Skocz do zawartości

Przywitanie


Special K

Rekomendowane odpowiedzi

Zechciejcie proszę przywitać kolejną samicę w Waszym gronie. Trafiłam na to forum po przesłuchaniu kilku audycji Radia Samiec na Youtube. Po przeczytaniu niektórych wątków i uświadomieniu sobie wielu błędów, jakie zdarzyło mi się popełnić uznałam, że chcę naprostować sobie łeb i wyzbyć się niektórych cech i schematów zachowań, które Panowie piętnujecie i które faktycznie nie są powodem do dumy. O ile jest to wykonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze forum obawiam się, że poniekąd tak (aczkolwiek chciałabym zmienić pewne rzeczy w swoim programie ;). 

Na plus mogę sobie zaliczyć to, że nigdy nie łapałam nikogo na ciążę, nie wymuszałam małżeństwa, nie brzydzę się pracą i nie lubię korzystać z męskiego hajsu nawet w postaci prezentów czy płacenia za mnie w restauracji. 

Jeśli chodzi o pozostałe damskie przywary - jestem taka jak wszystkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot ja tam jestem ostrożny w takich założeniach. Wolę poczekać i zobaczyć, co samica zaprezentuje swoimi wpisami na forum, bo już się trafiały takie przypadki, które w powitaniach przedstawiały się w bardzo pozytywnym świetle a potem kończyło się jak zwykle. Dlatego wolę poczekać i zobaczyć jak to z nasza nową forumową koleżanką będzie w praktyce ;) Miejmy nadzieję, że faktycznie zaskoczy nas tutaj pozytywnie :D

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.