Skocz do zawartości

Bolesne doświadczenia pewnego Samca z portalu sympatia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, co słychać? (tzw. oczko)

A co powinno być słychać?

Jak ci się podoba to nie pisz do mnie!

Wtf?

(blok)

 

Trafić na portalu SENSOWNĄ laskę (zakładając, że ma się oczekiwania wyższe niż Karyna) to w moim odczuciu jakieś 1:500, może mniej. Przecudne są te łzawe historyjki o prawdziwych facetach nie bojących się żadnych wyzwań. Tyle samotnych matek wkoło, a ty gościu nic. :D Pewnikiem słabeusz jakiś. :D 

Taki marketing to karalny powinien być. Naczyta się ktoś i krzywdę sobie może zrobić.

 

Choć fakt. Ojciec znajomego wziął wdowę z dzieckiem. Mieli drugie, żyli szczęśliwie lat 30 parę. Tylko to było 50 lat temu.

 

Last minute...

Hej, zabierzesz mnie na Teneryfę?

A kupiłaś już bilety?

Spierdalaj!!!

(blok)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja ten Forum dzisjaj caly przeczytalem...od tego naiwnego czlowieka, ktory pojechach przez samiczke do Gdyni, az do tego

Möchtegern Kavalier CMQ ...co ja mu wszystkiego w przyszlosci zycze (przepraszam za ortografie) bo mieszkam w niemczech..

 

co do mnie, ja juz mam 50 lat...Pan Bog mi dal uroczystosc i z wroku wyglondam okolo pi mal daumen na 35 lat:))

 

dawno jako Kawaler, co mialem 23 do 28 lat , co jerzdilem do Polski i ponywalem polskie dziewczyny na weselach..

to byly czasy...dzisiaj przez ten jebany swiat jest jedno Kurwisko....chociasz ja co sie w polsce 2005 roku z faja dziewczyna

ozenilem...mialem jeszcze sczenscie z tego shalenstwa wyjsc...

 

ale tak jak pan Bog nam daje uroczystosc i pieniondze, tak nami Diabel rzondzi....

 

do pana QMC https://www.youtube.com/watch?v=0Q82ujbDgog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.05.2017 o 21:39, Marek Kotoński napisał:

Historia z Gdynią mnie rozwaliła. Po takim tekście chyba bym wrócił, i jej zajebał za coś takiego ?

Ale faktem jest, że mógł to lepiej rozegrać i zaproponować np. spotkanie gdzieś wpół drogi. Zmarnowałby mniej kilometrów na niesłowną "księżniczkę" ;) 
A tak mocno zalatuje desperacją, jak facet dla nieznajomej jedzie specjalnie z Wrocławia do Gdyni. I to na 1 spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie.

 

Przedstawiam tekst panny z Badoo.

 

Chciałem wsadzić zrzut z ekranu, ale podobno plik ma za duży rozmiar więc to napiszę.

Natalia, 36 lat ( na oko 6/10)

 

"Widzę, że bez opisu się nie obejdzie.

Nie toleruję : mężczyzn mających dzieci lub chcących kiedykolwiek dzieci,

palaczy, pijaków, wzrostu poniżej 182cm, panów mieszkających u rodziców i

nie radzących sobie z finansami.

Jestem kobietą na poziomie szukającą podobnego do siebie

męża do wygodnego, luksusowego życia.

Jestem singielką, hetero, 175 cm, normalna

blondynka, brązowe oczy, mieszkam sama,

nie chcę mieć dzieci. Nienawidzę palenia.

Jestem przeciwko piciu."

 

Ja do niej napisałem : Miłego dnia Skarbie.

 

Oto odpowiedź :):

 

"Cześć. Nie lubię pisać bez sensu bo to

marnowanie czasu.

Czy mogę zadać Ci  kilka osobistych pytań, które

zweryfikują czy umówimy się na randkę?

A więc:

Ile masz lat i wzrostu?

Czy masz dzieci i czy chcesz dzieci?

Stan cywilny, wykształcenie, praca.

Czy palisz, pijesz?

Z kim mieszkasz i gdzie?

I czy szukasz żony czy raczej tylko marnujesz swój

i innych czas ?

Aha i przeczytaj mój opis.

 

Co Wy na to bracia?

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2017 o 13:23, verde napisał:

Od grudnia zeszłego roku piszę z jedną kobietą. Poznałem ją na facebooku. Napisałem do niej ze względu na wspólne zainteresowania. Do spotkania od tamtej pory nie doszło, ona zawsze ma coś ważniejszego do zrobienia (np. domówki z koleżankami). Choć to ja miałem do niej pojechać (prawie 150 km). Nie błagałem jej o spotkanie, tylko pytałem. Myślę, że głównym powodem tego jest to, że po prostu jej się nie podobam. Ona się tłumaczyła, że niedawno zakończyła 3-letni związek i nie może zapomnieć o byłym. Ale moim zdaniem prawda jest taka, że gdyby napisał do niej jakiś nadziany przystojniak, to w ciągu tygodnia znalazłaby czas na spotkanie, choćby na drugim końcu Polski. Od jakiegoś czasu dałem sobie spokój i przestałem do niej pisać, ona też nieszczególnie się do tego zbiera. Wygaszam tę znajomość, szkoda czasu.

@verdedobrze zrobiłeś... i tak za dużo czasu na to już poświęciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maximus raczej przemyśl jakie pytania ty jej zadasz względem swoich oczekiwań i czy ona jest w stanie im sprostać. Jej opis na portalu to lista jej żądań i oczekiwań, z tym że mało proporcjonalna ze wskazaniem 6/10.

