Skocz do zawartości

Wykop niszczy Isamu za pomocą Nymfy


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ogarnijcie się, zachowujecie się jak banda dzieciaków w piaskownicy.

 

Nie ma żadnego znaczenia jaki gość jest z charakteru, jak zachowuje się w życiu prywatnym.

 

Nie ma znaczenia, że żyje z chujowego kontentu dla nastolatków, jest zapotrzebowanie na dany typ rozrywki jaka ona by nie była, pojawiają się ludzie, którzy ją robią.

 

To jest wszystko nieważne, wobec jednego prostego faktu, że ZOSTAŁ OKRADZIONY i był OKRADANY SYSTEMATYCZNIE.

 

Złodziej się tym chełpi publicznie i swój czyn opisuje jako cnotę. 

 

Zaczynacie rozróżniać ludzi na tych, których można krzywdzić i można wobec nich łamać prawo na zasadzie bo kogoś lubię/ nie lubię, bo robi chujowy show, bo nie podoba mi się jego wizerunek medialny?

 

Serio kurwa? Spodziewałem się po was ciut więcej. Co będzie następne "dziesiona" na ulicy, i fajnie że tak się stało, bo typ był chujowy z charakteru, albo będziecie się cieszyć, że ktoś pada ofiarą przestępstwa bo go zwyczajnie nie lubicie np. wasz sąsiad?

 

I właśnie przez takie postawy jak tutaj prezentowane, w tym kraju jest chujowo, bo każdy z was zamiast odnieść się do prostej sytuacji robi wykopaliska z życia ofiary.

 

Bo może sobie zasłużył, bo jest chujowym człowiekiem, bo mi się nie podoba, bo ona ma cycki, a on nie ....

 

Ja pierdolę, ręce opadają,  prawo ma być równe dla wszystkich i ma CHRONIĆ WSZYSTKICH, nawet skazanego przestępce.

 

Dam wam przykład, gość siedział 10 lat w więzieniu, odsiedział swoje, wyszedł. Później zostaje okradziony lub pobity i co powiecie fajnie się stało bo gość był bandytą?

 

Nie kurwa niefajnie stuleje, odbył karę, wrócił do społeczeństwa i ma być traktowany jak każdy inny chyba, że znów coś wywinie. 

 

I taka konkluzja dziś dojeżdżają Isamu, który jest ofiarą wielokrotnej kradzieży,  a jutro zaczną dojeżdżać kogoś z was np. bo baba was okradnie i będzie chciał zabrać wam dorobek życia. I też będą ludzie, którym się nie podobacie i też będą klaskać brawo loszce, że chce was ograbić. Może ktoś z takich zjebów mentalnych trafi się w prokuraturze lub sądzie i zajmie się waszą sprawą i będzie płacz i zgrzytanie zębów. 

 

Tego kurwa chcecie, takiego podejścia? Dziś Isamu publicznie, jutro jeden z was w życiu prywatnym, bo dajecie przyzwolenie na bandytyzm wobec określonych ludzi, za którymi nie przepadacie.

 

Sprawa jest prosta, złodziej jest złodziej, a wagę czynu, okoliczności łagodzące i wymiar kary ma wyznaczyć sąd i nie przez pryzmat tego czy lubi kontent Pana Isamu lub jego charakter, tylko na podstawie materiału dowodowego.

 

  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red wątek o "alimenciarzach" zaprezentował też jeszcze jedno "ciekawe" podejście. No bo skoro jest ich tylko śladowe ilości, no to co się nimi przejmować? Niech będą jebani, bo przecież to mniejszość jest i nas to nie dotyczy. A w ogóle to są słabi i dostali to na co zasłużyli, bo gdyby byli silni, to by do tego nie dopuścili. Poza tym po co w ogóle dyskutować o problemie albo robić z nim cokolwiek? Przecież jest jak jest i nic tego nie zmieni. Sorry, taki mamy klimat. Tamci są łajzami więc niech będą dalej ruchani bez mydła a nas to przecież nie spotka prawda? Prawda? No nic tylko pogratulować takiego podejścia i robienia kurwy z logiki oraz prawa. Tak się tylko zastanawiam, czy gdyby osoby tak myślące spotkał los tych, którymi gardzą i z których kpią, to nadal zgrywali by takich zajebistych cwaniaczków. Śmiem twierdzić, że wtedy z ich ust wydobywała by się zupełnie inna pieśń ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że należy pomóc Isamu aby udało mu się pokonać karynę, która go okradała oraz zabierała dzieci i uniemożliwiała ich ojcu kontakt z nimi. Ogólnie ta sprawa mogła by pomóc Markowi i w rozpowszechnieniu idei tego forum czyli prawdy o relacjach damsko-męskich.

