Skocz do zawartości

Kilka pytań


aloha

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia, nie wiem czy odpowiedni dział, jak nie to proszę o przeniesienie.

Mam kilka pytań, gdyż mam problem z rozszyfrowaniem różnych zachowań i chce porady.

 

1. Słyszałem od znajomego o sytuacji gdzie samica dobrze się bawiła(sex imprezy itp.) No w wieku ok 30 lat poznała typa który nie jednemu z nas by szczękę złamał. Samica ubzdurala sobie, że chce się zmienić i do ślubu trzymać czystość, na początku normalnie sex z tym facetem był a później przez kilka mści wogole, zaczęła chodzić do kościoła itp. Twardo trzymała się tego i facet podobno nie ruchał i czekał do wesela a wcześniej przecież mu dawała.

Jak interpretować coś takiego ? Czemu jej mogło się tak zmienić w głowie ? Czy ten facet przegrał już związek ? Bo skoro potrafiła mu nie dać przez kilka msc bo czeka do ślubu to bez problemu może mu nie dać koleje kilka z jakiegoś blachego powodu. Nazywala go swoim misiem. Co myślicie o tym ?

 

2. Miałem raz sytuację, że spotykałem się z kobietą, mieliśmy chwilę przerwy od siebie, ogólnie związku nie było(tylko rypanie). Po dłuższej przerwie nie spotkania się, zobaczyliśmy sie i mówiła że poznała nowych znajomych itp. Ze z koleżanką poznała dwóch facetów ale są gejami, mówię jej po co próbujesz mnie w chuja zrobić a ona, że żartuje. Ale tak wyglądają i każdy o nich tak mówi. Z jednym z nich chyba "pisała" i był młodszy od niej o kilka lat,

I czy takie mówienie do mnie miało na celu zdezorientowanie mnie ? Czy traktowała go jako potencjalnego partnera/orbitra ? Nie wiem jak interpretować takie zachowanie.

 

3. Miałem kiedyś sytuację, że spotykałem się z kobietą, no i różnie bywało. Raz była niesamowita a raz humorki itp. Możliwe, że traktowała mnie jako orbitera i w pewnym momencie kontakt ograniczyłem i sama się odzywała niespodziewanie co np. 10-14dni pod głupim pretekstem. No i była znów miła i niesamowita by zaraz pokazać humorek. Więc napisałem jej wiadomość że chce ograniczyć kontakt i mieć stosunki koleżeńskie, gdyż poznałem kogoś(opisałem ta osobę, że jest niesamowita itp.) I nie chce tego spieprzyć. Życzyłem powodzenia i dostałem odpowiedź coś w stylu "super i wzajemnie" i po chwili usmieszek. Po tej sytuacji zaczęła pisać do mojego znajomego i go urabiac(chyba chciała się z nim dupnąć, ale do niczego wkoncu nie doszło bo koleś urwał z nią kontak, chociaż nie raz było mu mówione aby ją dupnal ale mówił, że ona pojebana i nie chce przypalu) czy takie zachowanie miało na celu zrobienie mi na złość ? Wywołanie we mnie zazdrości ? Przecież ona sama była niezdecydowana a na jej napisałem prawdę. Wzbudziłem w niej zazdrość tym i chciała się odbić ?

 

4. Z tego co wyczytałem trzeba surowo karać kobiety za złe zachowanie i nagradzac za dobre, czy najlepsza kara jest obojętność na kobietę i jej zachowanie ? czy polecacie coś innego ?

NP. Kobieta zrobiła coś czego wy nie tolerujecie i co w tej sytuacji ? Opierdolic i później być obojętnym na nią i jej zachowanie przez kilka/kilkanaście dni ?

 

Na chwilę obecną to tyle, będę tutaj co jakiś czas pisać jeśli będę miał jakieś pytania aby nie zakładać zbędne tematów, zapraszam do dyskusji i dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dała mu posmakować, a potem szlaban na dupę i udawanie świętej, żeby mieć tylko pieska na smyczy i pociągać za sznurki. Po weselu musiała być sielanka kilku miesięczna a potem zacznie się jazda zazwyczaj - taki schemat. Jebakom dawała na lewo i prawo - ale Pan Bankomat musi się postarać i zaangażować (niezależnie od urody).

b97d7bce0992520d4f3e7b0d334365d2.jpg

 

2. Chciała tylko pokazać, że nadal jest na fali i po rozstaniu z Tobą ma nadal dobrych/lepszych facetów

 

3. Oczywiście miało Cię upokorzyć - bo jak to odmówiłeś jej? TY JEJ ODMÓWIŁEŚ!? Rozumiesz myślenie? To chciała się przespać z najbliższym kumplem, żeby tylko zjebać Ci wasze stosunki z kolegą + jeśli coś do niej czułeś to, żebyś był zazdrosny i/lub zdruzgotany

5873a8659a942d4208baeb608e280981.jpg

 

4. Ja polecam chwyt na szyję :lol:

9.jpg

Edytowane przez GluX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aloha napisał:

Ze z koleżanką poznała dwóch facetów ale są gejami, mówię jej po co próbujesz mnie w chuja zrobić a ona, że żartuje.

 

Zawsze zlewaj takie teksty, np. odpowiadaj w stylu: "tak, to super" z widoczną obojętnością na twarzy, ale nigdy nie reaguj oburzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GluX

1, on raczej bankomatem nie jest, był typem hmm coś jak bad boy, więc dziwi mnie to i zaskakoczyla mnie ta historia. Typ nie jednemu by szczenke złamał a tutaj samica go tak ustawiła. Ciekawe co będzie dalej.

