Skocz do zawartości

Słowniczek języka damskiego


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o randkowanie online i wymagania pań:

 

Musi kochać zwierzęta - mam wkurwiającego psa, ale będziesz musiał z nim chodzić na spacer rano, w deszcz i śnieg, ja mogę latem i wieczorami jak będzie ciepło, jeśli chcesz moją wadżajnę

Musi kochać dzieci - MOJE dzieci, które mam z poprzednich związków, gdy jakiś bad boy się we mnie zlał, które zaakceptujesz jak swoje, jeśli chcesz moją wadżajnę

Musi być rodzinny - masz robić, to co ci powiem, mam już doświadczenie ze związkami więc wiem lepiej ,bo jak nie to powiem, że ci nie zależy, i nie dostaniesz mojej wadżajny

Musi kochać podróże - lubię podróżować, więc skoro będziesz za to płacić, fajnie żebyś też lubił podróże, jeśli chcesz moją wadżajnę

Musi być dojrzały - sama jestem niedojrzała, więc ktoś musi ogarniać ten burdel, na mnie nie licz, bo to będziesz ty, jeśli chcesz moją wadżajnę

Jestem otwarta i lubię zabierać nowe znajomości - jestem zdesperowana, żeby znaleźć prowajdera i skaczę z kutasa na kutasa z nadzieją, że kogoś oczaruję, może właśnie ty będziesz chciał moją wadżajnę (za określoną cenę)

Kocham życie - nienawidzę życia, to wszystko jest niesprawiedliwe, ale ty masz uczynić mnie szczęśliwą, jeśli chcesz moją wadżajnę

Musi mieć co najmniej 185 cm wzrostu - ale nie będziesz patrzył na moje wady, bo wygląd nie jest najważniejszy

Musi być zaradny - musi zarabiać na mnie i na moje dzieci

Prawdziwa kobieta ma krągłości - jestem leniwa, wpierdalam byle co i nie chce mi się ćwiczy i ty masz to zaakceptować

Wiem, czego chcę od życia - nie wiem, czego chcę od życia, żyję od weekendu do weekendu, jakoś to będzie.

Jestem szczęśliwa - jestem szczęśliwa i właśnie dlatego założyłam profil randkowy, i wystawiam cycki z dziubkiem, szukam prowajdera, którego zaciągnę przed ołtarz, takie jest moje szczęście, chcesz być jego częścią? 

Nie interesują mnie przelotne znajomości - poprzednie 2 ons'y na pierwszej randce zakończyły się dzieciakami, więc zanim wejdziesz do brzoskwiniowego gaju, muszę cię zaobrączkować, bo nie chcę mieć 3 dzieci, każde z innego ojca. 

Edytowane przez manygguh
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Czytam i analizuje wszystko.

Lecz tak jak Subiektywny napisał, trzeba zwracać uwagę na to co kobieta robi a nie mówi.

Więc np.

Jeśli kobieta mówi, że jest szczęśliwa i nie chce teraz związku, to jak rozumieć te słowa ? Jeśli zachowuje się inaczej do tego co mówi ? Można wnioskować, że nie chce związku z osobą do której to mówi, czy po prostu bada dana osobę po przez te słowa ?

Na forum wyczytałem już podobne reakcje i zastanawia mnie to jak odbierać słowa i zachowanie kobiet po wypowiedzianych słowach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nikogo nie oceniamy po tym co mówi. Język i mowa to żaden wyznacznik, niczego i nigdy. Kto wam wpoił takie rzeczy? Bzdura. To samo dotyczy kobiet i mężczyzn. Kłamstwo to naturalny element ludzkiej natury poparty jego silnym instynktem egoizmu dążącym do realizacji jego celów a wspomniane kłamstwo to tylko narzędzie.

 

Szczerość jest ważna w stosunku do siebie. Tak .... nazywać rzeczy i stany po imieniu względem siebie. Nie tłumaczyć czy usprawiedliwiać zachowań innych. Bądź najpierw szczery ze sobą a nie oczekuje szczerości od innych.

 

Każdy ma jakiś cel w zachowaniu, działaniu, mowie. Kobiety również. Jedyny klucz do poprawnych relacji międzyludzkich również między płciowych to zrozumienie siebie, własnego ja i szczerość ze sobą. Egoizm jest naturą człowieka.

 

Jeżeli zaburzasz własny egoizm na korzyść zachcianek i wykorzystywania przez innych podświadomość mocno Ci to wyrzuci przez co czujesz się po prostu źle. Prawda? Zawsze i niezależnie jak w tej kwestii byłeś zaprogramowany.

