Skocz do zawartości

Polka zamordowana w Egipcie


Zukko

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.05.2017 o 09:37, Chrumkacz napisał:

Śmierć jak każda inna, w dzisiejszych czasach już nie powinna dziwić, ale tak napompowano balon że teraz na każdej "niezależnej" stronie informacyjnej jest wręcz reportaż live. Co mnie to obchodzi, że jakaś głupia kobieta poleciała sama do Egiptu i wróciła w worku? A o tym że z dwójki kumpli mojego znajomego co pojechali do Francji 2-3 miechy temu jeden wrócił w worku a drugiego do tej pory nie znaleziono to nikt nie pisał. 

 

Sprawa M.Ż. odsłania kolosalną wręcz skalę handlu ludźmi w Polsce, to nie jest jakieś tam pojedyncze morderstwo czy zgon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2017 o 09:37, Chrumkacz napisał:

A o tym że z dwójki kumpli mojego znajomego co pojechali do Francji 2-3 miechy temu jeden wrócił w worku a drugiego do tej pory nie znaleziono to nikt nie pisał. 

http://fakty.interia.pl/polska/news-ostrow-wlkp-sledztwo-w-sprawie-smierci-dwoch-mezczyzn-we-fra,nId,2395689

 

A w sprawie Magdy to już niezłe sensacje wychodzą. Mam nadzieje że co najmniej kilkanaście osób udupią.... taa nadzieję

Dawid Ozdoba wyjawił jak było w jego przypadku i serio można się wystraszyć.

 

Edytowane przez Waflo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2017 o 14:22, EnemyOfTheState napisał:

Tymczasem arabska TV pisze o białych nieonazistach z Polski, którzy szkalują Egipt tą sprawą

Szybko się śniadzi chłopcy ze slumsów uczą feministycznej retoryki kobiet "zachodu". Rozprzestrzenia się to w tempie kiły i jak to kiła, wśród najbardziej tępych.

 

Swoją drogą, ostatni raz w kraju o wyznaniu Maho-meta-amfetaminy (nie, nie w zjebanym Egipcie) byliśmy w 2014. Od tamtej pory postanowiłem, że moja ani noga ani jeden cent z portfela nie zasili miejsca w którym choćby "prorok" pierdnął.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Waflo napisał:

http://fakty.interia.pl/polska/news-ostrow-wlkp-sledztwo-w-sprawie-smierci-dwoch-mezczyzn-we-fra,nId,2395689

 

A w sprawie Magdy to już niezłe sensacje wychodzą. Mam nadzieje że co najmniej kilkanaście osób udupią.... taa nadzieję

Dawid Ozdoba wyjawił jak było w jego przypadku i serio można się wystraszyć.

 

Dziękuję za znalezienie linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red w ramach pokuty (nie wiem czy islam takie coś przewiduje) czasem wypiję whisky i zapalę papierocha ;)

 

