Skocz do zawartości

Habibi tour...


Rekomendowane odpowiedzi

"Ci Egipcjanie to nas jakoś adorują. Powiedzą pierwsze zdanie, wysyłają jakieś pozdrowienia, czy coś.

A Polak tego po prostu nie potrafi"

 

"Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Zresztą jest to warte przygody"

 

Jak słyszałem o tego typu zachowaniach na "Radiu Samiec", to myślałem, że to lekko przesadzona ironia...

Okazuje się, że nie... 

 

Głupota tych loszek po prostu powala...

 

http://pikio.pl/czemu-samotne-polki-jezdza-do-egiptu-marzymy-o-ich-penisach-adoruja-nas-juz-na-lotniskach/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak czytam wiadomosci w stylu ostatniej tragicznej smierci tej dziewczyny co sama pojechala do Hurghady to mnie politowanie bierze. Wystarczy popatrzyc na jej zdjecia. Tak bezczelnej promocji produktu to nawet Citibank handlowy nie ma jak ta laska na portalach spolecznosciowych. Pojechala sama, bez chlopaka. Na pewno zwiedzac plaze i podziwiac zachody slonca sama na plazy medytujac. Ludzie sie rozpisuja, ze tragedia, ze szok... Kurwa. Jak wiem, ze pila mi upierdoli palce to nie pcham tam calej reki. Pewnych miejsc sie unika po prostu, albo wyjezdza sie grupa. Dziekuje, tyle w temacie habibi.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Biodro napisał:

Kobiety to jednak proste i naiwne stworzenia. Co do tematu, warto obejrzeć świetny dokument jak nasze Polki bawią się w ciapackim raju. Wiele wyjaśnia, a przy okazji nieźle śmieszy. Polecam.

https://zalukaj.com/zalukaj-film/9935/darling_i_lowe_ju_2010_.html

tu lepszy link https://rutube.ru/video/beefd96b9520b5cee0280d41181cb239/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama jest sobie winna :> jak ktoś wie, że w tym i tym miejscu po zmroku można dostać wpierdol, to takie miejsce się omija, analogicznie w wypadku tej dziewczyny jeśli się wie, że tam jest pełno różnej maści habibi kochających wszystkie kobiety świata to też powinno się tam nie pchać samemu ;) zresztą Polki na sam widok nieco przystojniejszego obcokrajowca mają mokro w majtkach i niestety, sam to tyle razy widziałem i o tym słyszałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na temat Polek i ich naiwności oraz łatwowierności można snuć dywagacje jednak jak było na prawdę z tą dziewczyną 27letnią nie wie z Was nikt. Ja też nie wiem. Dlatego też nie oceniam jej i nie szufladkuję.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te obrazki w takich artykułach

 

On: młody, 6pak, świetna V, zdrowe zęby, opalony maks, pewny siebie, uśmiechnięty, dobrze rokujący
Ona: Przeżywa orgazm, przygoda życia, odskocznia od nudnego życia

 

Jak jest w rzeczywistości?

 

On: bieda w chuj, myje się dwa razy na tydzień, zazwyczaj chudzielec bo jak ma być gruby jak je tylko kuskus i pracuje fizycznie.

Ona: nadwaga zawsze, zjebana osobowość, nie będzie praktykować kobiecych prac w domu, nie za często ładna z buzi

 

Taki ciemniejszy rzuca tekstem z nadzieją na free food i free sex. Ona się cieszy, że ma adoratora, bo w PL to nie ma szans na przygodę.

Dochodzi do transakcji - dosłownie dochodzi.

 

Mało co się by to różniło, gdybyś rzucał 10zł pani z bloku wschodniego (np kupując drinka).

 

Każdy lepiej usytuowany muzułmanin nie bawi się z naszymi paniami, za niskie progi. Ma swoją piękność, której każdy by zapewne zazdrościł.

 

Tak samo jak ładne Polki - mają kasiastych mężów tutaj w Europie.

 

 

 

Też kiedyś myślałem, że tam jeżdżą te super ładne i postępowe, niezależne kobiety. Po poznaniu kilku "takich", okazuje się że rzeczywistość jest znacznie bardziej przykra niż pokazują "media".

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą jeździć i spełniać swoje egzotyczne fantazje proszę bardzo, nikt im nie broni. Tylko niech potem nie płaczą, że ten wspaniały habibi dream przekształca się w sesje szalonego gwałtu. Żadna tragiczna śmierć nie jest fajna, nie będę oceniał tej dziewczyny, widzę jedynie fakty na podstawie których wnioskuję, że gdyby podjęła odpowiednie środki ostrożności ( pojechała z chłopakiem, zero kontaktu z  ciapakami) do tragedii by nie doszło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenie hoteli i plażach jest bezpiecznie, pilnują tego, ale Hurgada poza hotelami to też normalne egipskie miasto, i samotne wycieczki są odradzane.

Co się stało naprawdę, można puki co tylko gdybać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat się tym nie ekscytuję. A mężczyźni nie jeżdżą na tajki i ukrainki? Moi koledzy jeździli na "wichury", bo tam mieli szansę taniej wyrwać dziewczynę ładniejszą, bo miastowe nas nie chciały. One też jadą wyrwać lepszy towar taniej, to co tu się oburzać właściwie? Że ryzyko podejmują? A gość walący panny z hivem nie podejmuje ryzyka, jak na ukrainie olbrzymia ilość zachorowań na adidasa i nas nienawidzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GluX ot sam wygadałeś :D  , kiedyś mi polecił ktoś ten film na forum " Paradies: Liebe"  coś jak "Darling i Love Ju" ale produkcji Szwedzkiej  tylko dla hardkorowców "ugly BBW  in action" jeżeli wiecie oco chodzi ;P

 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.