Skocz do zawartości

Grzecznie odmówic znajomosci??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Forum dziala na mnie bardzo skutecznie. Dbam o siebie, cialo, ducha. Wydaje mi sie ze z dupami radze sobie nawet. Cos tam sie przerabia a co wazniejsze nie skupiam sie, nie stawiam na piedestale relacji damskomeskich.(choc teorie zglebiam). Potrafie wyjsc ze znajomymi na miasto, dobrze sie bawic i nie myslec: co tu wyrwac kogo by poznac. Na ulicy stoi masa samochodów a nie zaglądam do srodka jakie wyposazenieitd, jak bede chcial cos kupic to na gielde?

 

Sedno. Poznajesz nowego czlowieka, wezmy ze dupe. Mozesz puknąc ale mozesz i nie, nawiazac poprostu znajomosc. I tu mam problem, przykladowo: pukniesz, dalej nie chcesz tzymac kontaktu forum mowi coi jak. Mozna tez zakomunikowac: fuckinfriends-wiadomo.

 

Mozna tez nie miec zadnego seksualnego kontaktu i poprostu nie chciec sie kontaktowac.

 

Kurwa sedno: w glowie na kontakt od niekturych dup mam odrazu"daj mi kurwa spokuj" Wiem ze jasno komunikowac ze nie jestem zainteresowany itd.

 

Sytuacja moze tez tyczyc sie mezczyzn. Poznajesz nowych ludzi no ale nie zabardzo chcesz sie waflowac. Grzecznie odmawiam ale 2tyg i znowu jakis kontakt.

A moze pojebalo mi sie w glowie i nie potrzebuje ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ObiŁan napisał:

daj mi kurwa spokuj

SpokÓj.

 

Nic się nie pojebało. Wraz ze wzrostem swojego poczucia własnej wartości stajesz się mniej zdesperowany w kontaktach z ludźmi. Przyciągasz też ludzi, którzy są przyciągani przez silniejszych od siebie. Ty sobie klasyfikujesz z kim chcesz się zadawać, a z kim nie. Pamiętaj tylko, by nie zostawiać ludzi z poczuciem upokorzenia, ludzie mogą sporo wybaczyć, ale tego zazwyczaj nie wybaczają, zwłaszcza jak inni patrzą, bo może Ci się to nie opłacić w przyszłości. Grzecznie, z klasą i wyrachowaniem. To wszystko jest normalne. Keep going!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest dobrze to sie ciesze.

ALE

 

Sytuacja jest otyle prosta gdzie sprawa dotyczyla relacji sexualnych czy podmeskodamskich. Komunikujesz ze juz nie chcesz, jestes zajety i tyle a w innych...

 

Gdybym ja kogos zaprosił na dzialke posiedziec albo na rowerki i mialbym pare razy odmowe to bym pomyslal"spierdalej" ja do ciebie tez nie przyjde.

A tu dziale prawo matrixa. Im wiecej odmawiam to po jakims czasie petenci(tki) sie pojawiają. 

Post zalozylem w tym dziale poniewaz glownie tyczy sie pan. 

 

Ciągnąc tak ten łancuszek wymijania??

Wiadomo nie dotyczy 1 akapitu.

 

Ps

Tzw kolezanki czy zony, dziewcxyny kolegów(nikt ze znajomosci podseksualnych) cos chcą czy zapraszają a mi sie normalnie nie chce. I wtedy zaczynają swoją manipulacje. Myslą co on jest oswiecony? No i nie powiesz spierdalaj bo to nie jest twoja zadna ex a łancuszek sie uruchamia i trzeba sie dalej grzecznie wykrecac.

 

Prosze o polączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.