Skocz do zawartości

Słowniczek języka damskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Temat zasadniczo dotykający manipulacji, która może wynikać nawet z nieświadomości danej osoby płci samiczej. Istnieją pewne frazesy, na które nabierają się rycerze i damy. Nieświadomie i automatycznie karmią nas pewnymi zbitkami słów, które odkrywają swoje znaczenie dopiero we właściwym kontekście - na polu głębszej świadomości o prawach rządzących całą tą przyrodą damsko-męską. Każdy może tutaj przedstawić swoją interpretację danego frazesu damskiego.

Zacznę od moich typów:

- Gdzie są prawdziwi mężczyźni? - w zależności od okoliczności może moim zdaniem znaczyć: gdzie jest ten samiec alpha dla mnie? albo: gdzie jest ten sponsor beta? czy: gdzie jest ten wysoki, zdrowy, bogaty i władczy siurek dla mnie?

- Ten to nie nadaje się na męża. - znaczy: nie potrafi zapewnić mi warunków finansowych i bezpieczeństwa materialnego dla rozrodu.

- Czy ten a ten ma już dziewczynę/partnerkę? - znaczy: czy ma powodzenie które objawia dodatnią wartość na rynku bio-rozrodczym?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdamPogadam napisał:

- Gdzie są prawdziwi mężczyźni?

 

Bardziej mi tu pasuje: "Wyszalałam się na kutangach najlepszych badboyów, wyjebane miałam na frajerów i pizdeuszy. Latka lecą, dupa mniej jędrna, bez tapety nie wychodzę do ludzi, więc teraz potrzebuję dobrego bety, co by się zaopiekował mną i małym Brajankiem/spłodził jakiegoś bajtla, żeby ludzie nie gadali, że stara panna."

 

-Chce pobyć przez jakiś czas sama, zobaczymy jak to się ułoży między nami. - Oznacza nic innego jak: "Nie chce być sama bo jestem taka pojebana, że nie wytrzymałabym nawet chwili w swoim towarzystwie i ze swoimi myślami, ale nie chce być też z tobą. Sprawdzę czy uda się coś więcej z tym przystojnym Jureczkiem co mnie na kawę zapraszał, a jak się nie uda to wrócę do ciebie bo jesteś frajerem który zawsze mnie przyjmie i jeszcze mi podziękuje za to."

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerem uno all time jest: "musimy sie styknac na piwo i pogadac jak za starych czasow". Znaczenie: nie interesuje mnie i musze uciekac bo mi sie nie chce z toba gadac, spierdalaj.

Numero secundo: "rob jak uwazasz". Znaczenie: zrob inaczej jak ja chce a mozesz sie pakowac. Zrob jak ja chce - jestes miekka faja.

Numero tertio: "ooo czesc! Dawno sie nie widzialysmy! Ale schudlas, wygladasz bosko!". Znaczenie: Szmato wygladasz atrakcyjniej ode mnie, zycze ci zebys sie spasla znowu.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - nie wiem co do Ciebie czuję / mam Cie w dupie, jesteś nudny i wgle..nie to co ten Adam z klubu

- muszę to wszystko przemyśleć/ j.w

- nie jestem taka jak inne / jestem taka ale nie mogę sie do tego przyznać

- seks to tylko z miłości! / no przecież nie powiem Ci wprost, że lubię i nie chce wyjść na łatwą

- faceci to świnie / jestem pasztetem, jestem po... :D, mam dziecko

- miś, za mało się starasz / no postaraj się bardziej, żebym mogła sie upewnić, że jesteś frajerem

- naprawdę? właściwie to też się interesuję X [wstaw cokolwiek] / podobasz mi się!

- nie wyszło nam ale to nasza wspólna wina / wybielam się!

 

Także ten.. :D 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pozytywny napisał:

 

Bardziej mi tu pasuje: "Wyszalałam się na kutangach najlepszych badboyów, wyjebane miałam na frajerów i pizdeuszy. Latka lecą, dupa mniej jędrna, bez tapety nie wychodzę do ludzi, więc teraz potrzebuję dobrego bety, co by się zaopiekował mną i małym Brajankiem/spłodził jakiegoś bajtla, żeby ludzie nie gadali, że stara panna."

 

Hmm.. To jak z tymi etapami rozwoju seksualnego kobiet: najpierw " jesteś miły, ale to nie wyjdzie" - idę do dupka rycerzyku, a potem " dojrzałam emocjonalnie i chcę poważnego związku" - mam już dziecko, teraz potrzebuję frajera żywiciela.
Kobieciny śmiesznie "pozytywnie" werbalizują swoje  instynkty.

