Skocz do zawartości

MGTOW...nie takie straszne :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Polecam każdemu zainteresować się męskim nurtem MGTOW(Men Going Their Own Way),gdy spytałem się "koleżanki" co o tym nurcie sądzi stwierdziła ze śmiechem,że to taki męski feminizm i uznała to za moje "głupotki",ale po pewnym czasie przyznała mi racje te głupotki mają sens(zrobiła to jedynie tylko dlatego,że to dobra koleżanka),uważam,że każda inna znajoma by nigdy nie uznała tego nurtu jako czegoś wartościowego.Podrzucam tutaj link do bardzo wartościowego moim zdaniem kanału o tej tematyce:

Ten post nie ma na celu odbierania widzów naszemu Guru,ani publikując go nie mam ŻADNYCH złych intencji,ale chcę tym postem pokazać,że warto się otwierać,też na nowe treści,które są wartościowe...
Kobieta to istota,która jest prawie zawsze w trybie NEVER ENOUGH (można to rozkminiać na wiele sposobów),ja odbieram to tak zawsze Panie będą pociągali bogaci ekscentrycy,a biedni będą uznawani za uroczych niezrozumiałych dziwaków,sam jestem pośrodku tej stawki,dochodzę do wniosków,że kobiety w większości osoby,z którymi można rozmawiać na niezbyt głębokie tematy,ale gdy poruszymy jakiś temat w odpowiedni sposób,złapiemy ich uwagę nie ma nic lepszego,od gadania swoich "głupotek" i patrzenia w zafascynowaną samiczkę,sam czasami stosuję ten "patent" w celu wybadania zainteresowania,moją osobą,gdy słucha uważanie patrzy w oczy,już wiem,że bez problemu możemy przejść do bardziej subtelnych i pierwotnych tematów
Nazywam to sobie takim samczym "shit testem"
btw. Nowy głos Drizzta na Radio Samiec robi dobrą robotę.

Edytowane przez Perun
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.