Skocz do zawartości

Powitajcie owieczkę wśród wilków


Rusałka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Pewnie zaraz wszyscy mnie tu zjedzą bo jestem kobietą. Nie przyszłam się tu panoszyć, ani nie chodzi mi o atencję, wszystko czego chciałam to dodać w sumie jeden post z paroma pytaniami aby dowiedzieć się co siedzi w męskich umysłach i zrozumieć ich niektóre zachowania. A że tego wymaga regulamin to dodałam awatar i zaraz napiszę coś o sobie.

W sumie mojej historii jest jak dotąd mało, bo krótko jestem na tym świecie, mogę jednak powiedzieć, że zdążyłam poznać mężczyzn z różnych stron. Poznałam i tych przyzwoitych i oddanych ale też szantażystów i gwałcicieli, którzy żywią się strachem. Poznałam takich co okazali mi dużo życzliwości i osłaniali mnie przed innymi chociaż wcale nie musieli, i takich którzy mieli pełno nienawiści do mnie na starcie. Wciąż uczę się "obsługi" mężczyzny i samej siebie, mam nadzieję, że żadnemu facetowi już nie złamię serca, ale raczej też nie dam mojego nikomu, bo to duże ryzyko ;) 

Już niedługo zadam moje pytania i może uda mi się zbudować most porozumienia pomiędzy dwoma płciami, chociaż czasem mam wrażenie, że Wy mężczyźni nas kobiet nienawidzicie... :/ 

Życzę miłego wieczoru.

Ach, i mówcie mi tak jak w moim nicku. Nazwałam się Rusałką bo moje uczucia są delikatne jak woda :D Kosztowało mnie dużo odwagi by to napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie, kobiet wcale nie nienawidzimy. Osobiście odczuwam pewna niechęć na moim obecnym etapie życia po rozstaniu z eks, z która wciąż muszę mieszkać i widywać 24/7, ale wiem ze to nie jest zła dziewczyna a tylko oboje popełniliśmy pare błędów (głównie ja jako facet i przewodnik w relacji). 

 

Kobiety są po prostu inne od nas i często inne niż nam od dziecka sugerowano/wmawiano i tego się tutaj uczymy. Nasz guru nie dalej jak wczoraj nagrał audycje o mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet, przesłuchaj by poznać nurt rzeki, w której moczysz stopy.

 

Niestety dla Ciebie nasza delikatna i uczuciowa samiczko na tym forum panują takie zasady, ze kobiety mogą się wypowiadać tylko w wydzielonym do tego rezerwacie, gdzie ten temat zaraz zostanie przeniesiony przez jednego z moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Samiec92 napisał:

ten temat zaraz zostanie przeniesiony przez jednego z moderatorów.

 

Są trzy pewne rzeczy na tym świecie: śmierć, podatki i czujność moderacji forum ;)

 

7 godzin temu, Rusałka napisał:

Już niedługo zadam moje pytania i może uda mi się zbudować most porozumienia pomiędzy dwoma płciami, chociaż czasem mam wrażenie, że Wy mężczyźni nas kobiet nienawidzicie... :/ 

 

Jedno się zgadza: masz wrażenie ;) Ciekawy sposób na budowanie nici porozumienia poprzez oskarżenie o nienawiść względem kobiet na samym starcie. Sugestia: tutaj nie rycerstwo, nie wzbudzisz w nas poczucia winy, zgrywanie ofiary nic Ci nie da i chłopaki szybko przejrzą Twoje gierki, dlatego radzę zaprzestać ich stosowania. Oprócz tego zapoznaj się z regulaminem i zacznij przestrzegać zasad tutaj panujących. Jeżeli faktycznie chcesz budować nic porozumienia, to zacznij od szanowania swoich rozmówców a daleko zajdziesz. No i witaj.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @Rusałka 

 

Chłopacy uważajcie :D

 

Wiki:

Rusałki zwane były też boginkami. Ukazywały się zazwyczaj jako piękne, nagie dziewczęta z rozpuszczonymi zielonymi włosami, rzadziej jako stare i odrażające kobiety. Rusałkami stawały się panny, które zmarły przed zamążpójściem. Rusałki pojawiały się w czasie nowiu i wabiły do siebie młodzieńców, których zabijały poprzez łaskotanie[1] lub opętańczy taniec.

 

Nów była całkiem niedawno :D To może faktycznie rusałka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary, ja już tu się spieszyłem z komentowaniem by zapunktowac u tej rusałki wiadomo w jakim celu kompletnie nie biorąc pod uwagę faktu, ze mam straszne laskotki! Paskudna smierć by mnie spotkała... 

