Skocz do zawartości

Co za stek bzdur!!


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z postem powyżej . Autor diagnozę postawił słuszną ,jednak Ci w komentarzach wnioski mają błędne , i to bardzo . Z jednej strony pewne grupy społeczne kobiet wbijają nam pewien rodzaj myślenia i żądają ustępstw wobec siebie albo narzekają jacy to mężczyźni są zniewieściali . Chcą zjeść ciastko i mieć ciastko . A tak to się nie da. 

Edytowane przez Winston Smith
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie widzę w tym artykule nic niesensownego. Obraz mężczyzny pełnego energii i z pasją zawsze będzie frykasem dla kobiet. Jedynie co mnie razi to stricte podporządkowanie się pod stan zadowolenia kobiety.. to na co ma ochotę kobieta nie ma znaczenia... wystarczy że to MY czerpiemy radość i zadowolenie z naszych poczynań.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, błędna teza jest zawsze taka, jaki powinien być mężczyzna, żeby się podobać kobietom?

 

Odpowiedź jest jak zawsze taka sama - taki, który ma w nosie co się podoba kobietom i żyje dla siebie a nie dla kobiet. Kobiety same przyjdą.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli po pierwsze, że strona nazywa się " Oczami mężczyzny" co jest pierwszą bzdurą pisaną przez jakąś roszczeniową panią , 

Druga rzecz, ktora mi sie nie podoba to to, że niektorzy faceci są w stanie w to uwierzyć, musiałem sie tym podzielić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wszędzie widzę tę stronę... Nieźle się facet wybił i pewnie powoli zaczyna mieć, z tego ładną kasę. Trzeba zauważyć, że on pisze typowo pod kobiety, bo to one lajkują i komentują na fb, jest medialny, ma zasięg i zarabia. Denerwuje mnie najbardziej to, że ludzie bez żadnego doświadczenia uczą innych jak żyć. Na jego stronie i fb jest pełno kłamstw w ładnej otoczce i lajkują głównie kobiety(strona dla mężczyzn akurat...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.