Skocz do zawartości

Azjatki


Rekomendowane odpowiedzi

Użyłem opcji szukaj, lecz nie znalazłem podobnego tematu.

Orientuje się któryś z Samców gdzie szukać Azjatek? Widuję czasami skośne dziewczęta, lecz nigdy nie spotkałem ich w swoim otoczeniu. Chciałbym z czystej ciekawości nawiązać taką znajomość, żeby zobaczyć czy to prawda, że Azjatki są porządniejsze od Europejek. W sumie kiedyś się natknąłem na jedną na Tinderze, ale po moich żartach o walce z moim smokiem w majtkach i dostarczaniu mi chińszczyzny pod drzwi przez jej ojca mnie olała. Da się takie znaleźć na portalach randkowych? Czy podryw takich dziewcząt jest trudny? Opowiadajcie swoje przeżycia, jeżeli takowe mieliście, bom strasznie ciekaw. Oczywiście nie szukam skośnej damy ze względów estetycznych, bo preferuję białe kobiety, ale ze względów kulturowych. Oczywiście Wietnamki i dziewczęta z krajów trzeciego świata odpadają. Wolałbym te "białe" - Chinki, Koreanki, Japonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce będzie raczej ciężko poznać azjatke. Towar rzadki i zbyt pożądany. Nie zbliżaj się bez konkretnego wyglądu,  kasy i nastawienia. 

Ale.. odwrócić proporcje? Jak najbardziej! Pojedz do kraju gdzie to ty będziesz egzotycznym kawałkiem seksownego mięska. Na youtube Adept wrzucił niedawno dwa wywiady z kolesiami mieszkającym w Tajlandii. Jeden romantico, drugi PUAs. Ten drugi po 6 latach już nie zliczy Tajek.

Polecam obejrzeć,  inspirujące materiały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ridge90 napisał:

Jesli szukasz milosci to raczej nie masz co tam jechac, bedziesz traktowany jak bialy bankomat (Filipiny i cala azja pld wschodnia). Do Japoni/Korei/Chin bez dobrej pracy to chyba ciezko

Miłości nie szukam. Napisałem przecież, że z czystej ciekawości chciałbym nawiązać relację z Azjatką. Często widuję Azjatki (te jasne, Korea, Chiny itp.) w Gdańsku, które tam mieszkają, więc tak myślę, że nie jest to niemożliwe. Do Japonii nie mam zamiaru się wyprowadzać, bo nie lubię kultury azjatyckiej, chodzi mi raczej o to, że Azjatki się nie kurwią aż tak i nie zachowują się jak księżniczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niespełniony Wiem z własnego doświadczenia że bardzo dużo Azjatek jest na uczelniach wyższych, są to przeważnie Mongołki, ale również trafiają się Chinki czy Wietnamki. Zauważyłem że niestety nie są jakiejś nadzwyczajnej urody chociaż czasem trafiała się perła. Jeśli ma się dużo szczęścia to można trafić na Azjatkę wychowaną w Polsce i wtedy można już coś pokombinować ;)

Edytowane przez Grim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grim napisał:

Azjatkę wychowaną w Polsce i wtedy można już coś pokombinować

Ale taka Azjatka będzie mieć europejskie wzorce (szkoła, media, koleżanki), czyli będzie zepsuta. Jak się chce Azjatkę, to trzeba lecieć do Azji, znaleźć sobie Filipinkę, Malezyjkę etc. i tam już zostać, bo jak się ją przywiezie do Europy, to po jakimś czasie będzie to samo, co z typową Polką. Jak zobaczy ile ma przywilejów, jak znajdzie kogoś o wyższym smv (do takich kobiet mężczyźni sami będą hurtowo podbijać, no chyba, że się je będzie zamykać na klucz w domu, ale czy to o to chodzi?), to problemy mogą być tak czy inaczej.

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, manygguh said:

taka Azjatka będzie mieć europejskie wzorce (szkoła, media, koleżanki), czyli będzie zepsuta

Potwierdzam w całej rozciągłości. Znam dwie takie, są tak samo zryte jak cała reszta. Mało tego, porównując do 'średniej krajowej' to są zdecydowanie w górnym przedziale pojebania.

