Skocz do zawartości

Kontynuacja podrywu z autobusu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poznałem ładną dziewczynę w nocnym autobusie, poszliśmy odrazu na piwo przy czym się lizaliśmy i mizialiśmy namiętnie, przez weekend jej nie było i wraca dopiero dzisiaj. Zastanawiam się czy pisać do niej pierwszy czy jak się jej wystarczająco podobało( a była bardzo podjarana i zszokowana tym że szybko zacząłem się do niej dobierać), to czy ona pierwsza napisze. Boje się pierwszy pisać bo może uznać to za słabość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co pisać? Lepiej zadzwonić, dzięki temu masz możliwość przejęcia inicjatywy i sprawdzenia czy panna chce kontynuować znajomość. Ale tak jak poprzednik napisał - nie pytał czy jej się podobało, tak samo jak bym nie proponował od razu spotkania. Póki co wybadaj grunt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna dzwoni do kobiety.

Smsy to raczej pokaz braku pewności siebie, raczej dla kucyków.

Dlatego proponuję krótki telefon informujący o chęci i możliwości spotkania.

Idąc za Wodzem: jesteśmy stanowczy, ale przy tym uprzejmi i kulturalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie niepojęte, lizanie, miętoszenie i brak wymiany telefonu. Toż to zwykła blać. Kto chce to bierze. I on i on i on i Ty.

Nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz.

Uciekaj od niej, a w trakcie ucieczki weź Kibietopedie do ręki i uderzaj się regularnie w czoło lub po prostu czytaj ją nieustannie.

Serio, nie ma o czym mówić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi sie przypomnialo ale jakos nie jest to moment, który wspominam w swoim loszkowym rozdziale zycia.

 

Mialem z 20 lat dyskoteka jak kazda, pare drinków, potanczone, z 3 w nocy i zawijam sie bo znowu nie spotkalem swojej zyciowej połówki?(ale sie kiedys myslalo).

 

Pare kroków za klubem podchodzi dziewczyna, nawet ladna ale nie w moim...,pyta czy mozemy pójsc razem bo ona tez sie zawija. Odprowadzilem ją i przed jej dom troche sie lizalismy, wziolem tel.

Kurwa potem zaczeła wydzwaniac, wypisywac, jebnieta

 

Wydaje mi sie, ze tak jak są porządni samcy ,ustawieni ,wyprostowani a z samicami jeszcze slabo idzie to moze to fzialac tez w 2 strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2017 o 12:01, Pyrrus napisał:

@KebStyle nigdy nie pytaj kobiety czy jej się podobało. Masz myśleć o sobie że jesteś zajebistym facetem, więc skoro się mizialiście to oczywiste że było jej dobrze.


Mozna a nawet trzeba jedynie po seksie wg mnie. Inaczej czlowiek moze robic kardynalne bledy i nie bedzie wiedzial, czemu mu nie idzie. Kobieta nigdy nie powie co i jak zeby nie urazic faceta. Jak sam zapytasz na zasadzie "co ci sie najbardziej podobalo" to mozesz dostac duzo wskazowek. Tak sie robi skilla.

@Pozytywniak hahahaha wyobrazilem sobie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2017 o 13:01, Pyrrus napisał:

@KebStyle nigdy nie pytaj kobiety czy jej się podobało. Masz myśleć o sobie że jesteś zajebistym facetem, więc skoro się mizialiście to oczywiste że było jej dobrze.

 

No niezupełnie tak jest... dla kobiety przelizać się z facetem to jest nic. Często jest tak, że facet całuje się z laską na spotkaniu czy na imprezie i jest niby wszystko spoko, ale ona już wie, że następnego spotkania nie będzie :) Co innego gdyby dopuściła go do siebie i się z nim poruchała, no to wtedy prędzej mogłoby coś z tego być, żeby nie wyszła na łatwą szmatę, ale lizanko i jakieś mizianie to nic nie znaczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie! 

A czemu  Ty sie wlasciwie pytasz co masz robic? A ile razy dziennie zastanawiasz sie nad tym co ona, jak ona, gdzie ona? Bo przylizales, i co to zobowiązuje do poruchania, bo te przylizanie to dar od boga.

 

Ona? Wezmy na to, czy szuka na babskim forum co ma robic, wypytuje psiapsiuł?