Swoją drogą, oni są tak pokręceni i tępi, że w zasadzie wszystko łykną, byle im to imam powiedział. Pamiętam jak do kości rozjebała mnie doszczętnie tzw. koncepcja "uśpionego zarodka" - czyli sytuacji, gdy np. wdowa, która się społecznie opłaca, po latach od śmierci męża zaciąży. Okazuje się, że plemnik (męża) wówczas czekał latami na właściwy moment i uderzył :D Ale jak się wdowa nie opłaca, to pod kamienie idzie. Pragmatycy. No i dziewczęta, uważajcie w hammamie, żeby nie usiąść na miejscu po mężczyźnie, bo zapłodnienie murowane. Ale jako wymówka zadziała tylko w sprzyjających samicy okolicznościach. Inaczej jak w albumie Metallicy - kill'em all. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext nie jesteś postępowy :( Powinieneś zakopać logikę i walczyć o prawa naszych sióstr poprzez popieranie islamu i przyznanie iż jesteś tłamszącym kobiety białym mężczyzną! Z tego względu następnym krokiem jest kastracja, żebyś nie daj Boże jakiejś niewinnej niewiasty nie zgwałcił. I pamiętaj, jeżeli muzułmanin to robi, to nie jest gwałt, tylko... eee... poszerzanie horyzontów kulturowych? Fuck logic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 no nie jestem. Mam twardy, zakuty łeb itp. Co więcej, właśnie mija nieco ponad rok, odkąd zakończyłem kontakty z moją onegdaj ulubioną kuzynką, która wyjechawszy parę lat temu do BER na studia, przesiąknęła tym całym gendero-muslimo-femino-lewacko-syfo-szambo-gównem. Oczywiście byłem przez nią wyzwany od ksenofobów, homofobów (nie, mimo tłumaczenia, nie rozumiała że się ich nie boję {-fobia}, jednak używała nieadekwatnych określeń w celu tyranizowania mnie swoją własną "nowomową nienawiści"), wsteczniaków i Polaków-cebulaków, bo ona taka się stała postępowa, że nawet twierdziła, jakoby cywilizacja europejska powinna odpokutować za swoje winy wobec wyznawców "religii pokoju" i oddać im wszystko w ramach rekompensaty. Pewnie witała na dworcach "uchodźców" z transparentem w ręku. Ale wiecie co jest najzabawniejsze? Że ona robi jakiś fakultet z filozofii i tam jest szczególny nacisk na jeden przedmiot... gender! Ciągle pisała jakieś na ten temat prace i była tym zachwycona.

Jeszcze śmieszniejszy jest fakt, że jej pierwszym chłopakiem w BER był Turek. Ot dopiero schemat. 

 

I tak z nieźle rokującej intelektualnie laski, przekształciła się w zidiociałą atencjuszkę-uczestniczkę towarzystwa wzajemnej adoracji spierdoleńców, liżących sobie wzajemnie rowa.

A wyznawcą czy sympatykiem doktryny kontroli społecznej, zwanej potocznie i dla niepoznaki - religią islamu, może być tylko ktoś ciężko upośledzony umysłowo. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext nie wiem czy też to zauważyłeś, ale jeżeli kobieta wstawia sobie te spierdolone zdjęcia z psimi uszami albo pyskiem, to dziwnym trafem jest bardzo dużo szansa na to, że stanowi idealny przykład nowoczesnej, wyzwolonej kobiety, która gwałci prawa logiki i jest typową atencjuszką budującą swoje poczucie własnej wartości na fotkach w internecie. A co do bycia twardym zakutym łbem, to chyba jednak jest nas trochę ;)

Deus_4b530a_6158050.jpg

 

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja Plich, partnerka Krzysztofa Rutowskiego wystąpiła w programie Agnieszki Gozdyry "Skandaliści" opowiadając co udało jej się ustalić w sprawie Magdaleny Żuk (jak na razie to zasłynęła robiąc sobie focie na tle okna, z którego wyskoczyła Magda). W drugiej połowie programu pojawił się sam Rutkowski, który w tych okolicznościach.... oświadczył się jej:

http://www.polsatnews.pl/wideo/zareczyny-w-programie-skandalisci-detektyw-krzysztof-rutkowski-oswiadczyl-sie-swojej-partnerce-na-oczach-widzow_6400480/

 

Boże, co za para debili :angry:

Edytowane przez EnemyOfTheState
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa profesjonalny PR i marketing i tego mu nie można odmówić. Fachowiec ds. wizerunku naprawdę. Akcja rozwiązania sprawy za bardzo nie pykła a tu nagle oświadczyny... Za tydzień nikt nie będzie pamiętać o tym co wyjaśnił i jak to wyjaśniał, tylko że się oświadczył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo ciekawy komentarz z Facebooka w tym temacie. I myślę, że to jest całe sedno tej sprawy.

Karolina to ta modelka, która zginęła rok temu w podobny sposób i jej śmierć łączona jest z tym samym towarzystwem z Wrocławia co w przypadku Magdy.

