Skocz do zawartości

Illuminati, NWO


NEO

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzycie w teorie spiskowe? Ja osobiście uważam tak jak zresztą Marek nieraz pisze, że NWO to prawda ale teorie dostępne na ten temat dla ludzi to wymysły dla idiotów, które są wymyślone po to żeby ośmieszyć wiarę w teorie spiskowe. Po to powstały teorie o Reptilianach i inne takie, które są bardziej śmieszne niż mądre ale mają w sobie ziarno prawdy, które może nawet przerażać. Skoro takie coś działa w osiedlowych gangach to na szczycie tym bardziej musi. Musi też istnieć grupa ludzi z chęcią władzy i możliwościami do realizacji tych pragnień bo to wynika ze statystyki i ilości ludzi na świecie. Rządy to organizacje mafijne a nad nimi musi być coś jeszcze - ludzie z forsą, właściciele banków (albo ktoś z nimi związany, takiemu bogaczowi pewnie by się nawet nie chciało angażować w takie głupoty jak polityka bo mogą wszystko więc pewnie tylko pociągają za sznurki).

 

Wszystko widać po efektach a największym z nich jest socjalizm. Socjalizm działa tak jak religia, też wymusza poczucie winy na tych, którzy nie są socjalistami i nie zgadzają się na kradzież bogatym żeby dać biednym. Na jakiej zasadzie działają pieniądze? Powstały po to żeby ludzie mogli wymieniać się usługami w lepszy sposób niż handel wymienny. Wyceniali więc swoją pracę i dobra i to co jest bardziej dostępne było tańsze a coś rzadziej dostępnego i trudniejszego do zrobienia było droższe. Czyjaś praca jest warta więcej pieniędzy a praca kogoś innego jest warta mniej. To jest całkiem normalne i nikomu nie przychodzi do głowy tego podważać. Co się dzieje kiedy dajemy pieniądze ludziom, którzy nie dają od siebie niczego co jest realnie dużo warte? A niektórzy nie dają nic i chcą zasiłków. Wtedy właśnie zmniejszamy wartość pieniądza. Pieniądz już nie jest warty tą pracę tylko jest nie warty nic więc trzeba mieć tego więcej żeby było coś warte. Gdyby wszyscy ludzie na świecie mieli tyle samo pieniędzy to realnie nikt nie miałby niczego. Nie byłoby rozwoju, motywacji do pracy, pewnych brudnych i męczących robót nikt by nie wykonywał Jaką wartość mają pieniądze dane komuś za darmo? Drugie przekleństwo to marka - płaci się nie realną wartość a sztucznie stworzoną. W ogóle zresztą to wszystko świadczy o tym, że jednak pieniądze są złym systemem ale nie ma lepszego a każda próba wymyślenia czegoś innego to utopia.

 

Jedyne co można zrobić to sprawić żeby rynek był jak najbardziej wolny a ludziom, którzy nic nie mają będą pomagać bogaci, którzy na szczycie piramidy potrzeb osiągnęli już wszystko i teraz chcą się dzielić z innymi, zależy im na ich losie. Tak będzie jeśli tymi, którzy mają dużo nie będą przekrętasy ale wychodzi na to, że zawsze tak będzie. Wychodzi na to, że nam pozostaje zarabiać jak najwięcej i mieć to dla siebie oraz dzielić się z bliskimi i potrzebującymi napotkanymi na swojej drodze. Można też w własnym zakresie pomagać jeśli się ma ale pomoc nie może polegać na dawaniu czegoś za darmo - na dodatek pieniędzy zabranych pod przymusem komuś innemu. Wszystko stoi na głowie, ludzie promują złe rozwiązania takie jak socjalizm, zasiłki, płace minimalne bo nie rozumieją tego jak działa system pieniężny. Religie mówią, że posiadanie pieniędzy jest niemoralne i promują biedę co jest na rękę rządzącym.