 

Proponuje zacząć od tytań;

Ile ważysz?

Czy potrafisz ugotować coś więcej niż tylko wodę na herbatę? 

Czy jesteś kobietą niezależną, czy tylko szukasz bankomatu?

Jeśli pytania na powyższe zaspokoją twoje oczekiwania, to można rozważyć spotkanie, w innym wypadku nie marnuj czasu.

 

Ps.

Swojego czasu!

 

Edytowane przez Łabędź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrywanie polek na portalach randkowych... Swego czasu też miałem profil. Nigdy więcej. Mam obraz jak wygląda to od drugiej strony. Siostra mojej kobiety niby szuka i pisze z facetami na takich portalach. Jakaś żenada. To co faceci wypisują to są jakieś jaja. Pełno desperatów którzy zakochują się w pięć minut, albo biednych płaczących i skrzywdzonych przez los. Najśmieszniejsze jest to że poświęcają jej masę swojego czasu a laska myśli o moich genitaliach ? Co innego np. Ukraiński portal randkowy. Tam są normalne dziewczyny. Zawsze odpisują. Byłem na takiej randce we Lwowie. Uwierzcie, tak jak ta kobieta o mnie zadbała to polki mogą się uczyć. Wszystko mi załatwiła, kwaterę, robiła za przewodniczkę i nawet za mnie zapłaciła w autobusie. Świetnie się bawiłem. Polecam uderzyć na tamten rynek matrymonialny. To całkiem inny świat. Jeszcze nie tak bardzo zjebany zachodnią kulturą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toranaga tam rynek też się już psuje, a kto ponosi głównie wine, same kobiety. Nie słyszałeś o ustawianych akcjach, laska się z tobą umawia a później oskarża cię o molestowanie.

Może takich kobiet nie ma wiele, ale psują rynek innym, tym uczciwym, dlatego trzeba uważać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
10 minut temu, sympatia35 napisał:

Przychodziły także propozycje seksu za pieniądze... a przecież ten portal nie został założony do stręczycielstwa.

A wiesz co to stręczycielstwo ? I ile dziewczyn pewnie się zgadzało. 
I a tak organizacyjnie to nie wolno Ci tu pisać. Doczytaj regulamin i dopełnij formalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
Cytat

Cała litania pokazuje czego nie chcę napotkać w swoim życiu i co chcę-ja wiem że ciężko to zrozumieć-wam jako mężczyznom.

To po cholerę szuka mężczyzny, skoro nie mogą jej zrozumieć?

 

Cytat

Nie szukam księcia tylko normalnego mężczyznę.

Hehe...

 

To było dobre:

Cytat

I wiem że uważacie się za mędrców świata. Dalej pojazujecie swoje prawdziwe oblicza- Ja tylko obserwuje I śmieje się i potwierdzam waszą głupotę. Jeśli masz napisać swoje kretyństwa I rzekome przebłyski inteligencji to pisz do mamusi albo cioci. Do mnie nie pisz!!!!
A jednak robole z przebłyskami pseudo inteligencji piszą. Potwierdza to regułę, że nie umieją czytać ze zrozumieniem.

Cytat

Nie życzę sobie tekstów od roboli I kretynow którzy czują się urażeni tym że pisze prawdę.

 

Później jest litania jakiego faceta szuka i czego od siebie NIE DA:

 

Cytat

Nie będę dla Was poradą, lekarstwem ani sprzątaczką waszego bałaganu w waszym życiu.
Jesteście dorośli i sami zdecydujcie o swoim zyciu, a sprzątanie do was należy bo to wasz p....lnik.

 

To tylko cytaty z pierwszych 30% jej wypocin.

 

Końcówka:

 

Cytat

Foto Panowie nie wysyłam. [...] Brak szacunku do kobiety na dzień dobry-hej maleńka wyślij foto. Zamiast zaprosić na spotkanie jak normalny dorosły kulturalny, poważny człowiek.

 

Cytat

Proszę o zdjęcia w odpowiedzi. Bez zdjęć nie odpowiadam.

40letnia księżniczka na złotym tronie wybiera sobie bawidamka albo uj wie kogo. Klękać na kolana!

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja miałem przygodę z portalem randkowym. Na żywo robię lepsze wrażenie niż na internetach. Gdy już udało się spotkać z jedną Panią gadka się kleiła. Cały czas o czymś. Na drugiej już były macanki etc. Na trzeciej sex. Tak jak powinno być. Weekendy razem spędzaliśmy. Było fajnie 8 miechów. Potem kaplica. Wspominam dobrze. Ego podbudowane. Laska zadowolona. Oboje byliśmy wolni. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moim skromnym zdaniem jesli w ogóle mowa o teście, to gość oblał w momencie, gdy zgodził się jechać do Gdyni. Na jego miejscu spotkałbym się w połowie drogi, jak nie to wypad.

 

Sam fakt, że gość jest takim desperatem, że do baby z większego miasta jedzie do mniejszego, na drugi koniec Polski już daje pewien obraz jego osoby.

Nigdy nie jeździłem za używanym samochodem z ogłoszenia dalej, niż 100km od domu i nigdy nie wszedłbym w układ związku na odległość. Gdyby niechcący się udało to zapitalałby pewnie na jej życzenie 2 razy w tygodniu do Gdyni, przepłacając tę znajomość srogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.