 

"Śmierć Karoliny Kaczorowskiej, Magdaleny Żuk czy Iwony Wieczorek nigdy nie zostaną wyjaśnione. Dziewczyny wpadły w szpony podejrzanych środowisk. To niestety półświatek biznesmenów, polityków czy prawników bardzo często powiązanych z pracownikami organów ścigania czy wymiaru sprawiedliwości. Osoby te, prowadząc wspólne interesy, zbierają na siebie nawzajem również niewygodne dowody w postaci jakiś dokumentów, nagranych rozmów o nielegalnych transakcjach czy kompromitujących sex taśmach. Dlatego gdy media podejmują niewygodny dla nich temat, wszyscy się mobilizują by prawda nie wyszła na jaw. Wiedzą bowiem doskonale, że jak jeden pójdzie na dno, to pociągnie za sobą pozostałych, tzw. "efekt domina". Śledztwo ws. śmierci Magdy prowadzi m.in. ta sama prokurator, która nadzorowała sprawę śmierci Karoliny. Przypadek? Obie dziewczyny obracały się w tym samym towarzystwie, mimo to prokuratorzy nie widzą podstaw do powiązania tych dwóch spraw. Przypadek? Zwróćcie uwagę, że Karolina i Magda "popełniły samobójstwa" z dala od miejsca zamieszkania. Przypadek? Dlaczego Karolina nie mogła się naćpać we Wrocławiu i tam się powiesić? Dziewczyna organizuje wyjazd z okazji swoich urodzin i odbiera sobie życie? Taki sobie prezent sprawiła? Dlaczego Magda nie doznała załamania nerwowego we Wrocławiu, gdzie bardzo dużo pracowała, tylko akurat w Egipcie, gdzie miała odpocząć? Ponadto prokuratura nie łączy włamania do mieszkania Karoliny z jej śmiercią! Rozumiecie to?! Po 24 godz. od śmierci Karoliny ktoś włamuje się do jej mieszkania i wynosi kosmetyki, ubrania, cenną biżuterię oraz ponad 400 tys.zł w gotówce ale zdaniem prokuratorów nie ma podstaw do łączenia jej śmierci z włamaniem. Z Karoliny zrobiono więc narkomankę a z Magdy robi się wariatkę. Nie dajcie sobie wciskać takiego kitu. Magda nie była żadną wariatką a Karoliną nie była żadną ćpunką. Obie dziewczyny dużo wiedziały a ponieważ z jakiegoś powodu stały się niewygodne to musiały "popełnić samobójstwa". Przykład innej "ośmiornicy". Krystian W. z Wejherowa na Pomorzu i w Elblągu nagrywał jak gwałci nastolatki a następnie szantażując ujawnieniem nagrań zmuszał je do prostytucji. Współpracował m.in. z Maciejem T. właścicielem kilku lokali w Sopocie w tym Zatoki Sztuki. Orgie z tymi dziewczynami organizowali bogaci biznesmeni, prokuratorzy, prawnicy, urzędnicy, sędziowie a nawet ludzie z telewizji. Napisano o tym książkę pt. "Zatoka Świń". Proceder ten trwał ponad 10 lat a skrzywdzonych może być nawet 100 dziewczyn w wieku od 13 do 19 lat. Zapytacie jak to możliwe. Ano możliwe, prokuratorzy bowiem tylko raz oskarżyli "Krystka" o gwałt, a pozostałe sprawy regularnie umarzali. W marcu 2015r. zgwałcona 14 letnia Anaid rzuciła się pod pociąg. Mimo to Krystian W. dalej cieszył się wolnością. Dopiero gdy jej mama dotarła do innych skrzywdzonych nastolatek a następnie poinformowała media to dopiero w listopadzie 2015r., pół roku po śmierci Anaid, łaskawie aresztowano Krystiana W. Jego nazwisko widnieje w aktach sprawy Iwony Wieczorek. Iwona była ładną nastolatką, a właśnie takie krzywdził "Krystek", ale prokuratura oczywiście nie łączy obu spraw. Przypadek? Nie. Śledztwo wobec Krystiana W. prowadzi bowiem ta sama prokurator co prowadziła właśnie sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Przypadek? Nastolatki są zastraszane a grób Anaid został zdewastowany. Krystiana W. bronią najlepsi adwokaci w Gdańsku. Ponadto przy każdej podejrzanej sprawie pojawia się nagle Rutkowski i nic nie osiąga. Przypadek?"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio natrafiłem na filmik z udziałem showmana-detektywa i jego agentki,nie widzicie jakie ona poniosła ryzyko lecąc do Egiptu,ile ten czyn wymagał odwagi i altruizmu :P ?-sarkazm

