Skocz do zawartości

Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 

Jeśli zły dział proszę o przeniesienie ;)

Mam 2 pytania odnośnie zachowania naszych kochanych samiczek z racji , że jestem jeszcze młody wiele mnie czeka nauki forum przerobiłem Kobietopedia przeczytana Stosunkowy dobry się czyta , radio samiec jak mogę słucham.

Pierwsze to ostatnio wyskoczyłem na majówkowe imprezy z kumplami i obserwowałem zachowanie kobiet po prostu nie nastawiałem się na podryw zwykła obserwacja .

Zobaczyłem ,że kobiety kręcą się koło mnie np 2 czy 3 podbijaja obok i spoglądają spod oka zauważyłem to 5 ,6 razy nic nie robiłem po prostu się bawiłem aż muzyka poniesie.

Po kilku piosenkach one znikały z oka widzenia i to jest pierwsze pytania jest to objaw zainteresowania ? ogólnie podstawy rozkminiam ,ale chcę być coraz lepszy.

Drugie to jeśli jestem w związku moim ostatnim dziewczyna pisze sobie z kolegami i to nie takie normalne gadanie o szkole czy zajęciach tylko rozpisywanie ile czasu się da.

Od mojej usłyszałem pisać przecież można. I tu pytanie jak reagować na to ? 

Wiem ze olewać i np mieć alternatywę albo wyjść z kumplami i ona niech się domyśla tylko ze nie mam zamiaru mieszkać z kobietą póki co i jak reagować na tego typu zaczepki ? 

Pytania mogę wydawać się dziecinne lecz nie mam z kim o tym pogadać kumple to biali rycerze tak zapatrzeni w swoje kobiety ze bez nich nigdzie się nie ruszą . Ojca nie mam co pytać bo to dramat jest więc tu może się coś dowiem :)

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

   Generalnie masz dobre nastawienie do kobiet. Podstawą jest tu powiedzenie: Miej wyjebane a będzie Ci dane.

59 minut temu, Silveron1 napisał:

Zobaczyłem ,że kobiety kręcą się koło mnie np 2 czy 3 podbijaja obok i spoglądają spod oka zauważyłem to 5 ,6 razy nic nie robiłem po prostu się bawiłem aż muzyka poniesie.

Po kilku piosenkach one znikały z oka widzenia i to jest pierwsze pytania jest to objaw zainteresowania ?

   Tak, dobrze zauważyłeś, ale nie licz na to że będą się o Ciebie zabijały, one też mają szacunek do siebie,(czasami). Niekiedy trzeba wykonać pierwszy krok, w stylu: Nie zależy mi ale masz fajne ciuchy, fryzurę, cycki czy buty. Na łowisku trzeba się umieć obrócić żeby wyjąć fajną sztukę.

59 minut temu, Silveron1 napisał:

Drugie to jeśli jestem w związku moim ostatnim dziewczyna pisze sobie z kolegami

   A niech se pisze zlewaj to, pokazuj że Ci nie zależy bo ona jest tylko opcją. Możesz jej zwrócić uwagę że nie ma tego robić w Twoim towarzystwie, bo w ten sposób Cię lekceważy. A jak jej się to nie widzi to sajonara.

 

59 minut temu, Silveron1 napisał:

Ojca nie mam co pytać bo to dramat jest więc tu może się coś dowiem

   Dla czego położyłeś lachę na Ojcu? Nie godzi się, to Twój najlepszy przyjaciel, może nie rozumie relacji damsko - męskich, ale to Twój przyjaciel. 

Pamiętaj o tym.

Pozdro.

Edytowane przez Adolf
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Silveron1 napisał:

Drugie to jeśli jestem w związku moim ostatnim dziewczyna pisze sobie z kolegami i to nie takie normalne gadanie o szkole czy zajęciach tylko rozpisywanie ile czasu się da.

Od mojej usłyszałem pisać przecież można. I tu pytanie jak reagować na to ? 

Czy ten związek trwa nadal czy to już przeszłość? Jasne że trzeba mieć wyjebane. Ale pomyśl, gdyby Cie pragnęła to świata poza Tobą by nie widziała. I ani na myśl by jej nie przyszło żeby rozpisywać się całymi dniami z innymi facetami, więc traktuje Cię jak tymczasowego faceta, dopóki nie trafi się ktoś lepszy. Rzuć ją zanim ona rzuci Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Silveron1 napisał:

 

Drugie to jeśli jestem w związku moim ostatnim dziewczyna pisze sobie z kolegami i to nie takie normalne gadanie o szkole czy zajęciach tylko rozpisywanie ile czasu się da.

Od mojej usłyszałem pisać przecież można. I tu pytanie jak reagować na to ? 

Skoro można pisać, to znajdź sobie koleżanki do pisania, ale koniecznie (!!!) atrakcyjniejsze od niej. Zobaczysz, co się stanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf @zuckerfrei Dzięki za odpowiedzi 

Z ojcem jest taki problem ,że popadł w alko przez matke wgl go nie szanuje do roboty jej sie nie chce iśc bo udaje chorą , a raz jeszcze jak 15 czy 16 lat miałem to podniósł na mnie i ją rękę to powiedzmy az do 20 roku życia wręcz go nienawidziłem .

Szybciej musiałem dorosnąć itd ale ma to swoje plusy .

Z Ojcem dzięki książce "Żelazny Jan " zacząłem łapać dobry kontakt coś mi pokażę przy aucie jak naprawić itd i ogólnie trzymam jego strone a nie matki , ale raz przy rodzinnej popijawie wygadał mi sie ze przez matke zaczął chlać bo juz nie mógł wytrzymać oraz ze nie może jej kopnąć przez nas mnie 21 lat i brata 16 .

Zauważyłem ze to odbiło się na mnie bo w każdej relacji z kobietą też tkwiłem pomimo że było źle .

Po tej książce nabrałem szacunku do siebie i juz tej tak nie dałem siebie nie szanować .

@Pyrrus Nie , zakończyłem ten związek gdyż nie okazała mi szacunku i wsparcia w ważnej dla mnie chwili .

Zresztą popełniłem 1 błąd i ten związek by nie wytrzymał w takiej formie jakiej bym chciał czyli w jej oczach silnego samca niestety jeszcze niektóre znaki białorycerstwa się pokazały ale pracuje nad tym ;) .

Zresztą po miesiącu miała nowego gacha więc nie warta mojego czasu :)

@Siłacz Temat z nią zamknięty :)

Pozdrawiam 

Edytowane przez Silveron1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.