Skocz do zawartości

Pegasus


Selqet

Rekomendowane odpowiedzi

01. Contra - Pierwsza gra, w którą grałem na Pegasusie. Dawała dużo radochy i do dzisiaj jest świetna.

nowa-konsola-pegasus-super-mario-contra-

 

02. Kunio-kun no Nekketsu Soccer - świetna piłka nożna, w której kopanie przeciwnika i naparzanie go z łokci jest dozwolone. Do tego można dorzucić różnego rodzaju "specjalne" strzały zależne od zawodnika, zarządzanie zespołem itd itp i ta z pozoru niezbyt skomplikowana gra nabiera rumieńców.

maxresdefault.jpg

 

03. Megaman - trzeba pisać coś więcej? Toż to klasyk z NES-a, który znalazł się również na Pegasusie.

maxresdefault.jpg

 

04. Double Dragon 3 - grasz jako jeden z dwóch Braci, idziesz, kopiesz, obijasz pyski złym niemiluchom. Czego chcieć więcej? A no tak, możesz podnosić noże, pałki i inne takie i... klepać nimi kolejnych niemiluchów!

maxresdefault.jpg

 

05. Battletoads & Double Dragon - trudne to to było, ale klepanie złych skurkowańców nigdy nie było zabawniejsze, kiedy grało się jedną z żab i... eee... wykańczało przeciwników wielkim butem albo pięścią. Oprócz tego można było grać również bohaterami z Double Dragon i klepać tych złych niemiluchów z kosmosu.

battletoads-double-dragon-screenshot.jpg

 

06. Ultimate Basketball (chyba) - tak się chyba ta gra zwała, ale była całkiem przyjemną koszykówką. Jedyne co męczyło po dłuższym czasie to muzyka, która się praktycznie nie zmieniała, ale poza tym gierka dawała radę.

maxresdefault.jpg

 

Więcej na razie nie chce mi przyjść do głowy. Było tego dość dużo, ale pozapominało się tytuły tych gierek.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet aka Sextet, jak szukam czegoś starszego do pogrania to odpalam sobie takie oto pozycje, które są wiecznie żywe:

549026-doom0038.png

 

Planescape-Torment-Lower-Ward.jpg

 

bg2b.jpeg

 

1.png

 

29_1.jpg

 

I jeszcze parę innych gier nie związanych co prawda z Pegasusem, ale podkreślających moją męską niedojarzłość.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o sztandarowym hicie :

SUPER MARIO !!!!!!!

 

 

A także takie pozycje :

 Wild Gunman - dziki zachód:

 

 

EXCITE BIKE - jazdy motorem :

 

 

TRACK&FIELD- olimpiada :

 

 

ADVENTURE ISLAND - przygody młodego chłopca w czapce :

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo kurna, obowiązkowo :D Graliśmy z bratem do zajechania padów. Na szczęście w najlepsze gry można było grać we dwójkę, więc kłótni tylu nie było :)  Nie będę oryginalna, moja czołówka:

 

1.Contra - nie trzeba nic mówić, klasa.

 

contra-gora_176q6.jpg

 

2.Mario - do dzisiaj słyszę tę melodię w głowie...

NES_Super_Mario_Bros.png

 

 

3.Tank - największą radochę sprawiało mi budowanie własnych, często absurdalnych plansz ;) 

 

hqdefault.jpg

 

4.Road Fighter - oj grało się, grało...

 

2799371-roadfighter001.jpg

 

5. Duck Hunt - jako wege-dziecko miałam rozterki moralne... ;)

 

duck-hunt-html5-1-658x401.jpg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.