Skocz do zawartości

Redukcja - ECA


Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

Mam nadwagę, i nie mogę się jej pozbyć, staram się trzymać dietę ale czasem dostaje napadów jedzenia i wpierdalam tyle aż się więcej nie da.

Próbowałem różnych diet, kiedyś udało mi sie stracić ok 25kg ale wszystko wróciło, jak w moim związku było dobrze to nie czułem prawdziwej presji na moją atrakcyjność,

niestety teraz wszystko sie pierdoli. I muszę zwiększyć swoją atrakcyjność.

 

Zaczołem zabawę ze środkami farmakologicznymi pomocnymi przy redukcji. Analizowałem trzy z nich i wybrałem jeden który stosuje już tydzień.

 - Adipax - łatwo kupić w czechach ale boje się skutków ubocznych

- DNP - działa super ale bardzo niebezpieczne

- ECA - umiarkowane działanie nieobdarzane, za efedryne apteczną płace 1Eur/50mg.

 

Zauważyłem znaczny spadek apetytu po zażyciu ECA. Czy ktoś z was też to stosował, macie jakieś doświadczenia.

Jak zacząłem stosować to prowadzę dzienniczek co jadłem o której godzinie i co brałem i jak się czułem. Taki dzienniczek to bardzo dobry patent aby optymalizować dawki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu miałeś do dupy dietę że miałeś napady jedzenia? ECA ma ogólnie dobre opinie, ale nie można zapominać że to mocna mieszanka. Opisz swoją przykładową dietę(dobraną do przykładowej wagi) i trening, od tych płaszczyzn powinno się zacząć patrzeć. Jeżeli koniecznie chcesz brać jakieś środki to są też dostępne bezpieczne, mocne i naturalne.

 

Osobiście bym polecał przy wadzę ok 100kg dietę tłuszczową na ok 3,5k kcal, trening fbw 3x tydzień, 2x tydzień basen, 1/2x tydzień tabata(ta prawdziwa, trwająca 4minuty po której się leży na ziemi i zdycha) i suplementacje np kreatyna(5g dziennie), kwas mlekowy z koffeiną(15ml w 3porcjach 30%roztworu dziennie i 200mg koffeiny do każdej porcji) i kozieradka(3środki działające mocno anabolicznie), do tego piperyna(np 5g pieprzu) lub kaspaceina(wyciąg z ostrych papryczek chilli). Do tego czasami ice bath(w zimnie lepiej działają ciała ketonowe).

 

ECA bez diety i treningu da Ci tylko krótkotrwałe efekty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, też chciałbym tak tyć jak tym, również wpierdalam jak świnia, a nic waga nie chce w górę iść...

Hmm, w sumie ja mam z natury piekielnie szybki metabolizm, zjem obiad i zaraz muszę usiąść na tronie zrobić sznycelka. Może coś w tym jest, i działa to we dwie strony.

Słyszałem, że na zmniejszenie apetytu dobry jest Chrom, jednakże poczytałbym dokładnie na ten temat, zeby czasem później nie przyjemności nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ECA - rewelacyjny środek tylko że to ostatni szlif według mnie :) Zapraszam do mojego dziennika treningowego, rób to co ja a bedziesz miał świetne efekty. Za nie długo dodam wpis to zobaczysz jakie zrobiłem postępy - nie tylko w ''rzeżbie'' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną mój dzień wygląda następująco:

1) Śniadanie Warzywa, mięso absolutnie bez pieczywa

2) Do pracy przychodzę na ok 10:00 i o 11:00 - 12:00 zarzywam pierwszą dawkę ECA 25mg Efki + 200mg Cofee + 250mg Aspiryn

3) 30 min później jekki posiłek, malutka miseczka mieso-warzyw

4) ok 16-17:30 kolejna dawka ECA (taka sama) i kolejny posiłek

5) powrót do domu to ok 19:00 coś muszę zjeść ale już nie dostaje napadów żarcia jak kiedyś tylko zjem np. 2 pomidory albo sałatkę z odrobiną oliwy z oliwek.

 

Zastanawiam się nad zwiększeniem dawki tak żeby było 3 x 25mg + 200mg + 250mg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KevinMitnick napisał:

Miałem ECA - rewelacyjny środek tylko że to ostatni szlif według mnie :) Zapraszam do mojego dziennika treningowego, rób to co ja a bedziesz miał świetne efekty. Za nie długo dodam wpis to zobaczysz jakie zrobiłem postępy - nie tylko w ''rzeżbie'' .

 

Czy obserwowałeś u siebie drżenie rąk? Ile brałeś i ile wtedy ważyłeś? Gdzie można znaleźć twój dziennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RRRR_WWWW

Ogólnie to co jesz wydaje się spoko, ale mam wrażenie że jesz za mało. To może być przyczyną Twojego tycia, organizm ma za mało kalorii jak na swoją wagę, hormony się nie wytwarzają, metabolizm zwalnia i po tym jak kończysz dietę wszystko wraca ze zdwojoną siłą

 

Ps nie widzę siłki w Twoim planie dnia, pracy też nie opisałeś, więc przyjmę że nie jest fizyczna. Nie uważasz że lepiej by było dodać trochę ruchu zamiast środki chemiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RRRR_WWWW napisał:

 

Czy obserwowałeś u siebie drżenie rąk? Ile brałeś i ile wtedy ważyłeś? Gdzie można znaleźć twój dziennik?

To mnie pobudzało ale nie rozdrażniało więc nie było trzęsawicy,brałem 1 kapsułke przez krótki czas.. Ważyłem 88kg - obecnie 98 . Dziennik jest tutaj

 

Edytowane przez KevinMitnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.