Skocz do zawartości

Chujnia na sobotę odc. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w cyklu "Chujnia na sobotę" poddamy analizie wpis, który znalazł się pod audycją Marka na temat dramy Isamu vs Nymfa. Wpis ze względu na swój wydźwięk, nielogiczność i bezpodstawne robienie gównoburzy został usunięty z YT.

 

Jednakże zachowałem go w "kapowniczku" w celach edukacyjnych. Będzie to przerażający i mrożący krew w żyłach pokaz loszko logiki, który jest w stanie przyprawić o impotencję każdego zdrowego faceta. 

 

Cytuj

Nietykalni SSL - powiem Ci, że do autora nic nie dotrze. On już postawił swoją opinię i jej nie zmieni. Skoro przedstawił tak bezkrytycznie i w samych superlatywach postać Szymona, to już jest po chłopie ;) Zresztą w jakim celu zaczyna ten temat, mówiąc, że on Isamu nie zna, nie wie czy nick dobrze czyta, bla bla bla? Chyba każdy wie z czego Szymon zabłysnął na YT - z poniżania i obrażania każdego kto się napatoczy.

 

Słownictwo jakim operował od początku, kiedy nie miał żadnych współprac, ani partnerstw było iście jak z rynsztoka. Udowodnił wiele razy, że nikogo nie szanuje i nie ma żadnych hamulców, a wrogów eliminuje bez żadnych wyrzutów sumienia. Nawet na swoich live'ach niejednokrotnie pokazywał brak szacunku do Nymfy. Jeśli autor audycji uważa, że nagranie z TS rozmowy Amelii z jej ZNAJOMYMI, z którymi się trzymała jeszcze przed związkiem z tym pato gościem, jest w celu zemsty na Szymonie, że to wszystko było zaplanowane, to ja nie wiem gościu, ale idź poszukaj mózgu, bo Ci chyba wypadł. Ta rozmowa pokazuje właśnie jak Nymfa była traktowana i jak ją skrzywdził.

 

Nie słyszysz emocji w jej głosie i wołania o pomoc, bo już sobie nie radzi? Skoro tak namiętnie upierasz się, że okradała Szymona bez jego zgody i wiedzy, to pomyśl przez chwilę. Ich dziecko urodziło się w marcu zeszłego roku, a po paru miesiącach były już wyprowadzki. Po jej profilu na instagramie wnioskuje, że nie mieszkała z Szymonem od września (wrzucając fotki udostępniała lokalizacje miasta, w którym obecnie mieszka). Ile w takim razie miała szans na zabranie mu tych dużych pieniędzy? Skąd wiesz czy przez te miesiące Szymon wysyłał pieniądze na dziecko?

 

W styczniu widać, że znowu razem mieszkali. Mogła wtedy wziąć ten tysiak więcej. Każdy chyba by zauważył, że mu kasa z konta znika, a z pewnością ten łasy na hajs gnojek. Gdyby trwało to Bóg wie ile i miał coś przeciwko to by zareagował. Gdybyś też miał cokolwiek szacunku do kobiet, a przede wszystkim samotnych matek i do tego w zaawansowanej ciąży, nie poruszał byś tego tematu.

 

Temat Ciebie nie dotyczy, a jednak zależy Ci na oglądalności, popularności zdobytej czyjąś tragedią. Tak, bo to jest tragedia kiedy cały internet stoi murem i szczuje się na bezbronną osobę, która nie posługuje się bez żadną armią zjebów i bezmózgów, a których celem jest połechtanie isamu. Niestety ręka, rękę myje i tak paskudne charaktery się przyciągają i wspierają. Czekam na zaciążenie jego nowej ukrainki, która mówi, że już długo jest w związku z Szymonem, a związek Amelii i Szymona zakończył się w połowie marca.

 

Ciekawe ile czasu pukał te ścierę będąc w związku z Nymfą. I skoro była z nim 4 lata w związku to chyba go dobrze poznała, z pewnością lepiej niż Ty, czy ja. Jeśli jednak wybrała życie bez Szymona w gorszych warunkach i sytuacji finansowej to chyba musi świadczyć o tym, że ją źle traktował. Jeszcze Ci powiem, jeśli chodzi o jej kanał. Ona nigdy nie czuła się dobrze przed kamerą. Wolała robić chłopakom intra, montaże filmów itd. nawet po jej pierwszych wielu, wielu nagraniach widać jaka jest spłoszona i przestraszona.

