Skocz do zawartości

Napisała do mnie "laska" z portalu na S. Co powiecie?


Rekomendowane odpowiedzi

@rarek2:

A to ona ma jeszcze ten swój profil i fotki też? Daj no linka... Poka poka :)

 

@Stulejman Wspaniały: Ustawionych mężczyzn coraz mniej? Chyba raczej coraz więcej... Kiedyś Forbes czy jakiś tam inny magazyn finansowy robił listę 100 najbogatszych Polaków, potem 200, potem 300, a teraz jest ich już 500. Milionerów i miliarderów może i owszem jest mało, ale jednak z czasem coraz więcej. No i przy tym są ogromne różnice w dochodach, krótko mówiąc najemna siła robocza ma przerąbane (w dłuższej perspektywie, bo w krótkiej jakieś tam podwyżki mogą dostawać) i co ciekawe rola kapitału będzie rosnąć. Naprawdę bogaci już teraz są tak bogaci, że często sami przyznają, że mają tego wszystkiego za dużo, uciekają potem medytować gdzieś do klasztoru czy coś... W sumie to jest ciężar, który nie każdy może dźwigać, no ale to już temat na inną dyskusję. 

Edytowane przez Strażak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił. 

 

Kobieta ma bardzo duży przebieg, żyła sobie jak księżniczka, aż tu nagle dopadło ją życie, i zrozumiała, że to jednak nie jest takie fajne. Spotykałem się z kobietą o podobnej sytuacji życiowej, i wierz mi, że na dłuższą metę to jest jak strzał do własnej bramki.

 

Poszukaj sobie kobiety, która nie ma tak zjechanego życiorysu, bo w tym przypadku będziesz rykoszetem obrywał przez jej przeszłość. Ot taka moja skromna opinia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten profil to fejk. Raz, że napisała sama do Ciebie, czego kobiety z reguły nie robią, nawet te zdesperowane, a dwa że nieuzupełniony profil z jednym słabym zdjęciem prawie zawsze okazuje się lewym profilem stworzonym przez koleżankę, która jej nie lubi albo faceta, którego śmieszą jak napaleńcy do niego piszą. A nawet jeśli byłaby to realna kobieta, no to przecież to jest tragedia wypisana na profilu. Żadna nie wyrwie w ten sposób swojego księcia, ani wartościowego dla siebie faceta z takim kontem, a przecież wszystkie na portalach w takich celują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachnie mi to fejkiem i zdjęciem pobranym z neta, poza tym czemu tylko 1 zdjęcie i brak ustawionego zdjęcia głównego. Do tego brak choćby krótkiego opisu. Jeśli nie szukasz niczego na stałe, dla samego seksu może być. Obawiam się jednak, że nawet jeśli to nie jest fejk - to panna ma ogromne parcie na posiadanie faceta a to bardzo źle wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu postanowiłem w celach naukowych założyc tam profil.

Również dostałem miłą wiadomośc ,tym razem od typowej blachary.

Brzmiała ona mniej więcej tak.

Hej napisałam bo wyglądasz na spokojnego i normalnego faceta,czy możesz mi pomóc finansowo bo nie jadłam nic od 2 dni?

Kobiety zazwyczaj same nie piszą  z prostego powodu, w necie na 1 kobitę przypada 50 facetów albo więcej.

To jakas pułapka albo fejk.

Zreszta stare dupsko jest 36 laT i ten życiorys,to ile mogła przyjąc kutasów ??100?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Strażak napisał:

@Stulejman Wspaniały: Ustawionych mężczyzn coraz mniej? Chyba raczej coraz więcej...

 

Tu chodzi o rozwarstwienie. Tzn. Polska się filipinizuje czyli rozpływa się klasa średnia. Będzie więcej bogatych owszem ale potem duża przepaść...

Dlatego po części @Stulejman Wspaniały ma rację. O ile ilość mężczyzn bogatych trochę wzrośnie to nie będzie dobrze zarabiających (mały odsetek) tylko od razu plebs (pod względem zarobków). Gdy więc zabraknie klasy średniej to kobiety tym bardziej będą miały problem znaleźć księcia z bajki, bo będzie podział na 5% bogatych i 95 % ubogich (przykładowo). Efekt? Coraz więcej zdesperowanych trzydziestek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeq, kapitalny jest ten wykres.

 

Ale moim zdaniem procent middle income class się nie zmniejsza, ponieważ rozpiętość middle incomu rośnie. Dlatego wykres się spłaszczył.

