Skocz do zawartości

Wkrętka z ciążą ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wielce szanowne grono . Chciałbym podzielić się z wami historią , którą trochę mnie niepokoi . Nie została jeszcze rozwiązana do końca , wszystko może się wyjasnić w przeciągu kilku dni i liczę na to , że będzie to pozytywne rozwiązanie , no ale przejdźmy do rzeczy . Mianowicie , w ostatnich kilku miesiącach ponownie uaktywniłem się na portalach typu badoo , fotka itp. szukając ofiar na łatwy seks , a przy okazji mając cień nadzieji na poznanie jakieś wartościowej laski . Wśród wielu dopasowań i luźnych konwersacji , trafilem na pewną samiczke - samotną matke wychowującą córke , wyglądowo jakies 5 ,6 / 10  . Jak się później okazało , kilka lat wstecz zostalismy dopasowani na innym serwisie i mielismy sie spotkać , ale nie wyszło .

 

Tym razem  Nie rozmawialismy zbyt wiele na portalu , laska raczej niezbyt rozmowna , nie powalajaca lotnością . Ja  jako , że jestem fizjoterapeuta , udzielilem jej kilku porad odnosnie skreconej nogi , delikatne bajerowanie z mojej strony  , odbylismy kilka rozmów  , prosba o spotkanie , odrzucona przez nią i brak nastepnych prób z mojej strony . Po pewnym czasie wchodzę na swoje konto , a tam wiadomość od niej - a może byśmy sie wybrali na jakiś spacerek . Skorzystałem .

 

Na żywo , wygląd troche słabszy niż ze zdjęć , nadwaga , ogólnie bez szału , choć jak widziałem jej zdjęcia gdy była chdsza to wyglądała całkiem całkiem . Spotkaliśmy się na kawie , rozmowa dosyć średnio się kleiła , laska niezbyt  inteligentna , gadka zaczęła się lepiej kręcić , gdy weszliśmy na temat zjawisk paranormalnych itp. , są to tematy o których lubie rozmawiać , a ona widząc moje zainteresowanie , popuściła wodze fantazji i zaczęła opowiadać o jej zdolnościach do jasnowidzenia , o tym , że duchy ją nachodzą itp . wysłuchiwałem jej historii z udawanym zrozumieniem i lekkim zażenowaniem .

 

Po niespełna godzince zakończyłem spotkanie z przeświadczeniem , że to jakaś nawiedzona dupa i nawet , że nei chce mi sie jej urabiać na seks . Po powrocie do domu zaczęła mnie bombardować wiadomościami , że jej się bardzo spodobałem , że jest zainteresowana itp . Zdarzyło mi sie później z nią pisać , ale to raczej polegało na kulturalnym odpisywaniu ( żebym nie wyszedł na chama i nie zrujnował jej samooceny , takie mam w sobie jakies białorycerskie odruchy ) . No i pewnego dnia stało się , gdy byłem na cisnieniu   akurat napisała do mnie , gadka zeszła na seksualne tematy i zacząłem ja nakręcać na nagie fotki . Kilka  mi przesłała . Wiedziałem już wtedy , że jest do ukłucia . Kierując się zasadą " ładną zawsze wyruham  ale brzydką też pukne " :D postanowiłej ją zaprosić do siebie . Intuicja mnie nie myliła . Zaliczyłem :D

 

Oczywiście odpowiedzialnie w gumeczkach , spust poza jaskinia . W trakcie seksu przydazła sie sytuacja w której zsunęła mi sie gumka , ale było to na tyle pod kontrolą , że wyłapałem ten moment i dokończyłem zabawy poza cipka ;) Po spotkaniu mielismy sredni kontakt , laska cos przebakiwała o zwiazku  , o tym że chciała by z kimś być  .

 

Nastepnym razem spotkaliśmy się tydzień później , po całonocnych igraszkach , nad ranem dostała mdłości ( wg mnie były spowodowane alkoholem , antybiotykiem który brała , oraz działaniem pewnej symylującej substancji która przez kontakt ze mną ( slina itp . )  dostała się do jej organizmu ;) ) i nagle stwierdziła , że te mdłości ma już dwa dni i boi się , że jest w ciąży . Ja oczywiście utwierdziłem ją w przekonaniu , że nie ma takiej mozliwości , bo gumki itp . Lasia ponoć zaopatrzyła się w test i zrobila go rano u siebie w domu  , wynik -  rzekomo 2 kreski z czego jedna bardzo blada prawie niewidoczna .

 

Przewertowałem internet - ciąża w początkowym stadium  . W moim umyśle zaczęły kiełkować podejrzenia , że maniura sprawdza mnie lub próbuje mnie w coś wrobić . Pojechałem natychmiast do niej z dwoma testami . Jeden miała zrobić następnego dnia rano , drugi po 10 dniach od stosunku . Obydwa wyszły negatywnie . Ona twierdziła jednak dalej , że ma mdłości żyga itp . W miedzyczasie uświadomiłem ją , że ja nie nadaje się do związków i nie chce , żadnego zwiazku . W ten weekend postanowiłem się z nią spotkać jeszcze raz i miała zrobić test przy mnie  , bo zacząłem sie stresować tą sytuacją , ponadto ona stwierdziła , że spóźnia jej sie okres ( dziś już 3 dzien ). Test również wyszedł negatywny  .

