Skocz do zawartości

10 Polaków może zginąć... czy ja śnię, czy to jest na poważnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że zidiocenie "lewackich" środowisk (tu akurat powiązane z gazetą wyborczą) mnie już specjalnie nie zaskoczy, ale jednak zaskoczyło. W sumie to nawet nie wiem co napisać, bo słowa Pani Ani są tak kurewsko bezczelne, a uśmieszek w trakcie mówienia o śmierci 10 Polaków tak radosny, że jedyną reakcja wydaje się być mocny strzał na dziąsło.

 

A jakby tak zginęło w potencjalnym zamachu 10 członków jej rodziny? Też byłby taki uśmieszek? Bo w końcu jakiś tam Polaczek to dla Pani Ani statystyka, ale jakby dotknęło ją to osobiście, to czy nadal by się opłacało?

 

https://wpolityce.pl/polityka/341691-aberracja-gosc-w-tvn-na-powaznie-przyjmujemy-7-tys-uchodzcow-jeden-wysadza-sie-w-powietrze-i-ginie-10-polakow-ale-uratowalismy-zycie-6999-osob

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę... Brakuje mi słów na to, żeby skomentować wypowiedź tej... ekhm... Pani. Zatkało mnie i nie rozumiem jak można być kimś tak pozbawionym... czego? Mózgu? Serca? Empatii? Chyba każdej z tych cech. I jakby miało dojść do konfliktu to o bezpieczeństwo takich kobiet mamy walczyć? No zdecydowanie mówię nie :)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wypowiedź jest całkowicie pozbawiona sensu, ponieważ ta kobieta wyraża swoją opinię na podstawie swoich kobiecych emocji. W głowie ma wyidealizowany obraz "uchodźcy" i spaczony obraz Polaka, przez co kobiety tego typu zrobią wszystko, aby wpuścić tutaj jak najwięcej mężczyzn z ultrapatriarchalnej kultury islamu, aby mogły poczuć się zdominowane przez tych mężczyzn. Zjawisko powszechne. We wszystkich krajach Europejskich kobiety w wieku rozrodczym głosują najwięcej na partie, które gwarantują przyjęcie "uchodźców". Oczywiście za takie wypowiedzi należy zabierać smak życia, bo to jest wręcz na równi ze zdradą stanu, za co kiedyś karano śmiercią. Ogólnie tutaj więcej, na zachodzie babom odnośnie tego też odpi******, m.in. dlatego w Austrii wygrał kandydat na prezydenta, który obiecywał "uchodźców". Filmik po angielsku, aczkolwiek można włączyć napisy, które automatycznie tłumaczą (trochę kiepsko, no ale..)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika kobiet, jest daleka od logiki.
 

Cytuj

 

Skorpion i żaba

Pewnego razu skorpion podczas swojej wędrówki natknął się na rzekę. Zastanawiał się jak ją przekroczyć. Nie było mostu, a on nie umiał pływać. Myśląc chwilę postanowił poprosić o pomoc któregoś z mieszkańców rzeki. Idąc wzdłuż brzegu natknął się na żabę, która wspaniale pływała pomiędzy liliami.
- Żabko, czy byłabyś tak miła i przewiozłabyś mnie na drugi brzeg rzeki?
Żaba przeraziła się:
- Ale przecież ty jesteś skorpionem! Jeśli tylko zbliżę się do Ciebie to ty mnie ukąsisz i zginę!
- Nie bój się - odpowiedział skorpion -  przecież jeśli Ciebie zabiję, to oboje utoniemy, prawda? Ja tylko chcę przedostać się na drugą stronę rzeki.
Tłumaczenie skorpiona wydawało się logiczne i uspokoiło żabę. Postanowiła więc, że pomoże mu pokonać rzekę i przewiezie go na swoim grzbiecie. Jednak kiedy byli już w połowie drogi, na samym środku rzeki, skorpion ukąsił żabkę. Ta natychmiast zaczęła tracić przytomność i topić się, a razem z nią zaczął tonąć skorpion. Resztkami sił żaba zapytała skorpiona:
- Dlaczego to zrobiłeś? Przecież teraz oboje zginiemy!
- Bo taka jest moja natura - odpowiedział skorpion - taka jest moja natura.

 

https://przypowiesci.blogspot.co.uk/2013/11/skorpion-i-zaba.html

 

Kobiety, taką mają naturę.

Edytowane przez kootas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko było ok, do czasu aż ktoś zaczął słuchać sufrażystek że kobiety mają mieć równe prawa. Potem dano im prawa wyborcze i dopuszczono do kierownicy życia i świata.

 

No i jesteśmy gdzie jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest standardowa forma usprawiedliwiania przez komunistów tego co robią.

 

To jest właśnie zjebanie kolektywnego myślenia, poświęcić kilku żeby uratować wielu.

 

Finalnie nigdy to nie wychodzi, zawsze kończy się milionami ofiar.  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział wujcio Stalin: " Śmierć jednego człowieka to tragedia. Śmierć milionów ludzi to statystyka". Myślę że ta pani, jej fumfele oraz fumfle by się z Józefem Dżugaszwilim bardzo dobrze dogadali i podali sobie dłonie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidomy marzy o odzyskaniu wzroku, głuchy o odzyskaniu słuchu. O dziwo tylko durnie nie marzą o odzyskaniu rozumu.

