Skocz do zawartości

Bolesne doświadczenia pewnego Samca z portalu sympatia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak odniosę się do historii kolesia od Marka. Tyle godzin zapierdalać, a ona jeszcze testy robi. Nieźle jebnięta samica. Dlatego warto szukać w okolicy, a nie na drugim końcu Polski bo można stracić cenny czas, pieniądze, które można by wydać na coś lepszego.

@Tomko Haha, od razu widać, że podstawiona parka. Pewnie pracownicy portalu, zrobili sobie sesję, żaden to wyczyn i opisali fake historię.

Przy okazji historii, widzę ciekawy komentarz:
Gcb3Wg2.png

 

Ojej, biedna loszka nie załapała się na darmowe papu-papu + kwiatek do wazonika. Wszyscy winni, ale nie ona. Kolejna dewotka do odstrzelenia.

@jaco0007 Prawidłowo! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiele razy pisałem, że wymagania samic wobec samców zależą od wieku samicy. Czyli od tego w jakim etapie jest życia ( i co do tej pory osiągnęła tzw piramida potrzeb). Wolna czyli bliżej prawdy sprawę nazywając samotna po 30stce ma jeden priorytet - założyć rodzinę. Aby była rodzina jest potrzebne lokum (najlepiej duże mieszkanie albo dom), ktoś kto zabezpieczy to całe przedwsięwzięcie finansowo (samiec ze zasobami i przynoszący zasoby do domu). Takie są wymagania kobiety i TEGO szuka. Czy można za to winić kobiety? Za co? Za to, że chce jak najlepiej zabezpieczyć na przyszłość siebie i swoje dzieci?

 

Nie trzeba się złościć na kobiety z tego powodu, trzeba to rozumieć. Rozumieć schemat. Jedynie co to może frustrować postawa Pań w tym wieku na spotkaniach i ciągłe badanie Twojej sytuacji finansowej. No ale taka kobieta ma mało czasu..... w zasadzie już go straciła, dochodzi do tego instynkt macierzyński, również ograniczony czasem, więc nie ma już tego czasu na stracenie.

 

Da się oczywiście zrobić przysłowiową wodę z mózgu takiej kobiecie i generalnie One tego chcą. Wprowadzić ją w haj emocjonalny. Świadomie dokonuje już racjonalnych wyborów, wyrachowanych ale podświadomość jedzie cały czas na tych samych wzorcach - silniejszych. Jednak kiedy haj opadnie powróci kalkulacja. Kwestia czasu.

 

Później takie "różowe" obrazy w internecie jak wolna singielka po 30stce poznała swojego ukochanego i wielka miłość, ślub, dzieci, dom...... Czy Wam to czegoś nie przypomina? Czy to nie wejście w schemat? Kto przerobił i wie, co będzie dalej? ;)

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatia i inne tego typu portale ukazują prawdę o oczekiwaniach kobiet dzisiejszych czasów. Sympatia nie jest zła, jest prawdziwa.

Co najlepsze, ludzie piszą że szkoda czasu na kobiety z neta, czas poszukać w realu:lol:, a przepraszam te z neta piszą z księżyca czy może z wenus ?

Do największych gwiazd z największymi ustami zapchanymi silikonem wysyłałem żartobliwe treści i w zamian otrzymywałem wulgarne, pełne wyzwisk odpowiedzi po czym blokowały mi konto bez możliwości odpowiedzi:rolleyes: Naczytałem się że jestem pusty, hoooy i takie tam. Jednej napisałem że jestem posiadaczem forda rozsypującego się od rdzy, i odpisała "do forda bym nawet nie wsiadła"

 

Już kilka chwil na sympatii ukazuje babską logikę. Wystarczy poczytać kilka opisów i wszystko wychodzi na jaw.

 

"chyba stać Cię na więcej niż hej, co tam, mógłbyś się postarać", każdy chyba zna ten tekst, często się pojawia w opisach.

Czyli facet ma się starać, zaczynać, baba nie może napisać, zaczepić. Dostajesz bracie info na wjazd, masz się starać żeby poznać a potem zapieprzać na jej utrzymanie:lol:

 

"gdzie ci prawdziwi faceci", no właśnie, klasyka gatunku, wycie kojota na pustyni, gdzie Ci faceci z teledysków i tv:lol:

 

i oczywiśćie prawdziwe damy, loszki przewodniczki zagubionego świata szukające STABILIZACJI. Bracia, tak długo rozmyślałem nad tym zdaniem. Przez chwilę pomyślałem że to kobiety, które przez całe dotychczasowe, dorosłe życie rozkraczały nogi przed chamami, prostakami, by zaprzestać tak haniebnych czynów i rozkraczać się tylko przy posiadaczu nowego bmw lub merca, dobrze płatnej pracy i domu ze swoją działką, domu w którym na stole leży umowa małżeńska BEZ intercyzy.

