Skocz do zawartości

Tekst na temat żony Macrona i jej prawdziwy wiek - 74 lata.


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.styl.pl/magazyn/felietony/krystyna-kofta/news-zona-czy-partnerka,nId,2393883

 

Najlepsze rzeczy z tego teksu to że autorka uważa że 65 latka wygląda ładnie i ma tylko kilka zmarszczek. Łączy ich prawdziwa miłość. A na koniec podaje że na rozwodzie kobieta zawsze płaci więcej.

 

http://www.pomponik.pl/plotki/news-brigitte-trogneux-macron-ma-74-lata-wyciekl-skan-jej-dowodu,nId,2393835

 

Ona ma 75 lat. 

Edytowane przez Sovilous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pocztylion napisał:

Nie wierze,że ten związek opiera się na miłości czy nawet na jakiejś perwersji z strony Macrona. Możliwe że  jest od niej uzależniony w sposób polityczny lub ma na niego jakieś "haki" ,które nie pozwalają mu na zerwanie z nią.

 

Nie przesadzajmy, ona się rozwiodła jak Macron miał ok. 20 lat. Wtedy nie znaczył nic politycznie czy w jakikolwiek inny sposób.
Generalnie nic do niej ani do niego nie mam - różne są gusta i guściki. Jego (ich) sprawa. Jak mu taka pani pasuje i utrzymuje się haj hormonalny to OK.

A Francuzi - widziały gały co brały. A oni ani się specjalnie nie afiszowali, ani nie ukrywali.

 

I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie różne są zboczenia, jedni pragną bardzo otyłych kobiet inni kościstych to ich zwyczajnie podnieca a jest grupa co czuje pociąg do starych kobiet. I o to sądzę że tu chodzi, zwykły pociąg sexualny do pomarszczonego ciała plus starsi ludzie wydzielają specyficzny zapach co też dla nie których może działaś jak afrodyzjak. 

Macron uczestniczył w spotkaniach Bilderbergów więc teraz żadna tajemnica dlaczego wyskoczył jak Filip z Konopi i został prezydentem. Wyborami można teraz manipulować. Mi on wygląda na zwykłego podstawionego agenta bankierów i przemysłowców.

Olechowski też uczestniczył w Bilderberg a potem założenie partii i dojście do władzy.

Skąd Macron i PO miało kasę na zdobycie władzy? Już mamy odpowiedź

Edytowane przez Sovilous
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sovilous napisał:

Macron uczestniczył w spotkaniach Bilderbergów więc teraz żadna tajemnica dlaczego wyskoczył jak Filip z Konopi i został prezydentem. Wyborami można teraz manipulować. Mi on wygląda na zwykłego podstawionego agenta bankierów i przemysłowców.

 

 

Dokładnie a poza tym skąd wiadomo że to jego baba, może to ktoś na kształt oficera prowadzącego zatrudnionego u pejsatych panów. Tam jak mawiają nasi sąsiedzi vsechno je możne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na to, że żyjemy w czasach matriarchatu.

 

Rozmawiałem o niej dzisiaj z kobietami w pracy, są zachwycone. Ogólnie nie widzą w tym nic dziwnego.

 

Dla mnie takie kobiece komentarze to wyrażone na głos oczekiwanie,abym zaakceptował hipergamię.

 

Het, ni kak da. Tak życ nie lzia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo inteligentny człowiek. Dostrzega zależności pomiędzy faktami tam, gdzie nikt inny ich nie widzi ;)

"Mizoginizm i homofobia są winne kwestionowania relacji ze starszą od siebie o 24 lata kobietą - powiedział Macron"

A tak naprawdę jego związek to idealny temat zastępczy, z którego można zrobić kilka innych: jej wygląd, wiek, potem podczas zaprzysiężenia swojego misia się jakoś tam ubierze, stanie się "dowodem", że kobieta dojrzała bije na głowę cycatą dwudziestolatkę z jędrną dupcią.

Ziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Tekst na temat żony Macrona i jej prawdziwy wiek - 74 lata.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.