A najpopularniejsze (moim zdaniem):  "to coś" np on ma to coś, nie ma między nami tego czegoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Naprawiłbyś mi to i tamto(pomóglbys)-naprawisz za dziekuje(za nic) jestes frajer, nie umiesz naprawic jestes frajer, umiesz zrobic dobrze i SAM SOWIE BIERZESZ nalezytą zaplate(nie ze oczekujesz) jestes ogier.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu po imprezie znajoma powiedziała mi, że straciłem w jej oczach, że wcześniej taki nie byłem, że ja odrzuciłem swoim zachowaniem itp. Jak takie słowa interpretować ? Zachowywałem się w sposób naturalny, podrywałem inne, w sumie jej przyjaciółkę, pocisnąłem ją, po prostu byłem sobą( a kojarzyła mnie trochę z innej strony, bardziej takiej miłej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aloha napisał:

Jakiś czas temu po imprezie znajoma powiedziała mi, że straciłem w jej oczach, że wcześniej taki nie byłem, że ja odrzuciłem swoim zachowaniem itp. Jak takie słowa interpretować ? Zachowywałem się w sposób naturalny, podrywałem inne, w sumie jej przyjaciółkę, pocisnąłem ją, po prostu byłem sobą( a kojarzyła mnie trochę z innej strony, bardziej takiej miłej)

Szantaż emocjonalny. Typowa, kobieca zagrywka. Pierdol to i pozostań sobą. Nie daj się urabiać. Pokażesz w ten sposób samczą siłę. Zobaczysz, że jeszcze sama do Ciebie przyjdzie i rozłoży nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, lecz ciekawi mnie co te słowa mogą oznaczać, jeśli ktoś to rozwinie będę wdzięczny.

Fakt odjebalo mi trochę i ja też przeprosiłem w sumie nie potrzebnie ale tylko za głupie pierdolenie za nic więcej.

Muszę się jeszcze nauczyć aby nie przepraszać za siebie, bo tylko się poniżam takim zachowaniem kur....

Edytowane przez aloha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aloha napisał:

Domyśliłem się, lecz ciekawi mnie co te słowa mogą oznaczać, jeśli ktoś to rozwinie będę wdzięczny.

Fakt odjebalo mi trochę i ja też przeprosiłem w sumie nie potrzebnie ale tylko za głupie pierdolenie za nic więcej

Podrywałeś inne. Dziewucha poczuła się zagrożona i próbowała Cię szybko utemperować. Prawdopodobnie do tej pory traktowała Cię jako orbitera i zaskoczyłeś ją swoim zdecydowanym podejściem do innych samic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowniczek-entliczek-języczek. Zdania wypowiadane przez kobiety nie mają najczęściej charakteru informacyjnego, tylko cel manipulacyjny. A jeśli ktoś próbuje nami manipulować, to znaczy że zwykle uważa nas za durnia a siebie za "nadludzia". Urocza relacja. 

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rnext napisał:

Słowniczek-entliczek-języczek. Zdania wypowiadane przez kobiety nie mają najczęściej charakteru informacyjnego, tylko cel manipulacyjny. A jeśli ktoś próbuje nami manipulować, to znaczy że zwykle uważa nas za durnia a siebie za "nadludzia". Urocza relacja. 

Dokładnie, wgl. nie rozumiem sensu rozmawiania z kobietami. Robimy to co uważamy za słuszne, a to co One pierdol* po prostu zbywamy. Jedyna relacja jaka nas powinna łączyć z kobietami to seks, każda inna forma działa tylko na naszą szkodę

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ojej stary kawaler" = co za słabeusz, nie spełnia swoich biologicznych funkcji należycie?

 

"faceci to świnie" = ale chętnie to wykorzystujemy dla swoich korzyści?

 

"musisz się ożenić, małżeństwo to szczęście dla każdego" = wydaje mi się tak, bo hormony cisną mi na mózg a okoliczne stado i rodzina naciskają na mnie..a jak już minie parę latek, gdy to okaże się fałszem, będę wkurwiać, wykorzystywać męża niemiłosiernie, aby zaspokoić swoją żądzę zemsty za moją wiarę w ten fałsz...

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2017 o 21:49, Tomko napisał:

Dla mnie numerem uno all time jest: "musimy sie styknac na piwo i pogadac jak za starych czasow". Znaczenie: nie interesuje mnie i musze uciekac bo mi sie nie chce z toba gadac, spierdalaj.

Numero secundo: "rob jak uwazasz". Znaczenie: zrob inaczej jak ja chce a mozesz sie pakowac. Zrob jak ja chce - jestes miekka faja.

Numero tertio: "ooo czesc! Dawno sie nie widzialysmy! Ale schudlas, wygladasz bosko!". Znaczenie: Szmato wygladasz atrakcyjniej ode mnie, zycze ci zebys sie spasla znowu.

Ej ale mam pytanie, bo ostatnio dostałem tekst od typiary na studiach, że "musimy iść kiedyś na piwo/chętnie poszłabym z Tobą na piwo"  To to samo i że wyjebane ma już tak? Bo nie czaję. Wiem że drobnostka ale wolę się spytać żeby potem za nią nie latać i nie truć jej dupy niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"musimy isc kiedys na piwo/chetnie poszlabym z Toba na piwo" to zasadnicza roznica. Mysle, ze pierwsze to zlewkowe ale jak laska chetnie by z toba poszla na piwo to pewnie tak jest :) Mysle, ze chce isc z toba na browar. Zaproponuj.

A czymze ona taka zajebiscie jest zajeta, ze bedziesz jej trul dupe niepotrzebnie? Co ty petent w skarbowce podczas przerwy na sniadanie jestes?

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nonconformist napisał:

Ej ale mam pytanie, bo ostatnio dostałem tekst od typiary na studiach, że "musimy iść kiedyś na piwo/chętnie poszłabym z Tobą na piwo"  To to samo i że wyjebane ma już tak? Bo nie czaję. Wiem że drobnostka ale wolę się spytać żeby potem za nią nie latać i nie truć jej dupy niepotrzebnie.

Laska sama do Ciebie wychodzi z inicjatywą, już teraz widzisz za kogo Cię uważa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.