 

2 rozumiem, lecz jaki był cel aby mówić do mnie ze gejem jest a później że każdy tak mówi że są gejami bo tak wyglądają ? Chłop młodszy od niej o kilka lat. Zdezorientować mnie ? Lub traktuje go jako przystanek ? Aby się zabawić ? Zastanawia mnie to właśnie jaki cel w tym wszystkim miała. Bo myślę, że jeśli patrzyła by na niego jako na partnera to by raczej nie mówiła, że gejem jest itp. A raczej pozytywnie by o nim mówiła, chyba że to zasłona.

 

3 właśnie myślałem, że o to chodzi. Sam w niej wzbudziłem zazdrość. To akurat nie jest mój najlepszy kumpel i w dupie bym to miał. Kolejna sprawa, on jej typem nie jest. Ona sama pokazywała, że jest łajdarą. A najlepsze jest to, że i tak później do mnie pisała jeszcze ;)

 

4 a tak poważnie, coś byś mógł napisać ? :)

 

@Zwierzak

Czaje, lecz właśnie zastanawia mnie po co mi tak mówiła i jaki cel w tym był. Tak jak napisałem wyżej, myślę że jak by to był potencjalny kandydat na partnera to raczej by nie mówiła o nim, że gej jest itp.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi wszyscy, ale ja tego już czytać nie mogę...

@alohaprzemawia przez ciebie straszne niedowartościowanie, ty siebie w tych historiach stawiasz w świetle tego gorszego lub chcesz abyśmy tak o tobie myśleli?! To pierwsza sprawa.

Druga sprawa jest taka, że ty chyba na siłę chcesz się posłużyć jakimiś zasłyszanymi i pewnie w większości zmyślonymi historiami aby sobie utworzyć na ich podstawie, schemat postępowania - to jest nienormalne!

Czytam i nie wierzę własnymi oczami, a rzekomo książki przeczytane.

Masa schematów, masa testowania przez otoczenie, masa tłumaczeń z twojej strony, niezależnie od tego jaką odpowiedź dostaniesz. Człowieku zlituj się nad sobą i weź się za siebie. Zarzuć jakiś detoks od relacji między ludźmi, zajmij się sobą.

Trzecia sprawa to taka, że ty tak na dobrą sprawę chcesz latać za tymi laskami, zwyczajnie nie wierzysz, że można inaczej obchodzić się z kobietami - dlatego ciągle zadajesz te same pytania, tylko inaczej sformułowane pomimo, że masę rad już dostałeś - wybacz ale w te twoje historie o tym, że jakąś ,,dymałeś" albo ,,tylko rypanie" to wierutna bzdura i iluzja, którą sobie w głowie ułożyłeś tego co faktycznie chciałbyś przeżywać.

Inaczej nie umiem tego komentować.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Odlotowy

Oczywiście masz rację :) Humor z rana poprawiony, jaki sens jest abym kłamał ? Nie mierz wszystkich swoją miarą. Te historie są autentyczne i jeśli nie wierzysz Twój problem. Zaskoczył mnie Twój komentarz bo czegoś takiego się nie spodziewałem, skąd ludziom coś takiego do głowy przychodzi. Ja rozumiem, że życie niektórych jest puste i denne i trzeba się dowartoscjowac w internecie ale bez przesady, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wypowiadaj. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z czym takim, naprawdę zaskoczyłeś mnie. I Ty próbujesz mi wmówić, że tworzę historie skoro sam stworzyłeś historie na którą bym nie wpadł.

Stary ogarnij trochę mozgownice i nie wkrecaj sobie zbyt dużo. I naprawdę proszę Cię nie wkręcaj sobie i jeśli nie masz nic ciekawego i sensownego do napisania to nie udzielaj się tutaj.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez aloha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Udaje świętoszkę i znalazła sobie misiaczka, który zatańczy tak, jak ona zagra. Moim zdaniem tutaj też już może wchodzić w grę jej wiek. Dziewczyna zorientowała się, że czas zaczyna upływać co raz szybciej, i wiecznie piękna i młoda nie będzie, dlatego znalazła sobie przydupasa, by w ten sposób się dowartościować.

 

2. Moim zdaniem chciała wzbudzić w Tobie poczucie zazdrości i pokazać Ci, że na Tobie świat się nie kończy.

 

3. Zwykły ból dupy, bo miałeś czelność jej odmówić. Klasyczna zagrywka, wkurwiona kobieta jest zdolna do najbardziej pojebanych rzeczy. Wzbudzenie zazdrości + zepsucie relacji z kumplem. Żadna nowość ;)

 

4. Jeśli kobieta zachowuje się w sposób, którego nie tolerujesz, to Twoim obowiązkiem jest postawić sprawę jasno, że jeśli nie zmieni pewnych zachowań to będziesz musiał odejść, bo związek to ma być przyjemność dla obojga ludzi, a nie męczenie się. Musisz się trzymać swoich postanowień, bo jeśli coś zakomunikujesz, a później nie zamienisz swoich słów w czyny, to staniesz się dla panny zwykłym pizdusiem, a ona już będzie wiedziała, jak to rozegrać na własną korzyść ;)

 

Ot, moje skromne zdanie na każdy z podanych przez Ciebie przykładów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, aloha napisał:

Samica ubzdurala sobie, że chce się zmienić i do ślubu trzymać czystość, na początku normalnie sex z tym facetem był a później przez kilka mści wogole, zaczęła chodzić do kościoła itp.

Najpierw uprawiała z nim sex a teraz czystość? Jaka czystość? Może jeszcze dziewictwo? Miałem napisać że to nielogiczne ale przypomniałem sobie że w katolicyzmie wystarczy iść do spowiedzi i jest się czystym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.