 

Dobrze ilustruje natomiast coś takiego jak lower-middle, middle-middle i upper-middle class.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq jeśli podałbyś źródło tego wykresu łatwiej byłoby znaleźć dla Polski. Twój wykres jest dla USA czy ogólny światowy? @Oktabryski co do " middle incomu rośnie " to w przypadku naszym raczej przesuwałoby się to w tył rozpiętość a nie do przodu (rosnąc). Dalsze rozdawnictwo socjalu dla patologii, nękanie ludzi pracy i przedsiębiorczości oraz sprowadzenie Ukraińców spowoduje dalsze wypłukiwanie klasy średniej. Pewnie coś na zasadzie z klasy średniej 1 do bogatych a 9 to biedy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ale czy ktoś z Was spotkał realnie jakąś ogarniętą pannę z jakiekolwiek serwisu na s. itp?

Nie mam w tym doświadczenia więc pytam :)

 

ps. ciekawy wykres - trzeba by dodać inflację, żeby zobaczyć jak realnie dochody przekładały się na możliwości zakupowe.

Od 1970 siła nabywcza USD spadła sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że to kontrola była laski z którą się spotkałem raz, i mi się ona spodobała i będą kolejne spotkania.

 

A tak z dzisiaj. Kolejna napisała. Często takie wiadomości dostaję. A fotkę poradziła i wybrała moja rodzicielka i powiedziała, że na to baby polecą. I lecą.

 

 

" Witaj. 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png...Bardzo fajne zdjęcie profilowe. 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png...Masz ciepły uśmiech i oczy od których trudno się oderwać..Pozdrawiam20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatia i badoo to coś okropnego - zużyte 40 tki chcące mieć dzieci i dzianego, wysokiego faceta na stanowisku... jaki zamożny mężczyzna, będzie chciał zapłodnić 40+ która już w tej chwili jest nieatrakcyjna? Wymagania iście kosmiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały odnośnie wymagań 40-stek to jest powszechne zjawisko na tych portalach czy sporadycznie występujące?

 

To jakie ma w takim razie wymagania 30-stka z tych czyżby "prawdziwy mężczyzna zaczyna się 2 mln na koncie"?

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotna 40stka szukająca dzianego, wysokiego faceta na stanowisku aby mieć dom i rodzinę.... buahahahhahahaaa no nie wytrzymałem, nie mogłem się powstrzymać... w sumie dobry dowcip.

 

wiem, wiem "każdy ma prawo do szczęścia" jakby to Panie powiedziały i Ja zupełnie się z tym zgadzam.... ale jeśli już taka Pani chce poznać to swoje "szczęście" to swoje wymagania powinna od razu wpieprzyć do kosza raz na zawsze. Nie dotyczy to tylko 40stek ale także 30stek.

 

Prawda jest taka, jak już kiedyś pisałem: Wolny i bez zobowiązań w miarę, powtarzam w miarę ogarnięty Facet to towar na rynku wysokodeficytowy!

...

i jak już taki jest to hmmmm powinno być:

 

Wolny Facet po 40stce szuka ..... no właśnie kogo? atrakcyjnej 20stokilkulatki. Po co takiemu 40stka? Czy 30stka? No po co? Ma wybór.

 

No właśnie tylko aby poruchać, pobawić się. Stąd Panie mają taką atencje. Oszukują siebie same, że czar jeszcze nie prysnął. Ciągle tkwią albo wracają po krótkim czasie znów na te portale. Brutalnie piszę? Tak, bo to zwykła życiowa prawda a wszystko co życiowe jest brutalne w swoim najprostszym przekazie, odkryte ze zwodniczej mgiełki.

 

Jednak ten świat marzeń i nadziei nigdy nie odbiera. Złudzeniami karmione masy statystów żyją bez celu. Więc i ja nadziei nie odbieram. Niech Panie jeśli jakaś kiedyś to przeczyta zapomni teraz co wyżej napisałem...... a Wy Bracia pamiętajcie prostą i brutalną prawdę: srać na wymagania Pań, wymagania masz mieć Ty i to wysokie. Ty rozgrywasz, Ty wybierasz. Nigdy odwrotnie.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwudziestki mają mniejsze wymagania niż trzydziestki i nie są tak zmanierowane (zwłaszcza te do 24-25 roku życia). Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji.

Przypisuję to m.in. rosnącej podaży ładnie opakowanych lasek w tych młodszych rocznikach, ale nie tylko.

 

Trzeba pamiętać, że te dzisiejsze 30-35 latki wychowanie odbierały w okresie potransformacyjnej euforii, kiedy to powszechnym zjawiskiem był typ tatusia zapierdalającego na swoją księżniczkę. Te twory Januszowej klasy średniej dalsze ,,wykształcenie" zdobywały za pośrednictwem seriali made in Warsaw by TVN. Dzisiaj młodej dziewczynie życie jawi się na pewno jako brutalniejsze - rywalizując nawet o lajki na jakimś pejsie czy instagramie stąpa po polu minowym, bo ewentualny koszt stanowi towarzyska kompromitacja, przed którą nic jej nie uchroni. Paradokalnie to portale społecznościowe uczą je pokory - przynajmniej te z przedziału poniżej 9/10.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.