 

W tym sztucznym świecie warto jest mieć takie poglądy: najważniejsze to być z bliskimi osobami, które się kocha lub szanuje (najlepiej jedno i drugie), tępić religię, tępić socjalizm, rozwijać samoocenę, zarabiać pieniądze, być dobrym, pomagać ludziom, rozwijać pasję. Fajnie mieć stałą partnerkę (broń boże nie żonę :D ) i zaspokajać swoje potrzeby. I powiem szczerze, że mimo, iż jestem tolerancyjny dla odmiennych poglądów i innych ludzi tak jednak poglądy przeciwne do wymienionych uważam za głupotę a największym przekleństwem tego świata jest przytłaczająca przewaga liczebna głupich nad mądrymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. Kiedys wpadłem w kołowrotek przekonań o istnieniu Ilumiantów. Ciag filmów potwierdzajacych, aby zaraz natrafic na teorie które to obalają. Pozostała mi tylko złość ze to takie super tajne, niedostępne dla normalnego człowieka. Tak samo jak z Eckhartem Tolle. Wielu twierdzi ze to mason, jest na to wiele dowodów. Wysłany po to by uśpić ludzkosć. Wszystko to zakręcone, jednak wiadomo że na "górze" cos musi sie dziać bez naszej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem tego o Eckharcie chociaż od początku coś mi w nim nie pasuje. Faktycznie mam wrażenie, że coraz popularniejsze stają się filozofie oparte na bezwarunkowej akceptacji świata akurat wtedy kiedy ludzie mogliby się buntować przeciwko złym rządom. Mówi się, że nie ma dobra i zła, że wszystko jest Bogiem itd. New age i ezoteryka też pachną mi działalnością Illuminati :) Z drugiej strony w pewnych kwestiach świat bardzo się rozwija a masoni na to pozwalają co jest dziwne bo przecież nie na rękę jest im to, że ludzie zaczynają interesować się coachingiem, ćwiczyć jogę, alkohol coraz częściej zastępuje marihuana, dużo mówi się o akceptacji siebie. Sterowane społeczeństwo żyjące w stadzie coraz bardziej się indywidualizuje. Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie ale jest pewien kulminacyjny moment rozkmin kiedy to co wykminiłeś też zaczyna być iluzją i już nie ma nic dalej. W tym momencie pojawia mi się dziwny żal dla tych wszystkich Marianów z Mariolkami bo oni żyją jakby ktoś nimi sterował. Ale jeśli będę walczył żeby ich uwolnić to wtedy nie będe już ponad nimi, hmm takie dziwne rozdarcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę krótko o tym socjaliźmie -  ponieważ opiera się on na państwie, inwigilacji, wyzysku, a w praktyce - na pożyczkach i prowadzi do bankructwa i upadku, albo wojny. Państwo nie jest w stanie zająć się całym rynkiem w sposób efektywny, państwo jest siedliskiem korupcji i nadużyć. Państwo i jego interwencjonizm jest zawsze naturalnym wrogiem wolności

Mówiąc inaczej, normalne liberalne państwo uwalnia obywatela od absurdalnych więzów administracyjnych, stwarza mu przestrzeń działania i jego chroni prawo do działania. Państwo gardzące obywatelem i traktujące go jak nieodpowiedzialne dziecko tworzy niezliczoną ilość koncesji, licencji i pozwoleń, zanurzonych w morzu rozporządzeń i oceanie przepisów ustawowych, zabezpieczonych sankcją przymusem państwowym. Ta mieszanka powoduje wielki wybuch, z którego powstaje korupcja, nepotyzm, zniewolenie obywatelskie i wszelkie inne państwowe patologie których doświadczamy w III RP już od 25 lat.

Dlatego socjalizm był, jest i będzie najgorszym systemem jaki ludzkość mogła wymyślić. Jest sprzeczny z jej naturą i tworzy w jej umysłach spustoszenie, oducza skutecznie brania odpowiedzialności za własny los, rozleniwia. Już Fryderyk Nietzsche to zauważył. Niestety cała UE to doprowadzony do niemal do groteski socjalizm.

