Skocz do zawartości

Zdrada czy nie zdrada


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia,

To mój pierwszy post. Moja połowa z którą jestem od 5 lat i od roku mamy dziecko, po kryjomu zaczęła pisać sobie z innymi gośćmi których znajdywała w internecie. Nie było by w tym nic takiego ( moim zdaniem) gdyby nie fakt, że zaczęła się z nimi umawiać. Ja oczywiście ją przejrzałem, no ale na pytania czy się nie umawia z facetami albo pisze odpowiadała przecząco. Dopiero jak wybrałem się na miasto i zobaczyłem, że wsiada do innego samochodu! z innym gościem przyznała sie. Gość dostał w pape a my wróciliśmy do domu bo dałem jej druga szansę. Oczywiście powiedziała, że tylko była z nimi na kawie. Ale że i to się już nie powtórzy. Nie wiem czy w to wierzyć. Nie wiem też jakie podjąć następne kroki. Zależy mi, żeby dziecko wychowywało się z obojgiem rodziców.

Co robić dalej jak żyć ? Pisanie z nimi było od kilku miesięcy, od tego czasu zaczęła dbać o siebie. Gdy pisała z nimi potrafiła mi robić mega awantury o nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.