 

Nie chodzi o to, że nie chciała nagrywać, bo jest leniwa. Lubi grać, a wie, że na tym może zarabiać, lecz widocznie większy dyskomfort jej to sprawiało niżeli przyjemność więc czemu ją tak źle za to oceniasz? Sam nie pokazujesz swojej twarzy i nikt Cię do niczego nie zmusza. Chciałbyś żyć w związku, w którym ktoś cały czas Cię poniża, nakłania Cię do robienia czegoś, czego nie chcesz? Chciałbyś być porównywany do psa i słuchać, że jest niego większy pożytek niż z Ciebie? te nagrania krążą po internecie.

 

Wystarczy poszukać. Dla mnie wszyscy co ją tak obrażacie, poniżacie i gnębicie, jesteś zepsutymi osobami, osobami bez uczuć i jakiekolwiek współczucia. aha i jeszcze jedno, powiedz mi czemu Szymon nie spędził pierwszych urodzin ze swoją córeczką? to jest bardzo ważny dzień, w którym ojca nie powinno zabraknąć. Myślisz, że Szymon nie wie gdzie była mała? Myślisz, że Amelia zamknęła się z małą w bunkrze przeciwatomowym? Jakby mu zależało zrobiłby wszystko, mimo wszystko by spędzić ten dzień razem. Dla mnie jest tu wszystko jasne. "Jak Ci na czymś zależy - znajdziesz sposób, jeśli nie to znajdziesz przyczynę"

 

Bez zbędnego pierdolenia, lecimy z tym tematem:

 

"powiem Ci, że do autora nic nie dotrze. On już postawił swoją opinię i jej nie zmieni. Skoro przedstawił tak bezkrytycznie i w samych superlatywach postać Szymona, to już jest po chłopie ;) Zresztą w jakim celu zaczyna ten temat, mówiąc, że on Isamu nie zna, nie wie czy nick dobrze czyta, bla bla bla? Chyba każdy wie z czego Szymon zabłysnął na YT - z poniżania i obrażania każdego kto się napatoczy."

 

- nie wiem, ale się wypowiem bo przeczytałam tytuł i się rozemocjonowałam (Marek nie przedstawił postaci Szymona w superlatywach, opisał jedynie co zrobiła Nymfa i w jakim celu, jedyne co sugerowało owe superlatywy to tytuł audycji gdzie widnieje "internet niszczy dobrego chłopaka", który był lekkim clickbait, czyli mamy do czynienia z panią, która nie zapoznała się z treścią audycji lub zapoznała się pobieżnie i już ma opinie i klepie elaborat. Jest to klasyczne loszkowe wypowiadanie się w tematach, o których nie ma pojęcia, czego efektem w 90% przypadków jest żenada)

 

- ja go znam więc wszyscy go znają  - jest to stwierdzenie, które manifestuje trzy rzeczy:

 

1 Mierzenie innych własną miarą - ja znam więc wszyscy znają, klasyczne loszko założenie + szczypta egocentryzmu (no dobra szufla :P ).

 

2 Młody wiek wypowiadającej się osoby -  ponieważ znajomość dram z życia Isamu na przestrzeni ostatnich kilku lat świadczy o zainteresowaniu tego typu rozrywką, która przeznaczona jest dla osób 12 - 20 lat.   

 

3 Zarzucenie kłamstwa autorowi materiału.

 

 

"Słownictwo jakim operował od początku, kiedy nie miał żadnych współprac, ani partnerstw było iście jak z rynsztoka. Udowodnił wiele razy, że nikogo nie szanuje i nie ma żadnych hamulców, a wrogów eliminuje bez żadnych wyrzutów sumienia. Nawet na swoich live'ach niejednokrotnie pokazywał brak szacunku do Nymfy. Jeśli autor audycji uważa, że nagranie z TS rozmowy Amelii z jej ZNAJOMYMI, z którymi się trzymała jeszcze przed związkiem z tym pato gościem, jest w celu zemsty na Szymonie, że to wszystko było zaplanowane, to ja nie wiem gościu, ale idź poszukaj mózgu, bo Ci chyba wypadł. Ta rozmowa pokazuje właśnie jak Nymfa była traktowana i jak ją skrzywdził."

