Skocz do zawartości

Rolki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Co do rolek to sporo gości twierdzi, że są pedalskie do momentu jak się sami nie nauczą jeździć. Sęk w tym że wielu gości twierdzi, że rolki są pedalskie ale jazda na łyżwach już nie :) Zajebista logika :) Swoją drogą kilka fajnych laseczek na rolkach poznałem, plus dla mnie bo taki gościu dla którego rolki są pedalskie i nie poznaje lasek naturalnie pożycza później od wujka Golfa IV i stoi przed klubem w różowym polo ze stojącym kołnierzykiem i zbiera przez 3 miesiące kasę na wynajęcie loży VIP w klubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolki są świetne. Warto kupić coś już jakiejś firmy, nie no-name. Plastiki nie obcierają i skarpeta nie wali. Fajnie robić coś w rodzaju slalomu (bez słupków oczywiście) czy s-ek. Nie wiem jak to się nazywa, ale  rozciąga stawy praktycznie w całym ciele. Jak mamy długie dystanse to można też wziąść na nadgarstki jakieś obciążniki z grochem lub piachem- żeby nie było pustych przebiegów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odświeżam temat. Do mojego paczkomatu lecą pierwsze rolki.

 

Pora zamówić kask. Powiedzcie mi szczerze. Czym różnią się kaski snowboardowe, rowerowe i te na rolki? Jak mniemam przeznaczenie takie same, ale cena już nie.

 

Żeby nie było, żem cebula i szczędzę na zdrowiu. Celuję w kask Protec, to sprawdzony producent. Zwyczajnie nie chcę niepotrzebnie zagracać mieszkania kolejnymi gadżetami, z którymi trudno mi się rozstawać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.