Skocz do zawartości

"Jestem w separacji", czyli luj ogłuszacz męskiego sumienia.


Rekomendowane odpowiedzi

W okresie erotycznych szaleństw, kiedy niewiele wiedziałem o naturze Pań, zaliczyłem niejedną mężatkę - NIEŚWIADOMIE. Otóż pytane o status Panie, odpowiadały zdaniem które dziś mnie jednocześnie śmieszy i wkurwia zarazem, natomiast wcześniej cieszyło, a brzmi ono "separacja". Skoro separacja - to można "legalnie" poruchać. W końcu mąż - potwór, świnia, kanalia i potwór, a biedna niewiasta uciekła od niego, i pragnie poczuć moralnego, prawdziwego mężczyznę głęboko (tak do 15cm) w sobie.

 

I ruchałem.

 

Najczęściej bez gumy, do końca, tak jak lubiłem. 

 

W cipkę, w tyłek, do buzi - po kilku razach skojarzyłem, że słowo "separacja" zawsze wiąże się z brakiem zahamowań, co troszkę mnie zastanawiało - ale ponieważ tak bardzo mnie to cieszyło, nie wnikałem w istotę rzeczy.

 

Otrzeźwienie przyszło wtedy, gdy do jednej (już zalanej pod korek) atrakcyjnej 30-tki zadzwonił telefonik. Zbladła, poprosiła by milczeć i zaczęła kłamać małżonkowi gdzie jest (nie pamiętam co skłamała) i że niebawem wróci. Gdy ją zdenerwowany spytałem dlaczego mnie okłamała, powiedziała że nie rozumiem jej i jestem płytki. Więcej nie mieliśmy kontaktu.

 

Później drążyłem temat "separacji", co w znacznej większości przypadków kończyło rozmowę - a gdy jej nie kończyło, czytałem że jestem popierdolony i nienormalny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały. Marek używasz słowa 'separacja' jako wytłumaczenie swoich czynów. Nie ważne, zaliczyłeś, to jest dobre.

   Przed kim chcesz się tłumaczyć? Było jak było. Każdy z nas za młodu wyruchał by wszystko, oprócz matki.

 Świadome zaliczenie mężatki większość z nas uważa za nie godne. Chcesz to odium zrzucić z siebie, przerzucając winę na partnerkę. 

Bo ona w 'separacji', chytre zagranie, zabezpieczające się na przyszłość, w razie co.

Żałujmy za grzechy, nie wstydźmy się przeszłości, nawet jeżeli w/g nas była negatywna. Błędy z przeszłości uczą nas w przyszłości!

Nie wstydźmy się tych błędów.:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek zapomniałeś o dwóch innych loszko tekstach, które służą temu samemu.

 

- "My od dawna ze sobą nie sypiamy" (w różnych wariacjach - od roku, od pół roku itp.)

 

- "Nam się nigdy nie układało w tych sprawach" 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doggie

 

Unikać jak ognia,no chyba,że chcesz później uczestniczyć w brazylijskim serialu pod tytułem:"Millagros i niespełniona miłość"

W rolach głównych:

-Ona.Wiecznie zbłąkana,szukająca szczęścia i miłości niewiasta,Wiecznie skrzywdzona.

-On.Jej mąż,rogacz,dobry miś,który "przestał kochać" i się starać.

-Jej dzieci.Pogubione w tym wszystkim gówniaki,które nie nadążają za swoją mamusią

-No i oczywiście Ty.Rycerz na białym koniu.Dający rozkosz.Odskocznia.Trampolina dla jej ego.

 

Zakończenie zawsze to samo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.