 

1 Tutaj mamy listę "domniemanych" grzechów Isamu, na podstawie, których będzie później implikowane uzasadnienie słuszności kradzieży. 

 

2 Domaganie się szacunku dla drugiej osoby, osoby która nie reprezentuje sobą nic czym może ten szacunek wzbudzić, czyli klasyczne TRZEBA SZANOWAĆ KOBIETY BO TAK, przeniesione na konkretny przypadek.

 

3 Wyzwiska względem autora filmu (Marka), z braku logicznych argumentów, którymi można by zawalczyć z argumentacją zawartą w audycji, czyli jak mała dziewczynka na podwórku krzycząca na kolegę, który nie przyznał jej racji "Jesteś gupi, jestś gupi, jesteś gupi, poskarżę się mamie" < to o czym wielokrotnie było mówione kobiety mają mentalność dzieci i używają dziecinnych argumentacji, bardzo niewiele z nich wybija ponad ten poziom.  

 

 

"Nie słyszysz emocji w jej głosie i wołania o pomoc, bo już sobie nie radzi? Skoro tak namiętnie upierasz się, że okradała Szymona bez jego zgody i wiedzy, to pomyśl przez chwilę. Ich dziecko urodziło się w marcu zeszłego roku, a po paru miesiącach były już wyprowadzki. Po jej profilu na instagramie wnioskuje, że nie mieszkała z Szymonem od września (wrzucając fotki udostępniała lokalizacje miasta, w którym obecnie mieszka). Ile w takim razie miała szans na zabranie mu tych dużych pieniędzy? Skąd wiesz czy przez te miesiące Szymon wysyłał pieniądze na dziecko?"

 

1 Emocje najważniejsze ;) 

 

2 Wiktymizowanie samicy za wszelką cenę, w ramach kolektywu, tworzenie bezpodstawnego i nie popartego argumentami czarno białego obrazu sytuacji.  Już kiedyś pisałem na ten temat, loszki biorą stronę innych loszek zawsze, chyba że wzięcie jej strony zagraża jej osobistym interesom. 

 

3 Jest fanką Nymfy, skoro tak skrupulatnie śledzi jej profil i przeżywa dramy. 

 

 

UWAGA UWAGA DOTARLIŚMY DO ARCYCIEKAWEGO FRAGMENTU:

 

"W styczniu widać, że znowu razem mieszkali. Mogła wtedy wziąć ten tysiak więcej. Każdy chyba by zauważył, że mu kasa z konta znika, a z pewnością ten łasy na hajs gnojek. Gdyby trwało to Bóg wie ile i miał coś przeciwko to by zareagował. Gdybyś też miał cokolwiek szacunku do kobiet, a przede wszystkim samotnych matek i do tego w zaawansowanej ciąży, nie poruszał byś tego tematu."

 

1 Znowu razem mieszkali czyli na 99% otrzymała od Isamu drugą szansę. Zapewne było udawane przepraszanie i sypanie głowy popiołem.

Nieświadomie uzyskaliśmy też dodatkową informację od fanki Nymfy, że ten powrót miał na celu dobranie się do zasobów finansowych faceta, czyżby owe podbieranie pieniążków było wcześniej zaplanowane? 

 

2 Ponowne domaganie się bezwarunkowego szacunku dla drugiej osoby z racji tego, że posiada określone organy płciowe. Nie dziewczynko, nie szanuje się drugiej osoby za to, że urodziła się z waginą, można ją szanować za osiągnięcia zawodowe, postawę moralną czy inne pozytywne przymioty, których tutaj ewidentnie brak.

 

3 Próba zamknięcia ust ulubioną argumentacją "ona jest w ciąży to jej więcej wolno/ wszystko wolno", co przewijało się kilkukrotnie i pod audycją Isamu.

I znów domaganie się szacunku dla jakiegoś kolektywu, w tym wypadku są nim "samotne matki", co jak wiadomo jest typową loszko argumentacją.

Samotna matka może być wspaniałą  osobą, a może by ludzkim śmieciem, kwestię indywidualne więc nie szanuje się wszystkich "samotnych matek", tylko można szanować konkretną samotną matkę i to nie ze względu na to, że jest samotną matką tylko na określone przymioty, bo akurat poczęcie dziecka jest funkcją biologiczną taką samą jak wypróżnianie.

