Skocz do zawartości

Wideorejestratory.


Vaeith

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia.

 

Dziś wychodzę do Was z zapytaniem który wideorejestrator wybrac w granicy do 300-400 zł do mojego VW Passata B5. Co prawda planuję go kupić dopiero około czerwca ale chciałem już teraz spytać was o opinię bo jest to dla mnie niezbędna rzecz w razie wypadku i planuję ją też wykorzystać do kręcenia blogów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew badziewia jest tak wielki że ciężko wybrać. Osobiście rozmyślam nad Xblitz Go (recenzja DavidN20v2) lub Mio Mivue c320. Zalety jak w każdym w tej cenie: jakosć FHD, średni w nocy, stabilizacja, Xblitz ma diody podczerwieni.

Wady: Xblitz GO brak połączenia przez kabel z PC oraz brak kamerki internetowej, oraz obie na baterii kończą prace po 5 minutach. Ładnie nagrywa  Blaupunkt BP 3.0 FHD, ale o szczegółach musisz poczytać. Weszły także rejestratory firmy HP.

Wybór trudny dlatego że urządzenie musi znosić temperatury -20 +70, nawet marka Mio nie pracuje długo. Do vlogowania raczej odpadają.

Posiadam starą Prestigio 300 - jeszcze działa, ale jakość intepolowana do HD i ogólnie lipa jakościowa, ale wykonanie solidne, metalowa.

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad kamerką sportową z uchwytami różnych typów (na rękę, na patyk, do auta)

coś takiego jak: na aledrogo "Kamera Sportowa OMNA SJ7000+ 4K 120fps 3xAKU PILOT" lub inne odpowiednie dla Ciebie. 

Tylko zwróć uwagę iż niektóre nie posiadają wyświetlacza. Do tego drogie karty SD min. to raczej 32 GB, a najlepiej 64.

No i jako rejestrator muszą mieć czujnik ruchu, lub włączać sie automatycznie.

 

Edytowane przez Waflo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.