Skocz do zawartości

Plaga tatuaży u kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Co to za pojebana moda od jakiegoś czasu, że coraz więcej dziewczyn nosi tatuaże ? W klubie częste zjawisko i na ulicy. Nawet w telewizji to zauważyłem. Program kulinarny, jakieś show a one z dziarami sobie lawirują.

 

Wypier***ć z tym z moich oczu !

 

Normalna ,atrakcyjna kobieta, która ceni swoje ciało nigdy by sobie takiej krzywdy nie zrobiła.

 

Skąd to się wzięło, jak myślicie ?

Edytowane przez gornet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, gornet napisał:

Skąd to się wzięło, jak myślicie ?

Ilość archetypów jest ograniczona. Prosta arytmetyka mówi: siedem miliardów ludzi żyjących obecnie, nikt nie potrafi policzyć ilu ludzi żyło przed nami. Przy takich liczbach uważanie się za kogoś innego, wyjątkowego, unikalnego jest zwyczajną arogancją.

Są jednostki zdolne zrobić bardzo wiele żeby poinformować świat i samego siebie o swojej unikalności.

 

Mnie fascynuje socjologiczny fenomen jak ze zjawiska niegdyś marginalnego dziś uczyniono sztukę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, gornet said:

Skąd to się wzięło, jak myślicie ?

Z opracowania technologii skutecznego usuwania. Kiedyś to była decyzja 'na całe życie'. Teraz można tatuaż usunąć bez śladu. Taaak, wieeem, czasem się nie udaje i jakieś ślady zostają. Ale technika idzie naprzód i za 5 lub 10 lat pewnie i ten niewielki odsetek będzie usuwalny. Dziara to teraz jak kolczyki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ich decyzja, mogą robić to co chcą ze swoim ciałem, to w końcu ich ciało - nie bądźmy komunistami :D 

 

2 godziny temu, Mnemonic napisał:

 

Mnie fascynuje socjologiczny fenomen jak ze zjawiska niegdyś marginalnego dziś uczyniono sztukę.

 Hehe :) i tak się dzieje od wieków! Ciekawy ten nasz świat.

 

Wracając do tematu tatuaży.

Osoby które robią sobie tatuaże tylko dla potrzeb estetycznych, bo im się podobają i fajnie wyglądają to ok. Według ich toku myślenia, uatrakcyjniają swój wizerunek. Nie mam nic przeciwko.

Z kolei, jak ktoś robi sobie tatuaż który ma coś symbolizować, to świadczy o kompleksie braku charyzmy, i w ten sposób chcą sobie to wynagrodzić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka postanowiła "zmienić się, zrobić coś dla siebie", więc zapisała się na siłownie. Ale okazało się że kształtowanie sylwetki wymaga sporo ciężkiej pracy, cierpliwości i determinacji, więc rzuciła to. Wpadła na pomysł że prościej będzie zrobić sobie tatuaż, taki od głowy aż po dłoń, potem wystarczy dorobić do tego ideologie i proszę jaka jestem fajna :D. A potem zaśmiecanie tablicy na fejsie akcjami "jestem za akceptacją tatuaży w miejscu pracy" :lol:

 

Przypomniało mi się jeszcze coś odnośnie tatuaży. Jakiś czas temu trafiłem do szpitala. Młoda pielęgniarka przeprowadza ze mną wywiad:

-pali pan?

-nie

-pije pan alkohol?

-rzadko

-ma pan jakieś tatuaże?

-nie

-piercing?

-też nie

-ale pan jest nudny

 

Tak, nie ważne jak ciekawe mam życie. Ale jeśli się nie truję i nie mam pobazgranego ciała to dla tej pani jestem nudny :mellow:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam za gnojka(16lat) chciałem się wytatuować . Ojciec mi to wybił z głowy, mówiąc że zawsze tatuowano tylko wojowników i niewolników. Jakoś na ulicach nie widzę mistrzów mma, więc wniosek nasuwa się jeden.

 

Nawet uznając że tatuażami można pokazać swoją pasję, to mało widziałem takich tatuaży. No chyba że dragon ball'a i gówno cytaty można do tego zaliczyć

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tatuaże z blizn zdobią mężczyznę~3W :),a tatuaże u pań są paseo,chyba,że mają na celu tym tatuażem zamaskować jakiś defekt...
Gdy jakiś fan tatuażu pokazuje mi piękność z nim,myślę sobie...Jak dobrze musiała ona wyglądać bez niego :) ,chociaż u kochanki fakt posiadania tatuażu/-y bym pewnie zakaceptował...z chęci udziwnienia :P 
Fakt posiadania tatuażu/-y u kobiety często jest "kontrolką" wskazującą na problemy osobiste,jego posiadaczki...
Znalezione obrazy dla zapytania tatuaze u kobiet demoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka chciała mi sie pochwalić tatuażem na nodze , takim prawie do cipki i pyta czy mi się podoba. Odpowiedziałem że to w sumie spoko pomysł bo jak trzeba będzie kiedyś zidentyfikować zwłoki to przynajmniej rodzina nie będzie musiała rozmemłanej twarzy oglądać tylko Cię po nodze rozpozna. Raczej innej odpowiedzi się spodziewała biedaczka.

Edytowane przez jaro670
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich ciała i mają prawo zrobić z nimi co chcą. 

Ale tu nie chodzi raczej o to że coraz więcej panien ma tatuaże, tylko że chcą się z nimi pokazać, a sam tatuaż nic nie znaczy. Tak jak pisali wcześniej - moda.

Raz widziałem na tinderze pewną panną, która miała na boku wytatuowany Desert Eagle. Nie za ładny, zero szczegółów. Wyglądał jak kontur tegoż pistoletu w paincie wypełniony czarnym kolorem. I na każdym zdjęciu musiała go eksponować, czyli podnieść bluzkę. Żenada. 

Ale są też takie co niosą za sobą jakieś przesłanie albo historie. Słyszałem o jednym ziomku który walnął sobie dziarę przypominającą mu o tym jak znajomi udaremnili jego próbę samobójczą. I wie że skoro to dał rade przezwyciężyć, to inne przeciwności losu także.

A sam bym sobie może zrobił dziarę, wzór heksogenu (bo C4 jako taki nie ma wzoru chemicznego) co pokazuje trochę moją naturę, i jeden taki związany z tym co ukształtowało moje życie, czyli muzyka. No i w żadnym wypadku bym się nimi nie chwalił, nawet w drugą stronę .Ale są inne wydatki, np nowe opony do samochodu XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.