Skocz do zawartości

Alfa pierdzą.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj mialem od samego rana ciezki dzien. 

Samopuczie minus dziesięć, kac moralny, spadek pewnosci siebie i ogolnie rzecz biorac czulem sie troche gorzej jak gowno.

Ide deptakiem mijam multum lasek zero jakiegokolwiek spojrzenia z ich strony zero zainteresowania,garbatej laski bym nie poderwal.( nie obrazajac garbatych kobiet) 

Kontynuując kobiety czuly chyba do mnie obrzydzenie bo na pewno moje samopoczucie podswiadomie odczuwaly na kilometr.

Wszyscy szczesliwi tylko nie ja, swiat jest piekny tylko nie ja i z takimi myslami ide z glowa w dol. 

Nagle odczulem takie uderzenie energi,szczescia w momencie zmienilo sie o 180 stopni w tym wszystkim chciało mi sie pierdnac i malo myslac specjalnie w tym szczesciu tak sie zjebalem ze sie ulica zatrzesla.

Ludzie sie obejrzeli ze skwaszona mina a ja wyluzowany ide przed siebie dumnym krokiem. 

Za niecale 30 sekund z za rogu wyskoczyła piekna blondynka ktora sie spojrzala i usmiechnela. 

Jaka to jest piekna sytuacja przyczynowo skutkowa zobaczcie caly dzien zdolowany zero kobiet a nagle zjebalem sie jak swinia nioslem za sobą smród będąc szczęśliwy a najladniejsza sztuka sie do mnie usmiechnela. Przypadek?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Tylko uważaj żebyś nie wyrobił sobie z tego nawyku :D Z NLP kotwica na dobre samopoczucie i pewność siebie - pierd :lol: Ale CZAD!

 

Nawet pasuje, bo wyrzucasz z siebie (odczuwalnie) negatywne emocje, ale lepiej dla Ciebie żeby nie stały się one w pewnym momencie namacalne :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Superego napisał:

Jaka to jest piekna sytuacja przyczynowo skutkowa zobaczcie caly dzien zdolowany zero kobiet a nagle zjebalem sie jak swinia nioslem za sobą smród będąc szczęśliwy a najladniejsza sztuka sie do mnie usmiechnela. Przypadek?

Tak mnie zainspirowałeś.. :lol: !

Idę sobie gdzieś ulicą,

Wokół tylko chłód i nicość,

Nawet garbate kobiety,

Śmieszą me marne zalety,

Głowa w dół myśli złe,

Nic mi dziś nie chce się,

Wtem poczuł żem energię,

Myślę zaraz kurwa pierdnę,

Słychać huk, trzęsienie ziemi,

Ludzie w zdziwieniu niemi,

Ciągnę smród dumnie za sobą,

Loszka szczerzy się wzorowo,

Jaki z tego wniosek, kolego?

Superego, ciągnie swój do swego..

:lol: 

Podbijam, temat z kategorii "epic" :D 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Superego napisał:

.... dzien zdolowany zero kobiet a nagle zjebalem sie jak swinia nioslem za sobą smród będąc szczęśliwy a najladniejsza sztuka sie do mnie usmiechnela. Przypadek?

 

Pewnie, że nie przypadek - miłość od pierwszego wystrzału.

"Ciekawy" temat założyłeś w dziale podryw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.