 

Przewertowałem internet i podobno  są przypadki , że ludzie zaszli w ciąże mimo prawidłowego używania gumy w co ciężko mi uwierzyć . Laska oprócz tego opowiada , że oczywiście jak była tamtym razem w ciąży to żaden test jej nie wychodził pozytywnie . Cisne ją , żeby zrobiła badanie krwi . Jutro ma pójść . Mam nadzieje , że będzie negatywny .

 

W 99 % jestem przekonany , że to perfidna ściema z jej strony , tymbardziej po tych historiach o duchach które mi opowiadała na pierwszym spotkaniu  . Ewentualnie ktoś ją wcześniej zalał i maniurka chce kogoś wkręcić w ojcostwo . Poza tym kobiety często badają reakcje faceta na to , że są rzekomo w ciąży  , spotkałem się z takimi sytuacjami . Jednak po rewelacjach z internetu na temat ciąży przez gumkę , zaczynam się stresować tą sytuacją . Laska nie podoba mi się , a w zupełności nie spełnia moich oczekiwań intelektualnych . Nie wiem co bym zrobił w sytuacji , jeśli bym faktycznie z nią wpadł , napewno testy na ojcostwo odrazu po narodzeniu , możliwe , że naciskał bym na leki wczesno poronne ( choć teraz może być już za późno )  . Napewno nie był bym z nią , tylko w takiej sytuacji- szkoda dziecka . Może samotne ojcostwo ? ( Jednak nie widział bym się za bardzo w takiej roli )  Laski jeszcze nie uświadomiłem  co do moich planów w razie najgorszej  ewentualności  . 

 

Co Wy drodzy Bracia zrobili byście w takim położeniu ? Przypadkowa wpadka z kobietą której wogóle nie bierzecie pod uwage . Kawałek mięska który macie nabić na ruszt staje się potencjalną rodzicielką Waszego dziecka - dosyć powazna komplikacja . Ta sytuacja , choć nie roziwązana do końca , będzie chyba nauczką dla mnie na przyszłość , żeby nie łapać się za byle co i brać pod uwagę najgorsze rozwiązania  .

 

Jakie jest wasze zdanie na temat aborcji - ja chyba nie chciał bym , żeby kobieta posunęła się do tego - jedynie tabletki wczesno poronne , które działają do miesiąca - po miesiącu zaczyna bić serce . A także inne bardzo ważne pytanie - czy ktoś słyszał o zajściu w ciąże mimo używania gumek ? 

Pozdrawiam i życze miłego wieczoru . Prosze Was , ślijcie pozytywną energie w kosmos , by wszystko u mnie ułożyło się tak jak powinno , a laska okazała się tylko kłamliwą manipulatorką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest z internetem bracie. Boli cie glowa i brzuch i po krotkim szukaniu co moze byc przyczyna okazuje sie, ze masz tetniaka mozgu i raka jelita grubego z przerzutami.

Uspokoj sie, testy wyszly 3x negatywnie. Jedna wielka sciema. Potwierdzi sie za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zawaletta88

Aha, żebym ja to zrozumiał terminowo - znaczy pierwsze spotkanie z igraszkami, potem następne tydzień później i laska już miała mdłości, bo jest w ciąży ?
To szykuj chłopie tornister, bo jak to tak poleci to małe za rok do szkoły pójdzie ....

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zawaletta88 napisał:

 postanowiłej ją zaprosić do siebie .

Nie było innych możliwości "puknąć jednorazowo", żeby nie dowiedziała się gdzie mieszkasz?

Teraz będzie Cię nachodzić.

Skończy z ciążą zacznie, że jest poważnie chora, nie ma do kogo zwrócić się o pomoc, posiedzieć z dzieckiem, podwieźć do lekarza, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wyczuwam bezczelnego wałka z jej strony . Niestety do myślenia mi dało , gdy przeczytałem w internetach o "ciążach mimo gumki" . Nie wiem jakie cuda muszą się wydarzyć , żeby doszło do czegoś takiego ale ewidentnie śmierdzi mi to niepokalanym poczęciem :D ktoś słyszał kiedyś o podobnych przypadkach ?? :DNapewno  urwe ten kontakt . Chciał bym się tylko upewnić 100 % , że ciąży nie ma . Morał z tego taki , że nie ma co wdawać sie , nawet w czysto seksualną relacje z laska , która ma widocznie nierówno pod kopułą . 

@Brat Jan no właśnie wychodzę z założenia , że jeśli chata wolna to po co mam płacić za hotel . Nie mam skrupułów , żeby później delikatnie z wyczuciem , nie raniąc serca , dbając o emocje , empatycznie upierdalać takie kontakty ;) Jednak faktycznie , niebezpiecznie czasami bywa zdradzać miejsce swojego pobytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zawaletta88 napisał:

Chciał bym się tylko upewnić 100 % , że ciąży nie ma . Morał z tego taki , że nie ma co wdawać sie , nawet w czysto seksualną relacje z laska , która ma widocznie nierówno pod kopułą . 

 

Ciąża całkiem możliwe że jest tylko szuka kogoś kto będzie łożył na potomka tego który pozostawił po sobie "bogatą spuściznę" a sam dał dyla.

Chociaż z drugiej strony jak test robiła przy Tobie to wiadoma sprawa. 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.