Skocz do zawartości

Kava kava


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę o tym czytam, i w szoku jestem że jako jedyny kraj w UE, mamy zakazaną tę substancję. A goudę można walić legalnie, mimo że tyle po niej jest tragedii.

 

Czy ktoś próbował?

 

I co sądzicie o tym? http://allegro.pl/kava-kava-extract-60-ml-plyn-now-foods-i6812585778.html?reco_id=747d116c-4197-11e7-b4d2-028561b10925&ars_rule_id=201

Skoro jest nielegalne, jak mogą to sprzedawać? Chętnie bym kupił i spróbował, ale czy to w takiej dawce zadziała na mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Skoro jest nielegalne, jak mogą to sprzedawać?

 

Może w sprzedaży stosują metodę "dropshippingu" , wystawiają przedmiot który jest w innym sklepie internetowym np. zagranicznym i sobie zarabiają na spreajdzie. 

 

46 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Chętnie bym kupił i spróbował, ale czy to w takiej dawce zadziała na mnie?

 

Trzeba próbować, podobno nie jest szkodliwy.

Mimo wszystko lepiej się z kimś skonsultować przed przyjęciem tego medykamentu, najlepiej z osobą która ma odpowiednie wykształcenie/wiedzę w tym temacie. I ja w tym przypadku już odpadam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www.biovea.com/pl/product_detail.aspx?PID=21520&deptid=0&cid=0&OS=204&NAME=KAVA-KAVA-500mg-60-Kapsulek
 

Paczka idzie z USA miesiąc jakby co.

 

Co do efektów:

Stosowanie bardzo nas rozluźnia i pozwala automatycznie nabrać dystansu do życia i problemów.  Nie jest to odczucie jedynie moje, a również kilku znajomych.

 

Stosowanie  tylko po treningowo, bo trening na kava kava przypomina lekcję jogi i medytacji - trudno się przerzuca żelastwo na takim chilloucie.

Nie otumania, umysł jest tak samo sprawny i znacznie łatwiej się skupiamy przez to, że jesteśmy spokojniejsi.

Środek nie uzależnia i w sumie jestem ciekaw czemu jest zbanowany u nas w PL jako jedynym kraju w UE - leki antydepresyjne muszą się dobrze sprzedawać.

 

Efektów ubocznych nie zauważono.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.