 

Dla mnie niewyobrażalna jest skala spierdolenia umysłowego takich ludzi. Jakim trzeba być bęcwałem, żeby nie widzieć zagrożeń, nawet dla samego siebie? Rozumiem w pewnym sensie gadanie głupot przez panie, jako że cechują się w większości niemożnością myślenia dłuższej perspektywie, a już strategicznie to w ogóle. Dlatego warto rozważyć, czy nie powinny mieć tymczasowo zawieszonych praw wyborczych. Zlikwiduje to równocześnie neoproletariacki elektorat lewactwa.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma nic gorszego niż antyludzka, totalitarna ideologia, która rości sobie pretensje do bycia naukową, technokratyczną, wprowadzaną przez młodych wykształconych ekspertów. Oni nie mrugną okiem by cię zabić, pamiętaj o tym jeszcze raz będziesz chciał zagłosować na tych, których promuje TVN czy Wyborcza, tudzież Krytyka Polityczna, gadzinówka najbardziej nikczemna z nich wszystkich. Wystarczy jedno spojrzenia na Sławomira Sierakowskiego, idola młodzieży, zawodowego kłamcę i zwykłą kurwę, łasą na nabrzmiały czerwone kutasy, by zrozumieć jak ten gatunek ludobójców, pomimo powierzchownego podobieństwa do nas, ludzi, jednak się znacząco różni od homo sapiens." - Kelthuz w audycji Radia Żelaza pt. "Słowo o lumpenburżuazji z dużych miast". 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w czasach gdy każdy patrzy tylko siebie i swoich możliwych konfitur w życiu. Między innymi to powoduje, że po trupach do celu byle żeby tylko samemu zyskać. Stąd się bierze tyle różnych organizacji walczących o tych wszystkich uciśnionych, gdzie jedynie chodzi o to aby sponsor przelewał pieniążki za agitację. Tak generalnie wygląda obecnie duża część Europejczyków, pokolenie jak to mówię "brawo ja". Dlatego jako rasa jesteśmy już raczej straceni... i to jest przykre.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa tej baby wydają się logiczne tylko jeśli przyjąć, że wszyscy ludzie w całej Europie, nawet ci co dopiero tu przypłynęli na pontonach są równi, a nawet ci uchodźcy są lepsi czyli 1 uchodźca > 1 polak. W myśl tej zasady faktycznie nawet jeśli będzie tam jeden zamachowiec, który zabije 10 naszych, to nic się takiego znowu nie stanie bo będziemy mieć za to 6999 lepszych gatunkowo i genetycznie ludzi :D To już jest jawna pogarda wobec wszystkich polaków i powiedzenie wprost, że jesteśmy gorsi od imigrantów i ich przyjęcie jest w zasadzie w naszym interesie i tylko z korzyścią dla naszego narodu. Jeśli powiedziałby to jakiś wysłannik z zachodu to jeszcze bym to zrozumiał, bo oni od zawsze mieli nas za gorszych. Ale jak takie coś gada polka to jest to nawet nie tyle debilne, co smutne.

Edytowane przez Jorund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to jest proste, nie ma się co oburzać. Tzn. jest, ale w sumie nie ma.

 

Jak by do polski miało przyjechać 500 tys. uroczych azjatek w wieku do no max. 21 lat, oczywiście bez partnerów i dzieci, no i tylko takie co ważą no max. 65 kg, to jakie niby było by stanowisko męskiej części społeczeństwa? Entuzjastyczne czy niechętne?

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Pół miliona drobnych, seksownych azjatek?

Może Filipinki? Chrześcijanki, angielski znają .

 

 Takie loszki jak p. Pamuła promujące zachowania na szkodę obywateli państwa polskiego powinno pozbawiać się obywatelstwa lub choćby praw wyborczych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji po zamachach malowali kredą po ulicy.

W Manchesterze jedną z reakcji na zamach jest akcja wytatuowania sobie pszczoły.

Cytat z jednego z portali: Tatuaż przedstawia pracowitą pszczołę, która ma być wyrazem jedności mieszkańców Manchesteru. Podobno salony tatuażu przeżywają oblężenie. Do salonów ustawiają się nawet kolejki.

 

Przypuszczam, że po tej akcji ISIS będzie bezradne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, MoszeKortuxy said:

Akurat pomysł z przyjęciem azjatek byłoby dobry. Sam kwik polskich kobiet byłby cudowny, ich frustracja, złość i niemoc pięknie by wyglądała :D

Akurat współcześnie jest niemoc wśród nas, Polaków, którzy musimy znosić widoki jak nasze rodaczki puszczają się z "nie Europejczykami". Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panią Annę jak i całą resztę środowisk lewackich stawiałbym za takie słowa przed Trybunałem Stanu za działania mające na celu szkodę oraz bezpośrednie narażenie życia i zdrowia Polaków i wysyłałbym ją z biletem w jedną stronę do któregoś z krajów religii miłości i pokoju oraz wydał dożywotni zakaz powrotu do kraju pod rygorem dożywocia na terenie zamkniętym typu kopalnie itp.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.