 

Hmmmm, jak sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała na bank bo była mega podjarana, sama mówiła że to nie może się skończyć na 1 razie, lizała i gryzła mi ucho, no fajnie było i po co się ustawiała jak w dzień ustawienia nie odpisuje no wkurwia mnie to ale wiem że to jest pewnie celowy zabieg żeby mnie wkurwić tylko nie rozumiem co tym chce zyskać bo nic nie zyska..... może myśli że będe codziennie wypisywał ??? no nie logiczne jest dla mnie te zachowanie jest wszystko spoko i nagle ni z dupa taka akcja.... nie wiem czy mam mieć wyjebane w to czy powinienem jakoś wyrównać sprawę chyba zostawie to w cholere bo to nie ma sensu aczkolwiek zachowanie tak jak Marek mówi, jak dziecko.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo fajno, ok. Wysylasz JEDNĄ wiadomosc oznajmiając chęć kontynuacji(nie zastanawiasz sie czy satelita spadl i sms nie doszedl)

Ona, jezeli wyraza taką chec to zesra sie w gacie a odezwie sie, oczywiscie jezeli..

 

Nie ma wiadomosci nie ma checi.Dowidzenia.

Co chcesz kupic kwiaty? Itp

 

 

 

Prosze o polączenie postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KebStyle napisał:

 no fajnie było i po co się ustawiała jak w dzień ustawienia nie odpisuje no wkurwia mnie to ale wiem że to jest pewnie celowy zabieg żeby mnie wkurwić tylko nie rozumiem co tym chce zyskać bo nic nie zyska..... może myśli że będe codziennie wypisywał ??? no nie logiczne jest dla mnie te zachowanie jest wszystko spoko i nagle ni z dupa taka akcja....

 

 

Może sobie zapomniała albo poznała przez weekend fajniejszego faceta od ciebie i w tym czasie jak ty myślisz co i jak to sobie razem baraszkują, ewentualnie ustawiła się z koleżankami do galerii na shopping uznając, że są one ważniejsze niż jakiś chłopak z autobusu. Nie jesteś pępkiem świata ani ostatnim mężczyzną jaki został, aby wymagać od kobiety by była ci wierna po grób. Pytałeś wcześniej czy do niej napisać? Ja ci powiem, żebyś napisał :) bądź nawet namolny, nalegaj na kolejne spotkanie, wyślij czekoladki, nawet wyznaj miłość :) I obserwuj jej reakcje, jaki ma wtedy stosunek do ciebie itd. To ci się potem przyda na całe życie, bo będziesz miał punkt odniesienia, wyciągniesz wnioski z sytuacji. Słuchanie gotowych rad, tekstów i postępowanie według określonego algorytmu, który może i jest dobry, ale którego w ogóle się nie czuje nie sprawi, że czegoś się nauczysz. Za miesiąc będzie kolejna dupa i co? znowu założysz temat na forum?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jorund napisał:

 

Może sobie zapomniała albo poznała przez weekend fajniejszego faceta od ciebie i w tym czasie jak ty myślisz co i jak to sobie razem baraszkują, ewentualnie ustawiła się z koleżankami do galerii na shopping uznając, że są one ważniejsze niż jakiś chłopak z autobusu. Nie jesteś pępkiem świata ani ostatnim mężczyzną jaki został, aby wymagać od kobiety by była ci wierna po grób. Pytałeś wcześniej czy do niej napisać? Ja ci powiem, żebyś napisał :) bądź nawet namolny, nalegaj na kolejne spotkanie, wyślij czekoladki, nawet wyznaj miłość :) I obserwuj jej reakcje, jaki ma wtedy stosunek do ciebie itd. To ci się potem przyda na całe życie, bo będziesz miał punkt odniesienia, wyciągniesz wnioski z sytuacji. Słuchanie gotowych rad, tekstów i postępowanie według określonego algorytmu, który może i jest dobry, ale którego w ogóle się nie czuje nie sprawi, że czegoś się nauczysz. Za miesiąc będzie kolejna dupa i co? znowu założysz temat na forum?

Dzięki za wyczerpującą odpowiedż, nie napisze do niej, forum jest po to żeby poruszać takie tematy, stwierdziłem że podziele się bo czemu nie ... no nic ide dalej w świat pełen szmat,hahah nie no w sumie ta sytuacji odnosi się do tych duchowych aspektów moralnych które kobiety nie mają to nie mam się co obrażać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.