Skocz do zawartości

Starsza kobieta, pierwsze spotkanie.


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie myślę, że temat można uznać za zakończony, po moim sobotnim SMS-ie dostałem odpowiedź późną porą, napisałem coś w stylu...
-'Jeśli chcesz się dowiedzieć tego, co myślę, to o 18:00 w centrum przekaże ci tę informację, pozdrawiam.' 

W odpowiedzi dostałem: 
-'niestety wtedy nie mogę, powiedz, o co chodzi',
a więc mój ostatni SMS brzmiał: 
-'W takim razie przejmij pałeczkę i postaraj się tak zrobić, abyś mogła odgadnąć tę zagadkę'.
Od tamtej pory nie piszę, nie narzucam się, bo mam swoje zasady, jeśli będzie chciała, to napisze bądź zaproponuje spotkanie, ja się nie spuszczam nad tym tematem myślę, że dobrze to rozegrałem i dobre mam podejście.
Nie będę poniekąd robił z siebie pantofla, kobieta powinna wiedzieć, że to facet ma jaja i nie jest miękką fają.

Edytowane przez Złotousty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa panowie, czytam wasze opinie i opowiesci jak z masarni przy poltuszy. Nosz kurwa. "29lat laska i starsza kobieta", "mi ma byc przyjemnie", "na pewno szuka spermy"... Nosz do chuja. Wezcie nie popadajcie w jakas jebana paranoje. 29lat laski maja czesto cialo lepsze niz takie 18-20 wytapetowane wiecznie i przepalone na sloncu czy solarium. Moja byla, z ktora sie rozstalem teraz miala 30lat i cialo zadbane, pachnace i zdrowiutkie. "Mi ma byc przyjemnie"... Wg mnie sorry to podejscie kurwa 20latka. Chociaz w sumie widze, ze masz 23. Zruchac i zaliczyc. Z kobietami to jest jeden krok wstecz i dwa do przodu. Wazne, zeby zajebiscie spedzic czas. Beda emocje, bedzie dobry seks to i pozniej bedzie lepszy. Jak nie bedzie lepszy to nie ma sensu dalej inwestowac bo to nie jest to.

Ciekaw jestem czy odpisze.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta założyciela wątku jest odeŃ starsza, zatem napisał prawidłowo. 

13 minut temu, JoeBlue napisał:

Zdefiniujmy bo robi sie pieprznik. Starsza kobieta to taka okolo 45 lat.

 

Właściwie to powyżej tej cezury. Gdy już jest chora na "siątki": ma pięćdziesiątkę albo sześćdziesiątkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.