Skocz do zawartości

Czas znów rzucić kośćmi i zobaczyć co jest za kolejnym zakrętem życia - podziękowanie za moderowanie i wspólny czas na forum :)


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za wszystko. Z dziką rozkoszą czytałem każdy Twój post. Będę za Tobą tęsknił.

Nie wiem co będziesz robił, ale masz zbyt dobre podejście do życia, żeby miało Ci się nie udać. Wierzysz w siebie i ja wierzę w Ciebie również Maestro, powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólną 'robotę', za znajomość, za te kilka razy jak się spotkaliśmy oraz za to że masz swoją cegiełkę w tym jak postrzegam kobiety w obecnej chwili.

 

Decyzji komentować i oceniać nie będę - jakoś nie przystoi to dorosłym mężczyznom, dlatego życzę Ci powodzenia i pomyślnych wiatrów!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i privy ;) 

Trzeba w życiu czasem rzucić kości na stół żeby brać całą pulę albo przekonać się ile jeszcze pracy do osiągnięcia mistrzostwa :)

Myślę, że nastrój tego wątku jak i jego tytuł oraz to co planuję najlepiej oddaje jedna z moich ulubionych polskich, filmowych, piosenek ;)

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.