Skocz do zawartości

Witam szanownych użytkowników


Pocztylion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam samcze plemię.Działalnością  Marka interesuje się około roku.Głównie słucham audycji.Postanowiłem jednak pójść krok dalej i zarejestrować się na forum.Mam nadzieje ,że trochę je ubogacę a ono odpłaci mi tym samym.Jeśli chodzi o mnie to mam 20 lat i mieszkam na Śląsku choć w najbliższym czasie przeprowadzam się do Warszawy.Moją miłością są książki: historyczne,literatura piękna,,filozofia/duchowość.Relacje z kobietami są u mnie na zerowym poziomie-czyli ich nie ma.Mam nadzieje ,że dzięki waszej wiedzy uda mi się ruszyć z tym tematem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 18TillIDie napisał:

Hej :)

Już Cię polubiłem :D. Mógłbyś jeszcze dodać przez wzgląd na czyją twórczość literacką, pałasz do książek takim uczuciem ;d

Jeśli idzie o literaturę to mistrzami dla mnie są:Hesse,Dostojewski,Prus,Waltari,Dick,Pasternak a z współczesnych to Murakami i Głuchowski. Z duchowości/filozofii natomiast : Osho,Watts,McKenna,De Mello,Krishnamurti,M.Aureliusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.