 

Ba nawet mniej istotną dla jednostki z punktu widzenia funkcjonowania organizmu, bo wypróżniać trzeba się regularnie, a posiadanie potomstwa nie jest niezbędne do życia.  

 

Tak więc szanuje się człowieka za osiągnięcia/ przymioty posiadane, natomiast czy ten człowiek jest "samotną matką" nie jest istotne, bo to nie jest wartość sama w sobie tylko właściwość, którą posiada.    

 

 

"Temat Ciebie nie dotyczy, a jednak zależy Ci na oglądalności, popularności zdobytej czyjąś tragedią. Tak, bo to jest tragedia kiedy cały internet stoi murem i szczuje się na bezbronną osobę, która nie posługuje się bez żadną armią zjebów i bezmózgów, a których celem jest połechtanie isamu. Niestety ręka, rękę myje i tak paskudne charaktery się przyciągają i wspierają. Czekam na zaciążenie jego nowej ukrainki, która mówi, że już długo jest w związku z Szymonem, a związek Amelii i Szymona zakończył się w połowie marca."

 

- całkowite zignorowanie faktu iż materiał, który się ukazał został stworzony przez Nymfę oraz wyemitowany za jej zgodą, więc to ona poddał go pod publiczną dyskusję, czyli klasyczne zamknij się bo masz inne zdanie niż ja. 

 

- epitety w kierunku osoby, które ma inne zdanie niż ona, znów syndrom małego dziecka.

 

- Isamu ma paskudny charakter, a ty bierzesz go w obronę czyli bezpodstawne przeniesienie cech z jednej osoby na drugą, tylko dla tego iż stanęła w czyjejś obronie w konkretnej sytuacji. 

 

- Co ewentualna ciąża jego kolejnej partnerki ma z tym wszystkim wspólnego :> ? 

 

 

"Ciekawe ile czasu pukał te ścierę będąc w związku z Nymfą. I skoro była z nim 4 lata w związku to chyba go dobrze poznała, z pewnością lepiej niż Ty, czy ja. Jeśli jednak wybrała życie bez Szymona w gorszych warunkach i sytuacji finansowej to chyba musi świadczyć o tym, że ją źle traktował. Jeszcze Ci powiem, jeśli chodzi o jej kanał. Ona nigdy nie czuła się dobrze przed kamerą. Wolała robić chłopakom intra, montaże filmów itd. nawet po jej pierwszych wielu, wielu nagraniach widać jaka jest spłoszona i przestraszona."

 

- inwektywy wobec osoby, której nie zna, tylko dla tego, że jest nową partnerką jej idolki (co w praktyce oznacza, że jest na wielu płaszczyznach lepsza łózko/ życie codzienne/ mniejsze spierdolenie charakteru << świetne powody do nienawiści prawda), tak naprawdę jest to hejt za to iż inna kobieta okazała się być lepsza w czym? no właśnie w czym? :> W byciu KOBIETĄ ^^

 

- usprawiedliwianie stanu "leżę i pachnę" czyli nieróbstwa i pasożytnictwa 

 

 

"Nie chodzi o to, że nie chciała nagrywać, bo jest leniwa. Lubi grać, a wie, że na tym może zarabiać, lecz widocznie większy dyskomfort jej to sprawiało niżeli przyjemność więc czemu ją tak źle za to oceniasz? Sam nie pokazujesz swojej twarzy i nikt Cię do niczego nie zmusza. Chciałbyś żyć w związku, w którym ktoś cały czas Cię poniża, nakłania Cię do robienia czegoś, czego nie chcesz? Chciałbyś być porównywany do psa i słuchać, że jest niego większy pożytek niż z Ciebie? te nagrania krążą po internecie."

 

- dalszy ciąg usprawiedliwień nieróbstwa i pasożytnictwa :> 

 

- dziewczynko, jeśli to kiedykolwiek przeczytasz i uda ci się tego dokonać ze zrozumieniem, to pracy nie trzeba lubić (miłe jeśli się ją lubi), ale jak się nie ma innych opcji i dziecko na utrzymaniu to się idzie do jakiejkolwiek pracy, znam samotne matki, które zasuwają na dwóch etatach fizycznie, a twojej idolce nie chciało się posiedzieć przed kamerą, bo miała wszystko za darmo, żyła na cudzy koszt.    