Codziennie wieczorem biczuję się za tę myśl. Ale medytacje połączone z bólem podsunęły mi prawdziwy obraz owej loszko stabilizacji

od razu pognałem do sklepu z częściami i zakupiłem

10-sztuk-zestaw-Wysokiej-Jako%C5%9Bci-St

"se" myślę !!! kwiaty, słodycze na pierwszą randkę? kurwa nie !!!

Zestaw stabilizatorów w reklamówce z biedronki na randkę zaniosę

Owe damy mają rozjebane zawieszenie w swoich autach

Ale żeby nie było że biały rycerz jam jest, niech sama wymienia i ponosi koszty mechanika, mechanika ? e tam, zaradne, inteligentne, wyzwolone i RÓWNOUPRAWNIONE, pewnie same upierdolą łapy po łokcie i wymienią

 

zdrowia Bracia

 

 

  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, IgorWilk napisał:

 

"gdzie ci prawdziwi faceci", no właśnie, klasyka gatunku, wycie kojota na pustyni, gdzie Ci faceci z teledysków i tv:lol:

Odpowiedź to już klasyk - tam gdzie te kobiety, loszko logika w natarciu.

Edytowane przez Mordimer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popisałem sobie z taką jedną:
 
Ja= No tak, blondynki z reguły nie odpowiadają...
      
Ona= A tu siemylisz może zaczniemy jeszcze raz
              Może...
        Mam cię prosić
 
Ja=    "Proście a będzie wam dane"...
        Nie to nie całuski
        Nie napisałem, że odmawiam
 
Ona= Może pogadamy przez telefon
 
Ja=    Jeszcze nie wiem czy chcę podać Ci swój nr.
     Masz prawko, auto?
 
Ona= Mam
        Ale ciekawe po co ci ta wiedza czyż bez auta będę mniej atrakcyjna dla ciebie
 
  Ja=  Lubię gdy mnie kobieta wozi
         Czasem
 
Ona= To czasem gdzieś cię podrzucę
 
Ja=   Pochwal się autkiem
 
Ona=   Nie mam sorry
 
Ja=   To czym do mnie przyjedziesz?
 
Ona =  Ja do ciebie 1f62e.png
 
Ja = Zazwyczaj na 1 spotkanie umawiam się gdzieś w połowie drogi między nami
 
Ona = Boże i takie głupie sie godzą na to no to u mnie albo przyjedziesz albo sie nie spotkamy
 
Ja = Dlaczego głupie?
 
Ona = Bo to ty masz sie starać o kobietę a nie na odwrót
       Masakra wiesz jak zadaleko to daruj sobie znajomość
 
Ja = Do tego zapewne koszty kawiarni, a Ty być może po pół godz. zwiniesz się bo spotkałaś się tylko po to aby podbić swoją zajebistość
        Dla mnie nie jest za daleko, ale nie będę pokrywał całych kosztów pierwszych spotkań
 
Ona = Pierwszy raz mam taka sytuacje i nie powiem jestem w lekkim szoku wiesz co nie będę nadwyrężyła twojego budżetu życzę powodzenia w szukaniu
 
Ja = Tak z ciekawości, dajesz chociaż na 2 randce? Bo nie rozumiem o co jest się tak starać żeby pokrywać wszelkie koszty spotkań z Tobą?
 
Ona = Chyba pomyliłeś i miejsce i osobę a tak z ciekawości szukasz partnerki czy prostytutki a nie przepraszam tej drugiej trzeba zapłacić ty szukasz cichodajki niestety pomyliłeś adresy
 
Ja =  O, ho, trafiłem w czuły punkt
 
Ona = Takiego tupetu dawno nie widziałam wiesz zastanawiam sie gdzie taki facet sie uchował albo może foty kłamią i jesteś zwykłym burakiem ze wsi to by wszystko tłumaczyło
 
Ja = Ale pomyśl, mężczyzna się wypienięża na Ciebie, więc pośrednio Ciebie kupuje
 
Ona = Dla ciebie najlepsze miejsce to agencja towarzyska tam sobie ic i kupuj i masz pewność ze na pierwszej randce dostaniesz
 
Ja = No cóż, podobno mamy równouprawnienie, nie wyobrażam sobie związku w którym oprócz dzieci musiałbym utrzymywać również żonę czy partnerkę.
 