 

I podobnie jak NEO jestem tylko i wyłącznie za wolnym rynkiem, pomimo jego wad.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie iluzja tylko oczywista oczywistoscią, pytanie co dalej, zdaje sobie sprawe ze swoich ograniczeń. Nawet gdybym sie nauczył wszystkich jezyków swiata, zarabiał miliardy co by to zmieniło w moim zyciu?ogólnie to nic.dalej budził bym sie rano.srał.mył sie.jadł.prowadził codzienne czynności.zasypiał i tak do ustanej smierci. Oczywiscie mógłbym walczyc o przedłuzenie zycia ale i tak bym przedłuzał nieuniknione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst na temat:

http://imaginarium.org.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&id=34&catid=7&Itemid=188

 

Z paroma wyjątkami na przestrzeni wieków, różne rozprawy o filozofii moralności – badania nad właściwym postępowaniem – zawiodły w zakresie systematycznego badania spraw pierwotnych, natury i zła w zachowaniu w sposób wolny od jakichkolwiek ponadnaturalnych wyobrażeń. Zło często uważano za coś, co trzeba przezwyciężyć niż coś, co należy zrozumieć i wyeliminować przy pomocy racjonalnych środków.

Mit, że wszyscy ludzie są z natury dobrzy jest niebezpieczny i jest błędnym przekonaniem. Prawda jest taka, że nie wszyscy ludzie są dobrzy z natury i mają dobre intencje albo działają w dobrych intencjach.

Podczas gdy większość ludzi wiedzie swe codzienne życie mało zdając sobie sprawę, że kontrola struktury władzy społeczeństwa spoczywa głównie w rękach ludzi, którzy są psychicznie inni niż większość i że te psychologicznie odmienne jednostki mają naturę drapieżnika, która dominuje nad jego działaniami.

POSTĘPOWANIE DRAPIEŻCY W NATURZE I W DZIAŁANIU

Klasyfikuję takie jednostki do grupy drapieżców, ponieważ wszyscy oni mają zasadniczo taką samą charakterystykę: przebiegłość, spryt, pomysłowość, podstępność, cwaniactwo, wyrachowanie, umiejętność planowania, umiejętność spiskowania, oportunizm, wiarołomność, perfidię, dwulicowość, prowadzenie podwójnej gry, brak skrupułów, umiejętność zwodniczego wpływu i brak uczciwości. Są to ludzie zainteresowani wyłącznie własną korzyścią z brakiem jakiegokolwiek rozeznania w zakresie Społecznej Świadomości.

Drapieżca to ktoś, kto wykorzystuje innych dla swych własnych korzyści albo nagrody bez moralnych zahamowań.

Owi drapieżcy mogą zostać zakwalifikowani do czterech odrębnych grup: psychopaci, socjopaci, ludzie z osobowością makiaweliczną oraz ci, którzy mają APD/ASPD – zespół chorobowy osobowości antyspołecznej.

O ile szacunki na temat psychopatów i socjopatów wskazują liczbę w przybliżeniu ok. 6% populacji, trudno jest znaleźć liczby, jakie odpowiadałyby ilości ludzi, jakich należy zaliczyć do kategorii osobowości makiawelicznych. Z moich badań wynika, że osobiście wyliczyłbym odsetek populacji z charakterystyką makiaweliczną na 5% do 10%, lecz dla celów niniejszego opracowania zatrzymam się przy dolnej wartości 5%. Osobnicy z zespołem chorobowym osobowości antyspołecznej to jakieś 4% ogółu populacji.

Grupa składająca się z psychopatów, socjopatów i tych, którzy mają osobowości makiaweliczne tworzy kolekcję jednostek, jakie mają wielki wpływ na społeczeństwo, szczególnie w sferach politycznej i gospodarczej. Ostatnia grupa, te jednostki, które cierpią na zespół chorobowy osobowości antyspołecznej tworzą wielki segment elementu kryminalnego w gorzej uposażonej ekonomicznie warstwie społecznej.

Społeczeństwo jest zdominowane głównie przez drapieżców.

Najważniejsze:

"Zło często uważano za coś, co trzeba przezwyciężyć niż coś, co należy zrozumieć i wyeliminować przy pomocy racjonalnych środków."

 

Polecam też poczytać o ponerologii i Łobaczewskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.