Skocz do zawartości

Czy umówiłbyś się na randkę z samotną matką?


Czy umówiłbyś się na randkę z samotną matką?   

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy umówiłbyś się na randkę z samotną matką?

    • Raczej NIE
      12
    • NIE
      23
    • TAK
      15
    • Raczej TAK
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby ankieta była wiarygodna powinna wyglądać mniej więcej tak:

 

Czy umówiłbyś się z samotną mamusią?

 

a) TAK

b )NIE

 

Jeśli TAK to w jakim celu? (Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)

 

a) Bo nieważne kto zapłodnił, ważne kto wychował

b ) Bo to smakowity, łatwy kąsek na jedną noc

c) Jestem zjebem bez szacunku do siebie samego

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

 

To, że nie kręcą cię jednorazowe przygody, absolutnie nie jest uzależnione od wieku :>

 

Oczywiście że nie :) to były dwa oddzielne powody, po prostu jestem młody więc mam duży wybór wśród niedzieciatych, a z dzieciatymi to chyba tylko sadysta by się związał na coś innego niż FF czy ONS, które mnie nie kręcą(co najgorsze znam ludzi po 20-25lat którzy wchodzą w stałe związki z dzieciatymi które się puszczały z najgorszą patolą) ;) no i aktualnie jestem w związku

Edytowane przez seven
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, poniewaz ten schemat juz znam(na tym forym to same schematy, winszuje statszym uzytkownikom lawirowania w nich)

 

Na dysce dobra dupka, dobrze sie tanczy, wziąlem kontakt. Pierwsze spotkanie milo, sympatycznie, lizanko, macanko. Drugie sex, wygląd miala mysle ale ze mnie kasanowa, poszlo mi ale ona potem za ma 2 sztuki)

 

Gdybym nie byl w tej sekcie to pewnie juz mieszkali by u mnie a tak puknąlem jeszcze pare razy i mówie ze jestesmy przyjaciólmi :D . Dzwoni czasem i wkreca mi ze jestem zaj.  ze nigdy nie nie poznala takiego(schemat)

 

Daj boze zebym inne schematy opanowal przynajmniej na równym poziomie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.