Skocz do zawartości

Teoria przyjemności


maVen

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.o2.pl/hot/kobiety-unikaja-seksu-bo-faceci-sa-kiepscy-w-lozku-6125054710171265a

 

Ponoć według najnowszych badań panie unikają seksu gdyż boją się rozczarowania. Drugim trendem pojawiającym się wśród kobiet to brak chęci do dopuszczenia partnera do pieszczot oralnych gdyż jak to nazwano cyt. " kobiety czują się później zobowiązane do odwzajemnienia tej pieszczoty dla partnera"

 

Do badań takowych odnoszę się sceptycznie, nie mniej jednak na jakiejś tam liczbie populacji zostały one przeprowadzone i o czymś tam świadczą. Co Wy o tym sądzicie. Wcześniej spotykałem się z raczej sytuacjami że laski preferowały częściej seks oralny niż samo zbliżenie, szczególnie w sytuacjach nowo poznanych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maVen piękna racjonalizacja swoich wad i małych umiejętności w łóżku zrzucając winę na mężczyzn. Nie ma to jak zrzucać wszystko na tych facetów mając coś do ukrycia skoro unika się seksu. A tak przy okazji to straszne gówno jest te całe O2. Ten sam rynsztok co Onet, WP  i Interia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz racje. Generalnie ostatnio będąc w aptece spotkałem się z ciekawą opinią starszej pani. Skomentowałem że strasznie obecnie dużo leków i suplementów diety od potencji. Ona na to. Widzi pan mężczyźni dużo pracują niedosypiają źle się odżywiają co wpływa na zdrowie a w domu ?? w domu czeka kobieta która wymaga od niego umiejętności na poziomie łysego z bazzers gdzie ona sam jedynie leży z rozłożonymi nogami ha ha ha ha

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maVen napisał:

ciekawą opinią starszej pani. Skomentowałem że strasznie obecnie dużo leków i suplementów diety od potencji. Ona na to. Widzi pan mężczyźni dużo pracują niedosypiają źle się odżywiają co wpływa na zdrowie a w domu ?? w domu czeka kobieta która wymaga od niego umiejętności na poziomie łysego z bazzers gdzie ona sam jedynie leży z rozłożonymi nogami ha ha ha ha

Uderzyła w sedno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maVen zresztą porządna kobieta tak potrafi rozgrzać i zmotywować faceta, że zawsze będzie sprzęt będzie należycie działać. A jak jest rozkapryszona i roszczeniowa  to co zrobić ? Widzę, że tylko ciągle wymagania i podwyższanie poprzeczki a potem pretensje, że za krótko, że za wolno, że za szybko itp.

Edytowane przez Geralt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna kobieta raz w życiu zrobiła mi laskę jak należy, każdy jej ruch warg czułem jako coś przyjemnego lub niesamowicie przyjemnego, po prostu odlot. Sama ona nie była zbyt atrakcyjna, ale miała tę jedną umiejętność, której inne nie posiadały (trochę ich było w moim życiu). Zwykle robiły ją na odwal lub tak nieumiejętnie, że przerywałem te "pieszczoty". A mam na myśli tylko te, które były nagrzane, same się brały za pałę, czyli wynikało to z braku umiejętności, nie braku chęci. Nie wystarczy go wziąć i nim wywijać na lewo i prawo, by było dobrze. I gdybym miał się kierować swoimi doświadczeniami, musiałbym unikać kobiet w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2017 o 14:52, GluX napisał:

Boże, jak ja nie doceniam tego, że nie wchodzę na takie portale i nie oglądam TV.

 

fakt ... nie oglądałem kablówki rok czasu .... nie wiedziałem nawet co się dzieje w kraju .... pytany czasami o zabranie głosu w kwestiach polityki nawet nie wiedziałem co i z czym i .... byłem mega spokojny i skupiony na własnych sprawach ale od jakiegoś czasu kablówka wróciła i wróciło rycie bani ... mimo wiedzy i doświadczenia oraz dystansu najgłupsza reklama wyświetlana pierdylion razy w TV swój ślad w podświadomości zostawi.

 

 

@gotz prawdę prawisz ... niby prosta pieszczota ale trzeba umieć ją wykonać .... w swoim doświadczeniu z kobietami też spotkałem jedynie może ze 2 kobiety które powodowały że po lodziku odpływałem na księżyc ale było minęło. Teraz im się wydaje że jak ładnie wygląda i będzie drzeć ryja podczas to jesteśmy spełnieni :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie seksu - Obie strony według mnie są winne. Faceci zazwyczaj zapominają o kreatywności w łóżku, zawsze ma być tak samo itd nie patrząc na potrzeby partnerki. 

 

A jeśli chodzi o kobiety... Hmmm. Od roszczeniowych uciekam, szkoda czasu. Ale bardzo często jest tak, że jak dasz coś od siebie, to i ona się zaangażuje, przynajmniej z mojego doświadczenia. 

 

Co do seksu oralnego - Jestem za tym, aby nauczyć kobietę robienia dobrze, ale jak ktoś tu z przedmówców powiedział - To może być trudne, jak lubujemy się głównie w ONSach czy nawalonych pannach ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2017 o 11:52, maVen napisał:

(...) Widzi pan mężczyźni dużo pracują niedosypiają źle się odżywiają co wpływa na zdrowie a w domu ?? w domu czeka kobieta która wymaga od niego umiejętności na poziomie łysego z bazzers gdzie ona sam jedynie leży z rozłożonymi nogami ha ha ha ha(...)

@maVen jak jeszcze kiedyś spotkasz tę panią to powiedz jej, że ma ode mnie wielkiego lajka za ten tekst :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2017 o 11:30, maVen napisał:

Ponoć według najnowszych badań panie unikają seksu gdyż boją się rozczarowania.

 

Po pierwsze, ja nigdy nie wierzę w takie badania, z racji tego, że ich wyniki są zwykle mało wiarygodne.

 

Po drugie, Panie boją się rozczarowania... No ok, a Panowie to niby nie mają takich obaw ? Bywają kobiety, które urodą zwalają z nóg, a w łóżku tylko leżą i pachną, licząc na to, że to facet przeprowadzi cały proces kochania. To tak nie działa.

 

Ja do tej pory każdą swoją partnerkę seksualną pytałem szczerze o jej preferencje seksualne, ponieważ uważam, że obopólne porozumienie w tym temacie zapewnia później niesamowite wrażenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
On 6/1/2017 at 12:14 PM, Geralt said:

zresztą porządna kobieta tak potrafi rozgrzać i zmotywować faceta, że zawsze będzie sprzęt będzie należycie działać. A jak jest rozkapryszona i roszczeniowa  to co zrobić ? Widzę, że tylko ciągle wymagania i podwyższanie poprzeczki a potem pretensje, że za krótko, że za wolno, że za szybko itp.

@Geralt Ty jesteś jeszcze na forum ? Mam pytanie a PW nie mogę wysłać do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.