Skocz do zawartości

Joanna Jędrzejczyk po raz 6 obroniła tytuł mistrzyni UFC


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Joanna Jędrzejczyk po jednostronnym pojedynku pokonała brazylijkę Jessica Andrade. Walka była jednostronnym widowiskiem całkowita kontrola na dystansie 5 rund, Jessica w zasadzie tylko odgryzała się czasami nie zagrażając  ani przez chwilę Jędrzejczyk.

 

joanna-jedrzejczyk-screen.jpg

 

 

Apropo nie mam telewizora, czy w wiadomościach sportowych wspominali coś o tej walce?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer

 

Jest ogromnie ważnym elementem, niestety - jeszcze sporo sportowców zbija wagę po przez długodystansowe bieganie i siedzenie w saunie.

Albo trenerzy, którzy nadal każą biegać siatkarzom czy fighterom na 5-10km - to jest k*rwa tragedia.

USA możemy czyścić buty :>
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda jak zatrudnia się łosi zamiast trenerów, u nas też są konkretni trenerzy i specjaliści kuleje mentalność głównych trenerów.

 

Trening jest dość złożonym tematem, dopasowują pod danego zawodnika w sportach indywidualnych, to co wrzuciłeś to ja za młodzika robiłem mając 10-14 lat, zarzuty wyskoki, martwe ciągi z obciązeniem, różne wariacje ze sztangą ale też był trening wzmacniający stacje itp. 

 

 

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.