Tak jak włosy Rutkowskiego opierają się grawitacji,tak samo jak ich zachowanie opiera się logice XD...cytując klasyka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fakty: Szefowa Magdaleny Żuk nosi dokładnie takie samo imię i nazwisko co Magda, w dodatku są do siebie podobne i istnieje prawdopodobieństwo, że mogło dojść do pomylenia tych dwóch kobiet przy porwaniu lub komuś bardzo zależało żeby doszło do tej pomyłki zważywszy na to hmm... kim jest ta szefowa i jaką miała przeszłość. Artykuł na ten temat: http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/259-miliarderzy-floryda-lgbt-kosmetyczki

Edytowane przez Zukko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2017 o 07:35, Rnext napisał:

@HORACIOU5 no nie jestem. Mam twardy, zakuty łeb itp. Co więcej, właśnie mija nieco ponad rok, odkąd zakończyłem kontakty z moją onegdaj ulubioną kuzynką, która wyjechawszy parę lat temu do BER na studia, przesiąknęła tym całym gendero-muslimo-femino-lewacko-syfo-szambo-gównem. Oczywiście byłem przez nią wyzwany od ksenofobów, homofobów (nie, mimo tłumaczenia, nie rozumiała że się ich nie boję {-fobia}, jednak używała nieadekwatnych określeń w celu tyranizowania mnie swoją własną "nowomową nienawiści"), wsteczniaków i Polaków-cebulaków, bo ona taka się stała postępowa, że nawet twierdziła, jakoby cywilizacja europejska powinna odpokutować za swoje winy wobec wyznawców "religii pokoju" i oddać im wszystko w ramach rekompensaty. Pewnie witała na dworcach "uchodźców" z transparentem w ręku. Ale wiecie co jest najzabawniejsze? Że ona robi jakiś fakultet z filozofii i tam jest szczególny nacisk na jeden przedmiot... gender! Ciągle pisała jakieś na ten temat prace i była tym zachwycona.

Jeszcze śmieszniejszy jest fakt, że jej pierwszym chłopakiem w BER był Turek. Ot dopiero schemat. 

 

I tak z nieźle rokującej intelektualnie laski, przekształciła się w zidiociałą atencjuszkę-uczestniczkę towarzystwa wzajemnej adoracji spierdoleńców, liżących sobie wzajemnie rowa.

A wyznawcą czy sympatykiem doktryny kontroli społecznej, zwanej potocznie i dla niepoznaki - religią islamu, może być tylko ktoś ciężko upośledzony umysłowo. 

To jest ciekawe jak obnażają w ten sposób swoją skrywaną pustotę duchową. Mam na myśli też wszystkie kobieciny lecące na islamistów i z automatu na islam :) tam gdzie siurek tam też dusza na to wychodzi. Takie chrześcijanki z tradycji, nie  przekonania - niestety to skutki katolicyzmu, który od istoty ewangelii poleciał w ceremonializm i przerost formy nad treścią. No i widać jak ta cała gra hormonów zwana miłością jest niezależna od przekonań świadomości, siurex pasi i jest w zasiegu - no to lecim bez względu na wszystko.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.