Skocz do zawartości

Czarna


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

http://rebelya.pl/forum/watek/51293/ zerknij tu.

 

Uważasz powiatowego za inteligentnego gościa? Ja mam nieco inne zdanie o nim.

 

Wojewódzki ma zajebisty instynkt odnośnie koniunktury. W latach 90. zajmował się muzyką rockową i alternatywną gdy ta była na topie. Następnie po programie Idol całkowita wolta - bez sentymentu olał swój starszy image i rozpoczął karierę talk-showmena skandalisty, którą z sukcesami prowadzi do dzisiaj. 

 

Mnie tam osobiście razie ten jego wizerunek 50.letniego nastolatka, brak poszanowania dla ludzi i wartości - ale nie da się mu odmówić, że facet czuje pismo nosem. Raz, że wyczuł koniunkturę a dwa, że skutecznie umiał ją wyeksploatować - wszak został swego rodzajem "świętym" dla lemingów i zarobił na tym górę monet. Teraz do niektórych dochodzi już, że coś w tym wszystkim było nie do końca halo - ale co kuba zarobił - to już jego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie byłem niemniej wystarczy mi że zobaczę Jurka Owsiaka, przypomnę sobie o jego przeszłości i jego ojcu, pułkowniku MO, jak pomyśle sobie o tych wszystkich ryjach ze świata polityki (Bredzisław Komoruski - WSI) tam zapraszanych, o deprawatorze młodzieży, tradycji i wszelkich wartości Jakubie Wojewódzkim o rodowodzie iście bolszewickim i od razu odczuwam niechęć. Nic na to nie poradzę, nienawidzę komunizmu i socjalizmu w każdej postaci. I podejrzewam że zaraz napiszesz mi, że ludzie nie mogą odpowiadać za przeszłość swoich rodziców. Tylko na to czekam i zaraz kontraatakuje z ripostą. Niestety z Woodstocku zrobił się wiec polityczny i indoktrynacja młodzieży. Ja temu mówię stanowcze nie. 

 

Co do taplania się w błocie, chlania, ćpania, ruchania, wypadania przez okno pociągu - mi to osobiście nie przeszkadza. Niech ludzie robią co im się żywnie podoba. Bawią się, tańczą itp. itd.

Róbta co chceta!!!

Nie mam zamiaru sie sprzeczac i klocic o to, bo mnie to najzwyczajniej w swiecie nudzi i zniesmacza. Polityka mnie calkowicoe nie interesuje. Wymazalem ja ze swoich interesowan i nie istnieje dla mnie. W glebokim powazaniu mam kto jest komuchem, kto mial ojaca w MO, kto byl plk w SB. Tak samo szeroko rozumiany patriotyzm. Interesuje sie tym tylko niezbedne minimum gdy dotyczy iwylacznie drogiej mi mojej rzyci. Podalem powody wczesniej dla ktorych jezdze na brudstock i tyle w temacie.

Jedyne "ale" to moge miec do Waszej latwosci serwowania wyrokow, ze ten taki i siaki. Coz, moze za bardzo sie wkrecilem ale poczulem sie urazony bo nie czuje sie lemingiem motlochem i paroma innymi ciekawymi epitetami a z racji jezdzenia na brudstock, tak sie poczulem.

No, koniec tupania nozka z mojej strony. Co mialem na watrobie, zrzucilem:-P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde stary ja to jestem marny materiał na kogoś do udzielania porad, ale mnie to się strasznie podobają mulatki, a że istnieją zajebiste czarne jak czekolada laski to się przekonałem w tym roku we wakacje, gdy ujrzałem takie w markecie. No jak sama nawet się do ciebie kleiła po imprezie już pewnie na trzeźwo (chyba, że ma cugi jak ja) to już coś jest na rzeczy i możesz spędzić naprawdę piękne chwile z przedstawicielką innej rasy :) zawsze będzie co powspominać, tylko weź wybadaj czy to nie z jakąś ebolą czy innym ustrojstwem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arox, widzisz stary - nikt nie zabrania Tobie jeżdzić na Woodstock i się dobrze bawić i nikt tym bardziej nie każe Tobie interesować się polityką.

Ale widząc na tym festiwalu pozapraszanych ludzi ze świata polityki, powinieneś miec świadomość pod jaką grupę interesów są oni podczepieni, a także jaka jest sama idea ich obecności na Woodstocku i wygłaszania swoich kazań, by upojony oparami alkoholu tonami dragów i widokiem tysięcy ciasnych, młodych cipek nie dać się wodzić za nos. Tyle i tylko tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo tego woodstocku też rozumiem dobrą zabawe, chillout i odłączenie się na kilka dni, ale zawsze jakies ale, czyli to o czym wspomniał Vincent zjeżdżają się jakieś szuje z tvnów i innych dziadowskich mediów, nawet bronek podobno był i całą to zbuntowaną młodzieżą kierują, wyznaczaja szlak jakim mają iść ci młodzi buntownicy. Rozumiem, że wielu tam jedzie się zabawić, a nie słuchać jakiejś gadki mord ze szklanego ekranu. Osobiście nie byłem, chociaż mam nadal ochotę pojechać zobaczyc tak dla zabawy (niestety zawssze w tym czasie jest praca) z drugiej strony odrzuca mnie ten syf, zdrajcy afiszujący się w błyskach fleszy i brawach (rzekomo) zbuntowanej młodzieży. Nawet zwykły festiwal dla zabawy jest zdominowany przez jeden i ten sam układ pookrągłostołowy.

 

Przepraszam za moje chaotyczne pismo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.