujeżdżała :D

przy czy odchylając dupkę do tyłu zaciskałam mięsień :P  odczucie niesamowite a gość odleciał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą :) Moja ex sama do tego doszła (albo gdzieś wyczytała bo cipka robiła mlask mlask) i któregoś dnia

mnie zaskoczyła. Powiedziała abym na chwilę przestał i popatrzył jej w oczy i powiedział co czuję. Samym zaciskaniem pochwy

doprowadziła mnie do orgazmu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.