Ona = Może dlatego jej nie masz no i z takim podejściem mieć nie bedziesz
 
Ja = Fajnie, że sobie wyjaśniliśmy te sprawy, udanego weekendu!
Przeczytano , 18:25
 
 
  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

może foty kłamią i jesteś zwykłym burakiem ze wsi to by wszystko tłumaczyło

 

Akurat chłopaki ze wsi, to ostoja białorycerstwa, służalstwa i sponsorowania loszkozachcianek :>

 

4 minuty temu, Brat Jan napisał:
Ja = No cóż, podobno mamy równouprawnienie, nie wyobrażam sobie związku w którym oprócz dzieci musiałbym utrzymywać również żonę czy partnerkę.
 
Ona = Może dlatego jej nie masz no i z takim podejściem mieć nie bedziesz

 

Tak zachowuje się typowa samodzielna i nowoczesna niewiasta w XXI wieku, jak przychodzi co do czego to misiu płać, a ponoć liczy się wnętrze :> 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Brat Jan napisał:
Ona = Bo to ty masz sie starać o kobietę a nie na odwrót
       Masakra wiesz jak zadaleko to daruj sobie znajomość

Haha :D i to jest częste. TY! Rozumisz? Ty, kmiocie jeden co to zarabia i który będzie musiał utrzymywać rodzinę, dzieci, etc. właśnie Ty, który nic nie wnosisz do potencjalnego związku MUSISZ się staraaaać. A jakby zapytał jedną z drugą a dlaczego? To Ci odpowie.. bo.. bo.. tak? :D Ciekawa logika. Musicie bracia pojąć, że raz na milion loszek zdarza się ta "special" lub po polsku "wyjątkowa" i ona też wymaga wyjątkowego traktowania, dlatego też odpisałbym na taki jej wywód:

"Ale rozumiem, że obiady, pranie, zmywanie, sprzątanie Ty będziesz robić? Nie zapominaj też o dobrym seksie, bo jak nie to masaaakra, weź sobie daruj znajomość, co?" 

Żądania rosną a w zamian coraz mniej do zaoferowania = nieopłacalne są takie Panie. Starać to mógł się facet kiedyś, jak był jakimś szlachcicem i chciał sobie przy okazji poślub zagarnąć jakieś majątki, niestety obecne Panie tak zamożne nie są za to wymagania jakby większe niż tych szlachcianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajne prawo popytu i podaży. Gdyby nikt jej nie adorował (nie musiał tego robić) to by latała za mężczyznami jak głodna suczka za przysmakiem. Brakuje tu sprawnego prawa obyczajowego, które naprawiło by tą szkodliwą dysproporcje. Myślę, że to nie wina pań a po prostu "jak jest za dobrze to się w dupie każdemu przewraca".

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/20/2017 at 9:04 PM, Stulejman Wspaniały said:

– prawdziwe dane dotyczące wyglądu, czyli: budowa przeciętna, wzrost 172 cm.

Wzrost nie ma znaczenia kobiety pieprzą bezmyślne rózne badziestwa. Mam 190cm i wielokrotnie słyszalem na swoj temat od dziewczyn że jestem '' za wysoki'' a poznalem sam w zyciu facetow jeszcze o wiele większych odemnie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że troszkę czasu minęło od tamtego popisania postanowiłem dowiedzieć się co u niej:

 

Ja= Jak tam randkowanie?
 
Ona= Dobrze trafiam na kulturalnych i niezależnych mężczyzn nieuznających aby kobieta dokładała sie do randek
 
Ja= Pytam, może zmieniłaś zdanie.
 
Ona = Co nikt ci sie nie dołożył do paliwa tak mi przykro ale ja tez nie zamierzam nie wiem jak postrzegasz siebie ale w moich oczach kompletnie sie ośmieszyłeś i nie mówię ze szukam          jakiegoś  bogacza bo nie szukam normalnego faceta ale z zasadami których ty niestety nie masz .
 
Ja= Skoro tu jesteś to coś słabo Ci to idzie
 
Ona = Nie odrazu Kraków zbudowano
 
Ja= Zwykła kultura i zasady pisowni zaimków osobowych wymagają pisania z dużej litery. Niestety Tobie tej kultury poszanowania drugiej osoby mocno brakuje.
 
Ona = Niewierze
 
Ja = OK, nie musisz się chwalić, że jesteś ateistką
 
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2017 o 13:32, Stulejman Wspaniały napisał:

@verde po co wygaszać? Zrób eksperyment, możesz nam go potem upublicznić. Zacznij z nią gadać o pierdołach, nic o spotkaniu. Za parę dni napisz że masz cholerny problem, bo dostałeś duży spadek, np. hotel w Krakowie i chyba go oddasz rodzinie za bańkę, chociaż jest wart znacznie więcej, ale nie dasz rady sam go prowadzić i zatrudniać ludzi itd.

 

I zobaczymy co się będzie działo. Tzn. ja wiem co się będzie działo...

