Skocz do zawartości

Ciągle te same łachy !!!


KevinMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że facet może chodzić w tym samym ale BABA ? Niemiłosiernie mnie to wku.wia . Dużo obserwuje i zauważyłem że same od siebie sie nie stroją tylko jak jest okazja lub jak mogą coś z tego mieć . Libido mi siada nawet na koksie jak widze codziennie te same laski w tych samych ubraniach. Ciekawi mnie czy majtki też noszą ciągle te same :D Testowiron kiedyś w filmiku porównywał polke z amerykanką - zupełnie inny świat .

 

... i do tego wszystkiego jeszcze balerinki ... a może to specjalnie robią ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te panie mają po prostu po kilka kompletów odzieży w tym samym kolorze i tego samego rodzaju? :D Co do balerinek lekarze mają o nich jak najgorsze opinie, bo ponoć ani to wygodne ani tym bardziej zdrowe dla stóp. My tutaj chyba już przyzwyczailiśmy się do tego, że dziewuchy ubrałyby się nawet w worek po kartoflach gdyby to było trendy. Także @KevinMitnick radzę aby wkurw przenieść na inny obszar lub w ogóle zapanować nad tego typu emocjami. Co do higieny najstarsi górale twierdzą, że kobiety wcale nie są takimi czyścioszkami jak nam się wszystkim wydaje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balerinki to najlepszy srodek antykoncepcyjny. U mnie dziala ze 100% skutecznoscia. Pierdolona moda przyniesiona z zachodu. Chodza laski w nich jak kaczki, halluxy robia sie niemilosierne a dla mnie hallux u kobiety to koniec. Pozamiatane. No mnie na wymioty zbiera az - nie zartuje!

Co do higieny to nigdy nie mialem problemu z nia u kobiet. Moze mialem szczescie, ale moje dbaly o higiene. Kilka razy zdarzylo mi sie jednak, ze zszedlem tam na dol i jakbym dostal kopa w twarz. No ale coz, czlowiek to tylko czlowiek. Chociaz moja jedna laska jak sie rozbierala i rzucala majtki w kat po caly dniu to czulem schab z czosnkiem az na drugim koncu pokoju. Bleh....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I teraz pytanie czy buty na płaskiej podeszwie są naprawdę takie złe? Podobno nasza stopa jest doskonała. Ludzie wydają kupę kasy na specjalne buty do biegania z podeszwą amortyzujacą, a dzięki temu maja więcej kontuzji niż Ci biegający  w butach z płaską podeszwa. 

Taka ciekawostka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych lasek pod względem figury jaką znam pracuje na siłowni i też raz w tym raz w tamtym, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie ubierała ciągle tych samych leginsów . Jakiś mały dodatek by mogła dodać ale nie - wszystko na łatwizne, dupe pokaże i to ma wystarczyć ... i to przez wiele miesięcy hehe a klatobice jak robili bica z klatą tak dalej robią i też w tych samych ciuchach - co mnie dziwi bo do biednych nie należą . Tak musi działać ta ogólna polska bylejakość ,którą ludzie chyba wdychają z powietrza bo innego wytłumaczenia nie mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KevinMitnick napisał:

widze codziennie te same laski w tych samych ubraniach. Ciekawi mnie czy majtki też noszą ciągle te same :D

Trza by sprawdzić dla dobra narodu :lol:

a poważniej, to może ja mam takie szczęście ale ja rzadko widuje i rzadko kontaktuje się z laskami, które ubierają ten sam ciuch co i raz ;) chociaż, jak pogrzebię w pamięci to pamiętam taką jedną z liceum i pamiętam dlatego, że oprócz tych samych ciuchów zapach również się nie zmieniał (tak, nie był zbyt..pociagający) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie sprawdzać czy noszą tę samą bieliznę. Pewnie higienę utrzymują z pomocą chusteczek nawilżających, bo przecież tak wygodniej. Odrzuca mnie na samą myśl o kontakcie z taką kobietą.

Idealny środek antykoncepcyjny to taki widok.

legginsy-18164356.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2017 o 17:06, KevinMitnick napisał:

 a klatobice jak robili bica z klatą tak dalej robią i też w tych samych ciuchach - co mnie dziwi bo do biednych nie należą . Tak musi działać ta ogólna polska bylejakość ,którą ludzie chyba wdychają z powietrza bo innego wytłumaczenia nie mam .

Tak z ciekawości ile masz ciuchów na siłkę? Ja mam 2komplety, mam zamiar dokupić jeszcze trzeci by pranie robić raz w tygodniu(fbw 3x tydzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, KevinMitnick said:

Mało ale nigdy nie ide w tym samym 2 razy pod rząd :)

A to by było coś złego? Pytam z ciekawości i trochę w innym zakresie sytuacyjnym, bo mam znajomka, który jest dyrygentem i wiem, że ma tylko jeden frak. Czyli grywa nie dwa koncerty pod rząd w jednym ciuchu, ale dziesiątki i setki. To może on jakimś chujem jest i zjebem? Co myślisz? ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Ale temat dotyczy kobiet . Nie mam na myśli kogoś kto pracuje np. w garniaku bo to normalne że garniak zawsze na czasie ,facet nie musi być jak model bo to nie jego rola, starczy że jest zadbany i czysty i nie smierdzi mu z gęby i pachy .. Chodzi mi o kobiety ,które noszą ciągle to samo - na sam widok spada mi libido ale to już pisałem :) W sumie facet jak ciągle łazi w tych samych dresach to troche to daremne, nie dziwie sie ze Testoviron sie nabijał z polaków biedaków bo tak właśnie jest tak jak on mówił niestety. Już nie będe mówił o spoconych pachach na siłce bo to dramat tak jakby nie było rexony ...

 

   Moge wiecej mówic ale czy to ma sens ? Na imprezach odpicowane jak milion dolarów ale na dzień następny już te same wytarte stare przechodzone ciuchy :D

 

   No i w ogóle chodzi też o wyróżnienie sie z tłumu szaraków a tak to wszyscy tworzą taką szarą mase

 

Edytowane przez KevinMitnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Quote

Rozumiem że facet może chodzić w tym samym ale BABA ? 

No tak, rozumiem że Tobie się nie chce ale nie odbieraj tego samego prawa innym. Nie można dawać praw których się nie ma (z wyjątkiem rządu, niestety)

Edytowane przez SnqGrqDs1A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.