 

Podstawowe narzędzie to dzisiaj tak negatywnie przedefiniowany krytycyzm. Masz być krytyczny co absolutnie nie znaczy, że masz kogokolwiek krytykować. To ocena sytuacji i innych, ich intencji, zamierzeń, celów zazwyczaj tych ukrytych. Analiza sama przed sobą. Przebiegłe i sprytne? Cwaniackie i wyrachowane? Tak, takie jest życie. I tacy są ludzie. Wychowali Cie inaczej? Masz inne wzorce? zmień je bo zawsze inni będą Cie ruchać po bokach....

 

Wracając do głównego wątku postu. Kobiety pewne zagrywki i triki mają jakby wrodzone i nabyte. Nabyte w procesie wychowania, środowiskowo. Są to shit testy, manipulacje najczęściej emocjonalne, kłamstwa w ich mniemaniu usprawiedliwione.... to ciekawy proces jak kobieta usprawiedliwia kłamstwo ale o tym było już na Forum.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie; ostatnio spotkałem się z ciekawą sytuacją.

Po moim pewnym zachowaniu Samica powiedziała mi, że sobie "Przejebalem w chuj u niej tym co zrobiłem". Fakt troszkę mogłem polecieć na grubo :D (Ogólnie test robiłem aby sprawdzić posiadaną wiedzę na dziewczynie z wyglądu hmm 8.5,9/10) zrobiłem coś nie po jej myśli, nie spodziewała się tego. Wkurwiona była niesamowicie :) a dzień wcześniej po miłym spotkaniu radosna, szczęśliwa, miło spędzony czas.

Ogólnie kłótnia była, odwracanie kota ogonem, oraz uparcie trzymanie się tego co zrobiłem ja i mówienie, że przejebalem sobie tym. (Jedna sytuacja) Oczywiście nie widziała swoich błędów i tego co złe zrobiła :D

Dostała dobra dawkę emocji w ciągu dwóch dni odemnie, dzień wcześniej można powiedzieć, że była szczęśliwa, radosna, doceniona itp. A na drugi dzień, Wkurwiona, poniżona.

Czy takie słowa miały na celu ? Wywołanie manipulacji ? Abym się mógł wystarczyć, że kontaktu nie będzie ? Abym ja przeprosił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski muszą zachowywać pozory, że nie są łatwe i się nie szmacą, więc różne głupotki gadają, co by być usprawiedliwione przed zachowaniem "społecznie" niepoprawnym ;) Mieć wyjebane i napierdalać na nie psychicznie, a będą chodzić jak na smyczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radeq napisał:

Laski muszą zachowywać pozory, że nie są łatwe i się nie szmacą, więc różne głupotki gadają, co by być usprawiedliwione przed zachowaniem "społecznie" niepoprawnym ;) Mieć wyjebane i napierdalać na nie psychicznie, a będą chodzić jak na smyczy. 

Czy to może być do takiego stopnia urośnięte u kobiety, że w pracy grając swoją rolę porządnej pracownicy i porządnej kobiety (znam taką "nieśmiałą" biurową..) jednocześnie poza pracą jest o 360 stopni inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdamPogadam napisał:

Czy to może być do takiego stopnia urośnięte u kobiety, że w pracy grając swoją rolę porządnej pracownicy i porządnej kobiety (znam taką "nieśmiałą" biurową..) jednocześnie poza pracą jest o 360 stopni inna?

O 360 to nie, ale o 180 już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdamPogadam napisał:

Czy to może być do takiego stopnia urośnięte u kobiety, że w pracy grając swoją rolę porządnej pracownicy i porządnej kobiety (znam taką "nieśmiałą" biurową..) jednocześnie poza pracą jest o 360 stopni inna?

 

Tak tylko Ci zasugeruję, że coś 'totalnie innego - przeciwieństwo' to 'zwrot o 180 stopni'.

 

360 stopni to pełne koło - inaczej - dokładnie to samo co punt wyjścia.

 

Koniec offtopu.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AdamPogadam napisał:

180 stopni 

 

Moje obserwacje loszkosfery mówią, ze częstsze są wygibasy 90-stopniowe. To po prostu skoki na boki. Później próbują wrócić do pionu, ale nie zawsze im się to udaje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg @Subiektywny w zasadzie zasada 360 stopni sprawdza się w przypadku kobiet. Samica zmienia się o 180 stopni kiedy chce coś uzyskać, a potem gdy już to ma, następuje kolejne 180 stopni i nagły bądź też stopniowy (w zależności od samca) powrót do pozycji wyjściowej ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.