Nic szczególnego by się nie wydarzyło....https://www.cda.pl/video/3683995

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre to wprost piszą lub dają do zrozumienia że już teraz zaraz chcą faceta, dziecko itd

 

O mnie

Chce być tylko szczęśliwa
 

Mój wymarzony partner

Jak miałam 22lata marzyłam o mezu, z którym bede mieszkać z naszymi dziećmi potem zaczelam chodzić na randki zycie odarlo mnie z marzeń 
Teraz chce już tylko być mamą nie za rok dwa jak najszybciej
 
 
hahahah jebłem  :D
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mordimer napisał:

Znaczy się bagażem plus pewnie mężatka jeszcze... :ph34r:

"Idąc przez życie dźwigamy bagaż
bagaż doświadczeń nadziei tęsknoty
i tak od niedzieli do soboty

Doświadczeń nigdy nie za wiele
więc dokładamy aż z nadmiaru
nie czujemy ciężaru" :lol: 

 

Ps. jak usuwać takie coś jak tu? Mam na myśli te tło niebieskie

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jej napisać, że nie masz czasu na kobiety z dwiema lewymi rękoma, co w wieku 30+ nie stać nawet na samochód i dołożenie się 30zł do randki, bo jest niezaradna życiowo jak małe dziecko i nie masz czasu bawić się w sponsora dla gołodupców.

 

Kurwy są takie wygodne, że głowa mała, przyjedź, zapłać, a ja może nie spierdolę po 30 minutach.

Edytowane przez czader
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnąłem sobie taki opis na tej sympatii i chcialem zobaczyć reakcje. Troche dziewczyn napisało a przed chwilą pisałem z kolejną

 

Wpierw napisała że ją opis zaciekawił ale w dalszej korespondencji wytykała mi że dużo w nich żalu, negatywnych emocji, że jestem narwany i czy uważam że normalna dziewczyna skusi się na takiego faceta itd

Naturalnie też że szuka spokojnego faceta normalnego faceta a ja na takiego nie wygladam hahaha

 

O mnie

No dobra spośród wielu fenomenalnych opisów użytkowników tego zacnego portalu w celu zachęcenia was drogie samice do odpisania powinien pojawić się i mój :D Powinien? Hmmmmm zastanówmy się - 
arogancki, chamski,nietolerancyjny, stawiający na swoim z ciężkim charakterem facet, nie dający sobie wejść na głowę oraz niedopuszczający do zrobienia z siebie pantoflarza - tak tak to ja i nie wstydzę się tego :) 
Stawiam ponad wszystko moją rodzinę i zwierzaki 
Nadal chętna? Hahahah wiem wiem nie jest to aż tak sweet opis jak wielu posiada ale trudno walę prosto z mostu i nie nie nie mam żalu po przeszłości :D dużo człowiek się nauczył :) 

Mimo tych cech tez rozgadany, empatyczny, umie się z siebie śmiać i kochany dla tej drugiej osoby 

Nie jestem trendy, nie podążam za współczesną modą więc nie nosze dziurawych spodni, zaczesów, markowej odzieży itd xD 

Zdrowe odżywianie, sport, brak nałogów sprawia że bez problemów mogę oddawać honorowo krew i tak jestem z tego dumny :) 

Każda forma spędzenia czasu mi pasuje, nawet gra w bierki lub scrabble 

Kino - horror, sensacja, przygoda? TAAAAK, romanse ? ZZZZZZ choć czasem się poświecę xD 
Teatr? Ojjjj dawno nie byłem' 
Kabarety? Codziennie je widać - w metrze, autobusie, telewizji xD haha 

Zdesperowany nie jestem więc nie będę ci składał niemoralnych propozycji xD no chyba że wypad do Fear Zone :D I tak wiadomo że jesteście oblegane wiadomościami więc nawet jak nie odpiszesz luzik chill :D Na pewno nie będę podbijał ci ego i uwierz mi ale zszokuje cię moje podejście do kobiet hahha 
 

Wymarzony partner

Cenie naturalność u kobiety zarówno w wyglądzie jak i charakterze. Tym paniom podziękuje: 
- atencjuszki 
- tapeciary 
- solary 
- księżniczki 
- utrzymanki 
oraz mamusiom szukającym drugiego tatusia dla swojego dziecka mówię stanowcze NIE :) 
Podziękuje dziewczynom po przejściach :) plasterkiem emocjonalnym nie będę :) 
Kilo tapety nie zrobi z Ciebie kobiety 
Jeśli masz tylko do zaoferowania ciało i ładną buźkę to nie pisz :) 

Umiejętność rozmowy o wszystkim i niczym mile widziana :)

 

Wiem że pewnie wytkniecie mi błędy w tym opisie ale trudno, przyjmę to na klatę xD

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.