Skocz do zawartości

Friendzone level expert.


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

No daje... nadzieję na to, że pewnego dnia wybierze jednego z nich i ten "szczęśliwiec" zamoczy, bo oni tacy "fajni" ;)

Dobrze powiedziane. Ale chłopaki marnują najlepsze lata życia na jakies mrzonki.

 

@dobryziomek Chyba masz rację co do tego altruizmu. A jesli chodzi o usprawiedliwianie się takich kobiet, to moze to dzialac na zasadzie "przecież ja im niczego nie obiecywałam, jestesmy tylko przyjaciółmi!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka wie co robi.

 

Niezależnie od sytuacji zawsze znajdzie się dobry kolega, który ją poratuje. Najgorsze jest to, że Ci faceci wierzą, że wszystko robią dobrze i pewnego dnia dostaną się do jaskini rozkoszy owej pani.

 

Czasami trzeba wyrżnąć głową w mur, by coś do nas dotarło...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo o prawdziwą miłość trzeba walczyć.

 

Z typem od @Mosze Reda jest tak jak z typem co wrzucał za dużo dragów. Czasem jest tak ze ma sie efekt zawieszenia. I już po tobie. 

 

I ten haj mu się zawiesił w głowie. Naszczescie nie zagraża to innym - jeżeli zaczyna na oddział zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Garrett napisał:

Może jakby ją wziął z fraki jakis hardkorowy alfa, i by ich trochę na bok odstawiła, to by się ocknęli? 

 

Wątpię.

 

Panowie w końcu by się obrazili, no bo jak to tak można, że oni dla niej wszystko, a ostatecznie wybrała jakiegoś drania, który jej nie szanuje. Typowe białorycerskie myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Powiem wam o moim koledze znamy się od 8+ lat jego tata ma dużo firmę kasy nie brakuje od 5 lat ma dziewczynę na początku szło mu nie źle zrobiła mu 1 oral i spoko potem musiał się prosić często odmawiała o dupie zapomi dziś po 5 latach dupy nadal nie dostał orala już wogule nie widzi ściemnia mu coś cały czas a on głupi mówi ok poczekam uważa że jest silny mocny psychicznie (  jak jest wszyscy wiemy) co najlepsze wydał na nią koło 36/50 tyś na prezenty wycieczki (tylko na nich robi mu 1 dobrze ) itp więc to jest lewel super Word class fredzone 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz qrde, weź naprawdę sugestię @Drizzt do serca :D

Mnie matematyczka (!) w podstawówce interpunkcji nauczyła krótkim tekstem: "Panowie bydło zdycha w okolicy wójt". 

A tak serio, jak się zręcznie powstawia przecinki w Twój tekst, no to ja spadłem pod biurko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Matiz napisał:

Powiem Wam o moim koledze.

Znamy się od 8+. Lat jego tata ma dużo. Firmę kasy - nie brakuje od 5 lat. Ma dziewczynę na początku. Szło mu nieźle. Zrobiła mu 1 oral. I spoko. Potem musiał się prosić. Często odmawiała o dupie. Zapomni dziś, po 5 latach dupy. Nadal nie dostał orala. Już w ogóle nie widzi. Ściemnia. Mu coś cały czas. A on głupi. Mówi ok, poczekam. Uważa, że jest silny, mocny psychicznie.

Jak jest? Wszyscy wiemy, co najlepsze.

Wydał na nią koło. 36/50 tyś na prezenty, wycieczki tylko. Na nich, robi mu 1 dobrze, itp.

Więc to jest level? Super World class friendzone!

@Rnext Mi coś takiego wyszło. Dobrze? :D Czy to autor miał na myśli?

 

Sorry @Matiz, ale należało Ci się :)

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz Nie obrażaj kolegi. Pokaż mu ciąg przyczynowo- skutkowy na przykładzie innej osoby. Za 10 przykładem jak przyczyna dojdzie do skutku daj mu odniesienie do jego własnego związku. 

Wszyscy mówią mu, że jest chujowy więc mu nie dorzucaj. Pokaż lukę w jego rozumowaniu najlepiej własnym działaniem/przykładem. Jak nie głupi to sobie pomyśli i zacznie drążyć. Nie wiem ile on ma lat ale może wg. niego dokładnie na tym polegają związki?

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

"Nie wiem czy ona nie widzi patologi tego układu?" - Widzi czy nie, one podświadomie wykorzystują swoją seksualność/ seksapil, żeby nas łupić. To waluta, a dobry frajer co lata wokół cipki za darmo jest zawsze "przydatny". Często widzą też takie nakręcanie i "sympatyczne wyzyskiwanie" samców jako pewną "należność" od samców w zależności od poziomu swojego ego oraz świadomości swojego smv.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.