 

16 hours ago, manygguh said:

do takich kobiet mężczyźni sami będą hurtowo podbijać

I to również potwierdzam. A obiektywnie wcale takie zajebiste nie są, np. mają krótkie nogi (u skośnych to norma).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adams napisał:

A obiektywnie wcale takie zajebiste nie są, np. mają krótkie nogi (u skośnych to norma).

A to już subiektywna opinia, a nie obiektywna. 

 

Azjatki są zazwyczaj niskie i drobne, co wzbudza u mężczyzn poczucie dominacji, a także instynkt opiekuńczy. Dodatkowo biologicznie takie zainteresowanie jest zwiększone, bo natura dąży do dywersyfikacji puli genetycznej. To np. jeden z powodów (nie jedyny) dlaczego Polki lecą na lekko ciapatych Hiszpanów czy Włochów. Niektórym podobają się długie i szczupłe nogi, a niektórym krótsze, ale szersze dupeczki. Kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę do czynienia z jedną młodą i ładną polką wietnamskiego pochodzenia. Ale sprawiała wrażenie pierdzielniętej umysłowo atencjuszki xd Chyba faktycznie taka ma software podobny do rdzennych polek + ego podbite do kosmosu z racji orientalnej urody.

 

Z drugą azjatką studentką z Kazachstanu zapoznałem się na badoo. Zdobycie od niej numeru i umówienie na spotkanie zajęło ok. 20 minut bez żadnych problemów. Niestety okazała się być bardzo przeciętnej urody.

 

Tak to dużo czatowałem  z Tajkami. Całkiem sympatyczne dziewczyny. Japonki i Koreanki mają tak podbite ego, że rzadko odpisują. Zupełnie jak nasz "kochane" kobitki xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grim napisał:

to że był przez kogoś wałkowany ten temat to nie znaczy że my nie możemy o tym rozmawiać

Wtedy jest off-top. Chcesz o tym pogadać, to załóż temat na ten temat.

 

1 godzinę temu, Grim napisał:

to Ty zacząłeś mówić że Europejki są zepsute co jest moim zdaniem opinią bezsensowną i krzywdzącą dla większości Europejek ;P 

A myśl sobie co chcesz :). Bezsensowna i bezpodstawna nie jest, bo nie istniałoby wtedy to forum. 

 

 

 

Nie chcę mi się więcej pisać na ten temat, jak chcesz to załóż nowy temat. Jesteś nowy na forum więc poczytaj na spokojnie. Obstawiam też, że jesteś mało obeznany w temacie kobiet, bo założyłeś też temat o pierwszym razie i napisałeś, że masz ponad 20 lat i masz się spieszyć z tego powodu. Ja myślałem, że idealna kobieta to taka, co chce założyć rodzinę i mieć dzieci, chodzi do kościoła i odmawia różaniec itp. Teraz myślę inaczej, Tobie też się trochę zmieni światopogląd jak głębiej wejdziesz w to forum. Nigdy też nie pisz, ze czyjaś opinia jest bezsensowna, ogarniaj ego. Dla mnie kiedyś było bezsensowne, że ktoś nie chodzi na msze. Wiem, że odbijesz piłeczkę, ale nie będę Ci odpisywał. Możesz sobie założyć, że wygrałeś :) 

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że to forum jest dla facetów po przejściach ale nie popadajmy w paranoję, świat nie jest czarno biały. To prawda, nie mam dużo doświadczeń z kobietami ale to nie znaczy że nie mogę mieć zdrowego osądu na rzeczywistość, w końcu obserwuję ten świat już ponad 20 lat :D Na pewno wiem że nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora. Dla mnie kobieta idealna nie musiałaby chodzić do kościoła i odmawiać różańca ale co kto lubi :D Dla mnie już od ładnych paru lat bezsensowne jest że ktoś chodzi na msze :D Chętnie się dowiem jaki jest Twój światopogląd na temat kobiet. W końcu po to jest to forum żeby uświadamiać młodych mężczyzn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grim napisał:

Ja rozumiem że to forum jest dla facetów po przejściach

Źle rozumiesz. Generalizujesz i upraszczasz. Forum jest dla samców którzy wiedzą albo chcą wiedzieć jak działa system.  

Jeśli chodzi o mnie na przykład to nie uważam żebym był facetem po przejściach. Kilka razy dałem się sfrajerzyć ale moje problemy są niczym w porównaniu do innych. Ot i wszystko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.