Skocz do zawartości

Czas znów rzucić kośćmi i zobaczyć co jest za kolejnym zakrętem życia - podziękowanie za moderowanie i wspólny czas na forum :)


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowa Braci :)

 

Nadszedł ten czas kiedy po roku zdaję swoją funkcję Senior Moda - 10.05 oficjalnie przestanę nim być - wtedy też rozpocznie się okres kilku miesięcy kiedy na forum będę bywał dużo rzadziej. Moja decyzja wynika z dwóch przyczyn - chcę rzucić tytułowymi kośćmi na dwóch stołach do gry - zarówno zawodowym jak i osobistym. Co z tego wyjdzie - cholera wie - ale jedno jest pewne - zawsze lubiłem w życiu jazdę bez trzymanki, a ostatnimi czasy emocji mam w bród :)

 

Chcę przede wszystkim podziękować Markowi, naszemu @Stulejman Wspaniały, za to, iż utworzył to miejsce, które półtora roku temu odmieniło moje spojrzenie na wiele spraw. Właściwie była to cegiełka która zbudowała fajne fundamenty ale brakowało mi jej w sposób widoczny - pomimo doświadczeń ze światem PUA i pracy  w bardzo dynamicznej i pociągającej swoim ryzykiem branży :) Dodatkowo, dziękuję Ci Marku za to, iż obdarzyłeś mnie zaszczytną funkcją moda i swoim zaufaniem, po 3 miesiącach pobytu tutaj :)

 

Podziękowania należą się również chłopakom-modom z którymi spędziłem ten czas na walce z trollerką, czynieniu tego miejsca coraz lepszym, a także... długim rozmowom dzięki którym zrozumiałem kilka życiowych kwestii - @Brzytwa, @Mosze Red i @Quizas Jeremi - to o Was.

 

Chcę również podziękować szczególnie kilku userom, których wpisy dały mi wiele do myślenia:

1. @Subiektywny - klasa sama w sobie, nie trzeba tłumaczyć

2. @Rnext - jak wyżej

3. @Arox - za pozytywne myślenie

 

Dodatkowo trzymam kciuki za naszą forumową młodzież, szczególnie @HORACIOU5 - i rozwój jej kariery :)

 

Jeśli miałbym przekazać coś od siebie na koniec - szczególnie nowym Braciom to:

1. Kochajcie samych siebie, takimi jakimi jesteście :)

2. Szczęścia szukajcie tylko w sobie nie w innych,

3. Nie nienawidźcie kobiet, a zrozumcie je i świadomie zdecydujcie czy chcecie z nimi wchodzić w jakiekolwiek relacje czy nie,

4. Miejcie pracę, która jest Waszą pasją.

 

Dzięki Brachy ;)

 

PS W sumie to dzięki forum mogłem napisać te dwa posty, definiujące kim dziś jestem :)

 

 

 

PS 2 Jeśli ktoś chciałby się skontaktować via PW - proszę załatwić tę kwestię do 10.05 - później moje odpisywanie może być dość nieregularne :)

  • Like 30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Długowłosy zmienił(a) tytuł na Czas znów rzucić kośćmi i zobaczyć co jest za kolejnym zakrętem życia - podziękowanie za moderowanie i wspólny czas na forum :)

Mimo tych paru wiosen na karku, osmalenia i hartowania latami w ognistym strumieniu megabajtów, sięgania pamięcią jeszcze czasów, gdy w net trzeba było się "wpiszczeć" modemem 56kbps pod słynny numer 0202122, nigdy chyba nie przywyknę do tego, że ludzie przychodzą i odchodzą, pojawiają się na czacie, grupie czy forum.

Do jednych nabierasz sympatii a z innymi wszystko jedno, a Ci, z którymi się wirtualnie jakoś zżyłeś... idą kiedyś w swoją stronę wbrew mojej woli ;). No i co, gdy samemu robi się często to samo? Ale dla mnie to najczęściej poczucie zamknięcia jakiegoś etapu. 

 

Powodzenia @Długowłosy vel "Kudłaty" jakowoż Cię w myślach nazywałem! :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VETO - kurwa! :(

 

Ty tyż? 

Wiem ze jesteś z jakąś samiczka, czy na tym polu tez się cos zmienia?? Wiem ze pytam o prywate ale co mi tam....

 

Trzymaj się ciepło gdzie kolejek Cie wywieje i wpadają tu.

 

@Rnext ale dalęs tym wpisem, słyszałem mój modem a potem minę taty jak przyszedł rachunek z tepsy... Starzy jesteśmy...

 

Połączone na prośbę użytkownika.

H5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy dzięki za sporo wiedzy zawartej w Twoich tematach. Również będę trzymał kciuki, żeby udało Ci się zrealizować postawione cele a rzut kośćmi okazał się dla jak najbardziej udany. Trzymaj się i powodzenia! :)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy

 

Wróżę Ci, a właściwie nie tyle wróżę ile ważąc prawdopodobieństwo - przewiduję, dobrą przyszłość. Jak na młody wiek łączysz w sobie dwie rzeczy, które

nieczęsto można znaleźć u ludzi. Młodzieńczą energię i chęć do działania połączoną z umiejętnością refleksji i szerszego spojrzenia na sprawy z dystansu.

A to rzadkość, bo te cechy sporadycznie chodzą w parze.

Korzystaj z tego.

Dzięki za Twój wkład w forum, wytyczyłeś kilka istotnych ścieżek co do pewnej 'oficjalnej doktryny' forum. Materiały te mają duże znaczenie, paradoksalnie nie tylko dla naszej młodzieży ale nawet dla dojrzałych, rogatych łosi jak ja :) Bo zawsze można wyłuskać z nich coś świeżego i nowego. Nie od parady mówią, że co dwie głowy to nie jedna :D

 

Powodzenia Bracie. Niech Ci się wiedzie.

No i wpadaj tu od czasu do czasu. Koniecznie.

 

S.

 

 

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotnie się rodzimy i samotnie umrzemy. Poczucie wspólnoty jest tylko pozorne. Dość łatwo o tym zapomnieć.
Twój udział był młoteczkiem, który wbił do końca gwoździe moich przekonań, które od zawsze gdzieś we mnie kiełkowały.
Jesteś osobą, z którą wpisami zgadzam się najbardziej i ten krok jest dla mnie zrozumiały.

Kiedyś już @The_Man w innym pożegnaniu napisał: Cóż - to naturalna kolej rzeczy, przychodzimy, odchodzimy, przemijamy, rozwijamy się... Co do forum masz racje - to etap wstępny a prawdziwe życie jest dalej. Polecam te przemyślenia niektórym samcom spędzającym tutaj całe dnie....

Dzięki OnTakiJakiś  ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.