 

A propos opętańczego tańca to pozwolę sobie zamieścić krótkie wideo, gdzie tancerz wcielający się w role Albrechta z baletu Giselle, zatańcza się na smierć chwycony w szpony okrutnej królowej mirt. 

 

 

Oczywiscie balet lubuje się w opowiadaniu naiwnych historii miłosnych i książę przeżywa, mimo ze jego nieuczciwość wpędziła tytułowa Giselle do grobu. Polecam całość w wykonaniu Roberta Bolle i Sveltany Zakharowej dostępne na yt.

Edytowane przez Samiec92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rusałka napisał:

aby dowiedzieć się co siedzi w męskich umysłach i zrozumieć ich niektóre zachowania. A że tego wymaga regulamin to dodałam awatar 

@Rusałka wystarczy, że poczytasz forum, posłuchasz radia samiec, a dowiesz się bardzo dużo.

Avatar dodałaś, ale gdybyś przeczytała regulamin wiedziałabyś gdzie mogą witać sie kobiety.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pisać zawsze w punktach, tak lubię najbardziej:

1)

 

"

2. Nowi użytkownicy mają obowiązek wstawić avatar, nim zamieszczą jakiekolwiek treści na forum. Zamieścić post powitalny w odpowiednim dziale w ciągu 24h od momentu rejestracji (również przed zamieszczeniem innych treści). Użytkownicy, którzy nie spełnią tych dwóch prostych wymogów zostają zbanowani.


"

Sądziłam, że umieszczając mój post w dziale z postami powitalnymi umieszczam go właśnie w ODPOWIEDNIM dziale. Nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak rezerwat, bo żeby go znaleźć trzeba zjechać poniżej różnych innych męskich działów i tematów do których nawet nie zaglądałam. Czytałam ten krótszy regulamin (w ogłoszeniach) dwa razy, a dla sprawdzenia trzy również po otrzymaniu bana, i naiwnie sądziłam, że jest w nim wszystko co w dziale z regulaminem. Potem dopiero trafiłam na ten dłuższy gdzie jest to wyraźnie napisane: to również wcześniej przeoczyłam  :D 

 

"11. Czynny udział w dyskusjach na Forum mogą brać jedynie mężczyźni, kobiety mogą zamieszczać posty w wydzielonym dziale „Rezerwat” - Także nie usprawiedliwiam się, że byłam gapą, no ale chciałam dobrze i byłam zadowolona z siebie że zastosowałam się do zasad. :D

 

2)

14 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

 

Są trzy pewne rzeczy na tym świecie: śmierć, podatki i czujność moderacji forum ;)

 

 

Jedno się zgadza: masz wrażenie ;) Ciekawy sposób na budowanie nici porozumienia poprzez oskarżenie o nienawiść względem kobiet na samym starcie. Sugestia: tutaj nie rycerstwo, nie wzbudzisz w nas poczucia winy, zgrywanie ofiary nic Ci nie da i chłopaki szybko przejrzą Twoje gierki, dlatego radzę zaprzestać ich stosowania. Oprócz tego zapoznaj się z regulaminem i zacznij przestrzegać zasad tutaj panujących. Jeżeli faktycznie chcesz budować nic porozumienia, to zacznij od szanowania swoich rozmówców a daleko zajdziesz. No i witaj.

 

Nie miałam na celu obrażenia nikogo, zresztą czy moje stwierdzenie kogoś obraża? Po prostu mogłam taki wniosek odnieść bo często się stykam z tym, że mężczyźni jeżdżą po kobietach w Internecie nawet za błahe sprawy. Załóżmy, że wielu mężczyzn odnosi wrażenie, że 90% kobiet zdradza i udaje miłość: za to też mogłabym się jako kobieta obrazić, ale jeśli ktoś tak mówi na podstawie przykrych doświadczeń to jestem wyrozumiała :) I nie, nie oczekuję rycerstwa, póki co jestem rycerzem dla siebie samej (chociaż może kiedyś się to zmieni), ani rozczulania się nade mną, bo jestem tu w celach badawczych.  A na brak szacunku z mojej strony nie można chyba narzekać: nie byłam ani trochę agresywna, nie orzekłam kategorycznie że nas nienawidzicie. Wydaję mi się, że trochę zbyt mocno to odebrałeś albo źle odczytałeś moje intencje.

 

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie :) 

Edytowane przez Rusałka
chciałam żeby mój post był bardziej uprzejmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.