Isamu w swoim ostatnim filmie mówił, że zrobi film z dowodami jakie ma na Nymfę więc pozostało tylko czekać na jego kontratak. Zobaczymy co na nią ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nagrałem dwa filmy o sprawie Isamu na https://www.youtube.com/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ i szykujemy się do trzeciego.

 

Ogólnie jestem przerażony intelektualnym poziomem komentatorów na youtube, którzy chcą opluć Szymka. Kilka osób z forum mnie bardzo, ale to bardzo zasmuciło. Nie tak sobie wyobrażałem paczkę przyjaciół, którzy się wzajemnie wspierają i wierzą w naszą ideę.

 

W pierwszym odcinku zajęliśmy się sprawą nagrania które miało zmasakrować Szymona - dlatego Isamu podwiesił mój komentarz u siebie, i moja audycja stała się znana u ludzi. Nikt nie zauważył tego, co ja z Redem - i nikt tego nie opisał i nie opowiedział w profesjonalny sposób.

 

W drugim odcinku rozprawiłem się z zarzutami o korupcję, podlizywanie i sprzedajność, tłumacząc dlaczego bronię Szymona i opisując skandaliczne prawo umożliwiające wsadzanie "Alimenciarzy" do więzień.

 

Trzeci odcinek będzie o specach z wykopu, którzy wydali wyrok na Isamu - i póki co okazał się być zbyt mocnym zawodnikiem. Mocno osłabimy ich "autorytety" i to, w co chcą uderzyć, oraz poruszymy sprawę oczywistą, o której oczywiście nikt nie mówi - skąd wiadomo że Nymfa jest w ciąży? I czy nie jest szykowana akcja z "poronieniem" żeby go zniszczyć? 

 

I teraz zobaczcie co możemy - co może wiedza, organizacja, świadomość o co chodzi. Możemy wiedzą wygrać niemalże wszystko, i nie ma znaczenia kto jaką potęgą czy siłą dysponuje. Dlatego forum będzie opluwane i gnojone do czasu, dopóki go nie zniszczą. Ale póki co się na to nie zanosi.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jawna ignorancja z mojej strony,ale gdyby nie audycja Marka,to nawet bym nie wiedział kto,to ten Isamu w ogóle jest? Wszedłem na YT,zobaczyłem i zdałem sobie sprawę,że nic nie straciłem ;)  Ezoteryka jest znacznie ciekawsza od jakiegoś tam Isamu i jego karyny,ale rozumiem,że marketing radia samiec rządzi się swoimi prawami.

 

PS.Ta jego karynka taka śmieszna ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafatus broni Isamu na swoim streamie. Zwrócił uwagę na to, że Nymfa okradała Szymona oraz wspomniał o tym, że dla Nymfy ważniejszy jest jej Fanpage na Fb (kobiece pragnienie antencji) niż jej własne dziecko. Powiedział też "Ja wiem jakie są kobiety" oraz co ciekawe mówił to co Marek na swoich audycjach czyli to, że polskie prawo zawsze jest po stronie matki, nie ważne jaka by była zła i jak dobry byłby ojciec. 

PS - Wszyscy hejtują Rafatusa, że taki patus itp, a jednak ma zdrowy rozsądek i w tej wypowiedzi pokazał, że jest myślącym człowiekiem, który zauważa jak polskie prawo traktuje mężczyzn oraz jak zachowują się białorycerskie hordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś się nic nie uczy, jedną larwę zamienia na drugą.

Przecież dzięki niemu one się wybijają w necie, a w zamian ma ich dupkę.

 

I tak każda będzie chciała go oskubać i tak, więc czemu się nie bawi i nie korzysta, tylko daje się ruchać na kasę?

Dla mnie niepojęte, zwłaszcza po jego dotychczasowych przeżyciach, że nie wyciąga żadnych wniosków z tego.

Edytowane przez czader
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszecie sobie na Fb "Szymon Kasprzyk" bo tak nazywa się Isamu - to on na swoim profilu ma napisane w sekcji książki "Nie lubię czytać książek". Więc wątpię aby on chociaż "Poradnik Rozwodnika" kupił mimo, że by mu się przydał mimo tego, że ślubu z Nymfą nie miał. Przynajmniej widzimy czym się kończy nie uczenie się i nie czytanie książek. 

Dodatkowo Isamu na jednym ze streamów powiedział, że Ukrainka "to chyba ta jedyna" więc on wcale nie wyciąga wniosków z poprzednich związków, a szkoda.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Chciałem dopisać dodatkowe informacje.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.