Skocz do zawartości

Możliwość tworzenia klubów na forum - cieszycie się?


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem przed chwila przy obiedzie na pomysł założenia klubu podróżników. Nie wiem jak bardzo międzynarodowa społeczność tworzą samcy i chociaż obecnie nie mam możliwości przenocować nikogo we florencji to podejrzewam, ze za pare miesięcy będę mógł to zrobić. W ten sposób umawiając się w obrębie grupy (niekoniecznie na nocleg, wszak znamy się tylko z forum) można spotkać się z ludźmi z naszej społeczności i pojeździć po świecie. Co sądzicie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś również chciałby należeć do grupy "promocje warte uwagi w supermarketach" ? :lol:

 

@radeq

 

Ja w takim razie chciałbym założyć klub zrzeszający zrzeszających kluby - bierzemy przykład z klubu @Endeg i bierzemy tylko 50%

Edytowane przez GluX
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja założę klub "niezgadzających się z Markiem na temat wojska". Taki suchar. Ha ha :)

 

A na poważnie, to można by pomyśleć o tworzeniu Samczych Klubów w większych miastach.

W mniejszych zresztą też.

Edytowane przez Damian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym założyć klub " Żona nie chce mi zrobić kolacji kiedy wracam do domu najebany o 3 w nocy "

Dodam tylko, że to jawna niesprawiedliwość bo piję raz na pół roku .

Dla pewności pytałem dwa razy i dwa razy spotkałem się ze zdecydowanym sprzeciwem :/  Za ndrugim razem nawet mi grożono:)

 

Bardzo proszę o nie banowanie. 

Edytowane przez Oddawaj Fartucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.