Skocz do zawartości

Sen o ex


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jak często wam się śni eks, która kusi do złego? :) Ja miałem w swoich snach sytuacje gdzie różne eks pokazywały smutną minkę i chciały abym z nimi porozmawiał albo wrócił. Ostatnio mi się przyśniło, że mnie kusiła "na ładne nogi" ale już nie pamiętam co chciała osiągnąć. Oczywiście w realu nie pogada się normalnie bo zupełny lód i izolacja a tu takie słodkie w snach :PA "najlepsze" jest to, że nawet jak się nie myślało o takiej delikwentce przez kilka miesięcy to po przebudzeniu trochę się tęskni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak studiowałem artykuł o męskich archetypach, spotkałem się również z informacją, że sny są po to, żeby dawać nam wskazówki który z archetypów jest zaniedbany.

 

Z każdym razem jak mi się śniła któraś z eks to wiedziałem, że energia kochanka jest za mała we mnie i trzeba ją wzmocnić/wesprzeć.

Nie wierzyłem w to (bo ja w nic nie wierzę - wszystko sprawdzam, taki już jestem mało ufny względem matrixa :P ) i o dziwo zadziałało, więc to stosuje.

Zazwyczaj miałem sny w których z kimś się biłem/konfrontowałem i przegrywałem to wiedziałem, że leży energia wojownika.

Gdy były sny w których odczuwałem zagubienie i nie mogłem się zebrać do kupy (np jakaś stresująca niezależna sytuacja) to wiedziałem że chodzi o króla.

Snu z czarodziejem miałem taki, że czułem się głupio raz rozmawiając z moim kumplem którego dawno nie widziałem a był mózgiem z matmy.

 

Moje życie stało się lepsze jakościowo bo to był te "brakujące" punkt układanki, który niby się objawiały w śnie.

Polecam nie wierzyć mi na słowo i samemu sprawdzić :>

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to oznacza, że energia kochanka jest zaniedbana? Czyżby za mało seksu? Bo w sumie by się zgadzało :D 

Ja ostatnio najczęściej miewam sny, że przebywam w jakiejś grupie osób i jakieś tam przygody są. No a jestem samotnikiem. 

Oprócz tego pojawiają się motywy romansów z pięknymi nieznajomymi. A brakuje mi kobiet w życiu.

 

Hmm to w sumie ciekawa rzecz, jeśli sny rzeczywiście działają w taki sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.