 

 

"Wystarczy poszukać. Dla mnie wszyscy co ją tak obrażacie, poniżacie i gnębicie, jesteś zepsutymi osobami, osobami bez uczuć i jakiekolwiek współczucia. aha i jeszcze jedno, powiedz mi czemu Szymon nie spędził pierwszych urodzin ze swoją córeczką? to jest bardzo ważny dzień, w którym ojca nie powinno zabraknąć. Myślisz, że Szymon nie wie gdzie była mała? Myślisz, że Amelia zamknęła się z małą w bunkrze przeciwatomowym? Jakby mu zależało zrobiłby wszystko, mimo wszystko by spędzić ten dzień razem. Dla mnie jest tu wszystko jasne. "Jak Ci na czymś zależy - znajdziesz sposób, jeśli nie to znajdziesz przyczynę" "

 

A tutaj mamy klasyczną zmianę tematu i wywlekanie epizodów z przeszłości, każdy kto był w jakimkolwiek dłuższym związku, niekoniecznie małżeńskim zna to z autopsji. Kiedy loszka coś spierdoli, a dyskusja dotyczy bieżącej sytuacji i konkretnego zdarzenia to zaczyna wywlekać zamknięte już epizody z przed miesięcy lub lat, które mają usprawiedliwić jej aktualne zachowanie. 

 

 

To nie ma nic wspólnego ze sprawą kradzieży!

 

- nie był na urodzinach dziecka, więc można go okraść

 

- nieładnie się do niej odezwał, więc można go okraść

 

- ona jest w ciąży, więc jej wszystko wolni

 

- ona na waginę, więc nie wolno jej krytykować

 

- ona jest samotną matką, więc wszystko co czyni jest z założenia "dla dobra dziecka" 

 

Taki jest wydźwięk  tego całego wpisu.

 

Niech ktoś mi kurwa powie co za pacan dał im prawa wyborcze, to zrobimy zrzutkę, zbudujemy wehikuł czasu, cofnę się i własnoręcznie gościa uduszę :> 

 

 

 

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborna analiza,  ten odcinek "Chujni" jeszcze bardziej niż dwa poprzednie odsłania cały arsenał środków i półśrodków, którego się chwytają te jakoby "dyskryminowane" istoty. Parafrazując hasło kanału informacyjnego: "cała prawda cały tydzień"  albo

inaczej: 

 

Po lekturze  Reda Chujni

mili Bracia

bądźcie czujni!

wyciagajcie z tego wnioski

lżejsze będą Wasze troski

by w relacji być kapejszyn

obczajajcie situejszyn!

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akcji Isamu vs Nymfa to Isamu właśnie prowadzi streama na żywo i mówi o tej sprawie. Jak na razie powiedział, że będzie się sądził z Nymfą i miał już dzisiaj wizytę skarbówki w domu przez Wykop. Mówił też, że ta cała drama z Nymfą to "Typowa zemsta za to, że zmienił PIN do karty bankomatowej" oraz powiedział, że nie będzie nic nagrywał na ten temat bo woli to zachować na rozprawę, a sama Nymfa jest podatna na wpływy innych co było widoczne w tym nagraniu. Jutro pewnie będą z tego shoty więc będzie można wkleić konkretne fragmenty w których on się wypowiada na ten temat.

tutaj macie link ---> 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Chciałem dopisać brakujące zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga... Po prostu miazga... 

Ja tylko zwrócę uwagę na fakty: dziewczyna podbierała/kradła dudki z konta faceta i wszytko w tym temacie.... I ten fakt dla Niej powinien być druzgocący w skutkach na rozprawie...

 

i ten szacunek bo samotna matka - kurwa ale one sa zjebane 

dac dobrze dupy tez trzeba umieć - te samotne nie umiały, kobiecie w ciąży mogę pomoc z wózkiem, ustąpić miejsca w busie i to wszytko. Ale za co Manc je szanować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

i ten szacunek bo samotna matka - kurwa ale one sa zjebane 

 

Tak i na tej samej zasadzie musiał bym szanować każdą Karynę, która sama siebie nie szanuje i zaciążyła na dyskotece, ale nie wie z kim, pamięta tylko imię faceta (albo i nie) to że fajnie gadał i miał ładny czerwony samochód. Ale jest "samotnom matkom" i z racji posiadania skilla rozstawiania nóg przypadkowym facetom należy jej się szacunek :> 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.